Laidus Rašalai 2017: The Next Big Things

- Feb 28, 2017-

Laidžioji rašalo pramonė vis dar ieškant kitas didelis dalykas. Nepageidaujamos konkurencinis spaudimas pagrindinių apimties rinkose lėmė daugumą tiekėjus ieškoti naujų kylančią galimybes. Paplitusi strategija dabar taip plačiai produktų portfelį, kaip įmanoma, sėti kelis kylančią rinkas, kaupiant, kiek klientų atsiliepimus, kaip įmanoma, ir anksti nustatant vertės tinklus.

Tiekėjai taip pat dabar intensyviai stebėti vienas kitą, greitai pradeda panašių produktų sukuriančią diferencijavimo erozijos. Tai kelia tiekėjus įpareigoti: vienas, viena vertus, jie nori išsaugoti informacines technologijas paslaptį ilgai tobulinti juos in-house, bet, kita vertus, jie turi priimti jį į rinką anksti, nes jie trokšta klientų atsiliepimus į naujas rinkas Jei nei skaičiai-of-nuopelnų, nei klientų poreikius yra gerai žinomi.

Nepaisant to, pramonė nustatė kelis augančios taikomųjų sričių į 2013-2016 m laikotarpiui, nes juo siekiama atjauninti save. Tai dabar dėl to dėl tolesnių per etapo daugelyje sričių. Šiame straipsnyje mes trumpai apibrėžti keliomis naujuose sektoriuose pažanga tuo pat metu nustatyti naujausias mados kylančią taikymo sritis. Atkreipkite dėmesį, kad paraiškos yra išvardyti ne pirma svarbos tvarka.

Norėdami sužinoti išsamią informaciją apie laidus rašalo pramonės, įskaitant visų naujausių technologijų, taip pat įvertinus daugiau nei 24 esamų ir naujų paraiškų kreiptis į mūsų pranešimą apie Laidus Ink rinkų 2017-2027: prognozės, technologijų, žaidėjai. Ši ataskaita yra labiausiai up-to-data versija mūsų autoritetingų ir išsamią ataskaitą, kurioje tapo pramonės standartu.

Fotoelektros (PV): PV pramonė išliks pagrindinis tūris / pajamos vairuotojas šaudymo tipo pastos. Pramonė nebus išsilaisvinti iš jos ilgalaikes tendencijas: mažų sąnaudų už kilogramą ir pagreitintą inovaciją sumažinti sidabro sąnaudosvienam vaflių. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kad bus liudytojas pirmą pusmetį Boom dėka tikimasi pabaigos feed-in-tarifai Kinijoje; metais, kai linkstama į diversifikuotą milteliai tiekimo bazė bus toliau, nors nebus sulaužytas Japonijos gamintojas (-ai) dominavimas; ir metus, kai paskelbė 140 milijardų $ Kinijos investicijos į saulės energijos pramonėje bus išsklaidyti nerimą kitos biustas ciklą.

Palieskite ekrano krašto elektronika: Ši pramonė yra varomas savikainos ir spaudimo susiaurinti Bezel. Ši pramonė per pastaruosius dvejus metus, patyrę didelę permainą kaip foto išgydomas ir lazerio cut-rašalai pradėjo pakeisti standartas polimero storas filmus (PTFs), kad 20um arba žemiau linewidth-per-tarpai (l / s) santykį. Šios tendencijos išliks ir tarp ėsdinimo ir spausdinimo sprendimus konkurencija bus dar labiau suaktyvinti. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai tiekėjas prašau ant foto-išgydomos ir lazerio cut bus baigtas, dėl kurių prarandami marža visi aplink, ir metus, kai imami nauji procesai nepriklausančių šilkografija rimčiau.

In-pelėsių elektronika (IME): Už-the-scenos susidomėjimas IME išlieka tvirti. Pirmoji banga produktai yra arti rinkos sukūrimo, vertės tinklai yra tvirtesnis, tai gamintojai daugiau užsiima, nei bet kada, ir medžiaga rinkinys pereinate po laidžių rašalų įtraukti skaidrios laidžiosios filmus, jutikliai, pavaros ir pan. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 m metais, kai IME prašymai pagaliau augti po metų ir išjungti prasideda.

EPI ekranavimas: EPI ekranavimas iškyla kaip naujos interesų sritį. Skaldos su tiesioginiu EMI ekranavimo apsauga, skaičius turėtų sparčiai didėti ir ateinančiais metais. Konkursas bus tarp dulkinimo ir rašalo purškimo ir per rašalų konkurencija bus dalelių dydis su nano rašalų siūlo plonumas, o kiti siūlo mažesnes išlaidas. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai tiekėjai surinkti daugiau žinių apie rinkos poreikį, nustatyti galimus ryšius su klientais, ir pradėti įvairių naujų kvalifikacijos procesus.

Elektroninė tekstilė (e-tekstilė): iš tampus pastų rinkoje arba vėlyvos stadijos prototipų etapo skaičius auga. Po dvejų metų, arba tiek atgal tik keli tiekėjai pasiūlė tokias rašalai, tačiau dabar daugelis parodė pajėgumus. E-tekstilė vertės grandinės vis dar silpnas, kainos vis dar per didelis ir rašalai paprastai susiduria su konkurencija iš alternatyvių sprendimų, tokių kaip laidžių siūlų. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai dar rašalo pagrindu elektroninio tekstilės produktai yra pradėta; metais, kai apimtys išliks nedidelis; ir metai, kai e-tekstilės pramonė, kaip arčiau pagrindinių sėkmės istorijų visai colių.

Sutinkamas spauda: Aerozolis ir kitas ne kontaktiniai spausdinimo procesai yra dabar pagrindinis varžovas dėl spausdinimo antenų ir kitų laidžių pėdsakai ant 3D objektų. Gamybos pajėgumai dabar egzistuoja, pramonės, ypač Azijoje. Daugelis medžiagų tiekėjai, taip pat kvalifikuoti savo produktus su šiais proceso, nors galutiniai vartotojai vis dar papasakoti, kad dauguma per pažado ir po-pristatyti ypač kalbant apie laidumo lygių esant žemai temperatūrai atkaitinimo. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus dar pavienių medžiagų patobulinimų ir didesnės apimties pardavimus metus, nepaisant galimų iššūkių pabaiga vartojimo elektronikos rinkose.

Spausdintos skaidrios laidžiosios filmai: Technologiniai patobulinimai yra sudaryti sąlygas aukštos kokybės atspausdintas Metal Mesh filmus su linewidths žemiau 5um smaigalys. Šie pokyčiai yra dar bandomojo etapo su siauromis interneto dydžių ar didelių išlaidų, bet vis dėlto kelia ilgalaikį pavojų kitiems Metal Mesh procesų vis labiau ekonomiškai jautrios pramonėje. Keli sidabro nanodalelių TCF technologijos neteko komercinį pagreitį dėl įmonės bankroto ir pinigų srautų problemų, tačiau naujas romanas tie atsiranda imtis savo vietą. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai spausdinama Metal Mesh sprendimai pažangą palei technologija brandos laiptais, bet nebus komercinį poveikį.

Automobiliai: Automobilių pramonė išliks patrauklia rinka pastos tiekėjams ilgalaikių nuspėjama pajamų eilutes. Programų, tokių kaip spausdintų sėdynės užėmimo jutikliai, spausdintų talpinė jutikliai infotainments moduliuose arba sėdynių šildytuvai didžiąja dalimi tęsti savo pažangą. Pastangos kurti ir komerciškai spausdintos langų de-frosters apie polikarbonato substrato intensyviau. Apskritai, mes taip pat tikimės 2017 m bus metai, kai bus paskelbta IME paraiškos automobilių interjerų ir metai, kai spausdinama metalo tinklelio langų de-frosters pasirodys pradedančiųjų technologijų planuose pagrindiniams originalios įrangos gamintojams.

Stretchable rašalas nei elektroninės tekstilės: stretchable rašalas taip pat gali būti naudojami tais atvejais, nepriklausančių e-tekstilės dirbinių, pavyzdžiui, susijusias su lanksčiu / stretchable plokščių ar medicinos prietaisų. Be lanksčių, labai sulenkiamų arba tampus grandines, spausdintos plokštės gali pristatyti funkcionalumą nors jie vis dar gali kentėti nuo įprastų trūkumų ribotas laidumas, pikio rezoliucijos ir lituojamumo. Medicinos prietaisų, ypač kai ilgai ir Elastingas sujungimai reikalingi naudojimo patogumo, spausdintos linijos gali turėti pranašumą. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai esamuose ne atspausdintas FPCBs toliau dominuoti.

3D spausdintos Elektronika (3DPE): Mes identifikuoti 3DPE kaip inovacijų ataką priekio laidus rašalo srityje. Už 3DPE idėja yra sujungti 3D spausdinimą plastiko su spauda laidžių rašalų sukurti individualų 3D figūras su įterptais schema. Tai leis dizainas ir 3D spausdinimą "protingų" daiktų. Už inovacijų galimybė yra nustatyti žemesnes laidumo dažai ir gerą sukibimą su plastiko įvairių paviršių. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai mes matome daugiau 3DPE įrangą įvestas į rinką ir metus, kai mes matome rašalo produktų, skirtų būtent šioje rinkoje skelbimą.

Atspausdinta plokštė: Tiesą sakant spausdintos PCB gavo susidomėjimo 2016 Tai buvo dėka didesnių pastangų visame rašaliniai atspausdintas viengubais, dvigubo ir daugiasluoksnių PCB, kuriomis tiek mėgėjų ir profesionalių galuose rinkoje. Iš spausdinimo ir plokštės metodo taikymas priimant PCB taip pat vis dar tobulinami daugelio įmonių, daugiausia Japonijoje ir Korėjoje. Ši technologija yra labiau subrendusios nei prieš bet kaina privalumų dar nepakanka, kad ji svari alternatyva brandesnės, labiau patikimi ir didesnį kiekį dabartinis technologija. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai aplink mėgėjų / pasidaryk pats PCB spausdintuvai hype, bus nuraminti, o profesionalūs kelių sluoksnių PCB spausdintuvai tęs savo lėtą ir smulkiąją skverbimąsi į rinką. Technologijos pažanga Atsispausdinkite ir plokštės taip pat toliau fone, daugiausia Azijos laboratorijose, be pastebimų komercinių paleidimų.

Spausdintos tranzistoriai ir atmintis: Printed tranzistorius ir atminties yra, tam tikrais būdais, sename paraiškos idėja. Spausdintos tranzistoriai nepavyko tesėti savo pažadus. Tačiau dabar ši technologija pažanga, ypač iš Japonijos, yra pakankamai perspektyvi žadinti susidomėjimą šia tema. Čia bus reikalaujama gerai spausdinimas siauromis linijomis. Atspausdinta atminties taip pat buvo pusiau komercinės gamybos metų ir dabar aplink derlius klausimai yra sprendžiami geriau. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 bus metai, kai paieškos unikalių programų spausdintų tranzistorių ir atminties tęsiasi, ir metai, kai rašalo tiekėjai tampa daugiau užsiima su spausdintuvais geriau pritaikyti savo aukos.

Didelio ploto LED apšvietimas masyvus: komercine veikla apie spausdindami didelius zonos LED matricos, pradeda pasiimti. Technologijos pagrindas buvo pasigaminti per pastaruosius 4-5 metus. Dabar yra daugiau galutinio vartotojo interesas ir kūrybiškiau pastangos įmonių aukščiau grandinėje, nei medžiagų tiekėjų. Technologinius reikalavimus yra paprastas, bet ne atspausdintas sprendimai taip pat montavimo iššūkis grindžiama aukšto laidumo ir mažesnis energijos suvartojimas. Taigi, apskritai, mes tikimės, kad 2017 m bus metų, kai pardavimai padidėjo šių metų nors ir iš labai mažo pagrindo.

Yra daug kitų programų, kurios yra sukurtos laidžios pastos, kuri, mūsų nuomone, mūsų išsamią ataskaitą. Pavyzdžiai apima didelio ploto daviklių masyvus / sistemas, akumuliatorių ir augalų šildytuvai, dažnio selektyvus langai, ir daug daugiau. Prašome kreiptis į mūsų ataskaitos Laidus Ink rinkų 2017-2027: prognozės, technologijos, žaidėjai daugiau sužinoti apie šias rinkas.


Pora:spausdintos elektronika Kitas:Programos Silver Nanowires skaidriais dirigavimo kino ir elektrodo elektrocheminio kondensatorius