1.Global Silver Nanomaterials kaip Transparent Dirigentų rinka 2017 - Gamintojai, pasiūla ir prognozės 2022

- Aug 15, 2017-

Pasaulinė rinkos tyrimų ataskaita apie sidabro nanomedžiagas kaip "Transparent Dirigentų rinką 2017" yra profesionalus ir nuodugnus išsamus tyrimas dėl dabartinės "Silver Nanomaterials" statuso kaip "Transparent Conductor" visame pasaulyje.

 

Šis spaudos pranešimas buvo "oruminally distributed by SBWire"

 

Deerfield Beach, FL - (SBWIRE) - 2012/01/01 - Nauja ataskaita apie "Silver Nanomaterials" kaip "Transparent Conductor" yra naudojama įvairiuose taikymo segmentuose, tokiuose kaip diagnozė, antibakteriniai, laidūs ir optiniai taikymai, nes ji turi aukštesnes šilumines ir elektrines Laidumas, kuris padeda kurti sistemą. Sidabro nanomedžiagos priėmimas yra didesnis jutiklinio ekrano rinkoje, nes jis turi didesnį laidumą.

 

Tikimasi, kad ateinančiais metais sidabro nanomedžiagos susidurs su stipriomis konkurencijomis iš kitų skaidrių laidininkų, nes yra atliekama kitų medžiagų, kurios naudojamos kaip permatomos laidininkai, tyrimai. Tačiau šiuo metu sidabro nanodalelė yra vienintelis skaidrus laidininkas, kuris turi lankstumo rodyti ir pritaikyti jutiklius. Šiomis savybėmis segmentas yra skaidresnės laidininkų rinkos pelningumą skatinantis segmentas. Pagrindinės ataskaitoje pateikiamos bendrovės yra "Cambrios", "Carestream", "Cima NanoTech", "Blue Nano", "Clear Jet", "Saint Gobine", "Seashell" technologijos ir kitos "Silver Nano" medžiagų tiekėjai.

 

Gaukite "Silver Nanomaterial" pavyzdinę ataskaitą kaip skaidrią dviratininkų rinką @ http://www.marketresearchstore.com/report/world-silver-nanomaterials-as-transparent-conductor-market-68331#RequestSample

 

Per pastaruosius keletą metų sidabro nanodalelės yra naudojamos kaip funkcinis komponentas įvairiuose jutikliuose ir gaminiuose dėl jų labai efektyvaus optinių savybių. Skirtingai nuo dažų ir pigmentų, kurių spalvos priklauso nuo elementų formos ir dydžio, sidabro nanodalelės yra labai efektyvios, kai išsisklaido ir sugeria apšvietimo sąlygas. Sidabro nanodalelės yra labai interaktyvios su šviesos terpėmis, o šie veiksniai yra rinkos augimo raktas. Sferiniai sidabro nanomedžiagos (SPR) yra suderinami su didžiausiu bangos ilgiu, keičiant jo lūžio rodiklį, ir tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios vis dažniau naudojamos sidabro nanomedžiagos ekranų sistemose.


Pora:Laidieji rašalo rinkos 2017-2027: prognozės, technologijos, grotuvai Kitas:3. Sidabro nanodalelių sintezė bakterijų