Skysto metalo nano spausdinimas nustatyti dideles elektronika

- Mar 17, 2017-

AB.pngNauja technika, naudojant skystų metalų sukurti mikroschemas, kurios yra tiesiog atomų storio galėtų patekti į kitas didelis avansas elektronikos.


Procesas atveria kelią didelių vaflių gamybai maždaug 1,5 nanometrais Gylis (lapo popieriaus, palyginti, yra 100, 000nm storio).


Kiti metodai pasirodė esą nepatikimi, kalbant apie kokybę, sunku padidinti masto ir veikti tik esant labai aukštai temperatūrai - 550 laipsnių ar daugiau.


Atskirti profesorius Marius Kalantar-Liauda, RMITand # 39; s inžinerijos mokykloje, vadovavo projekto, kuriame taip pat dalyvavo kolegos iš RMIT ir mokslininkai išCSIRO, Monash University,Šiaurės Karolinos universiteteir įKalifornijos universitetas. Jis sakė, elektronikos pramonė turėjo hit kliūtis.andquot; Pagrindinių automobilių variklių technologija progresavo ne nuo 1920 m. ir dabar tas pats vyksta su elektronika. Mobilieji telefonai ir kompiuteriai yra galingesni nei prieš penkerius metus. Kad yra kodėl šis naujas 2D spausdinimo techniką yra labai svarbus - sukurti daug sluoksnių neįtikėtinai plonas elektroninėse laikmenose ant to paties paviršiaus žymiai padidina apdorojimo galią ir sumažina išlaidas. Tai leis atlikti kitą revoliucija electronics.andquot;


Benjamin Carey, mokslininkas su RMIT irCSIRO, sakė sukurti elektroninių vafliai tiesiog atomų storio galėtų įveikti dabartinę lusto gamybą apribojimai. Ji gali taip pat gamina medžiagas, kurios buvo labai lanksti, atveriantį kelią lankstūs elektronikos.andquot; Tačiau nė vienas iš dabartinių technologijų sugeba sukurti vienodas paviršius atomically plonas puslaidininkių didelio ploto paviršiams, kurie yra naudinga pramoniniu mastu gaminti lustai. Mūsų sprendimas yra naudoti metalų galio ir indžio, kurių lydymosi temperatūra yra maža. Šių metalų pagaminti atomically plonu oksido ant jų paviršiaus, kuris natūraliai juos apsaugo. Tai Šis plonas oksido, kuri mes naudojame mūsų gamybos metodas. Valcuojant Skysto metalo, oksido sluoksnis gali būti perkeliami į elektroninę vaflių, kurie tada sulphurised. Į plokštelių paviršius gali būti atliktas paruošiamasis apdorojimas, suformuoti atskirų tranzistorių. Mes panaudojome šią naują metodą sukurti tranzistoriai ir foto-detektorius labai didelis pelnas ir labai didelį gamybos patikimumo didelis scale.andquot;


Dokumentą, nusakantį naują techniką, andquot; Vaflis skalės dviejų matmenų puslaidininkiai nuo spausdinami oksido odos, skysti Metalsandquot; buvo paskelbtas žurnale Nature Communications.

Pora:Sidabro nanodalelių sintezės Kitas:laidus rašalo