Sintezė sidabro nanoparticlesPhotoinduced mažinimo

- May 20, 2017-

Sidabro NP gali būti susintetinti naudojant fotoindukuotas arba fotokatalizinis mažinimo metodus. Fotocheminis sintezė yra švarus procesas, kuris turi aukštą erdvinę skiriamąją gebą, patogumo naudoti ir didelį universalumą. Be to, fotocheminį sintezė leidžia vieną išsigalvoti įvairių aplinkų, įskaitant ląstelių, emulsijos, polimerinių plėvelių, paviršiaus aktyvioji medžiaga, micelių akinius, ir tt nano dydžio sidabro dalelių, kurių vidutinis dydis 8 nm, buvo paruošti pagal fotoindukowanego redukuojant poli (stirensulfonato nPS ) / poli (alilamino hidrochlorido) polielektrolito kapsulės, kaip microreactors ( 44 ). Be to, buvo įrodyta, kad fotoindukuotų metodas gali būti naudojamas tam, kad paverstų sidabro nanorutuliukus į trikampio formos sidabro Nanokristalai (nanoprisms) su pageidaujamomis krašto ilgių 30-120 nm ( 45 ). Dalelių augimo procesas buvo kontroliuojama naudojant dvejopo šviesos apšvietimą nPS. Citrato ir poli (stirensulfonato) buvo naudojamas kaip stabilizuojančių. Kitą tyrimą, sidabro NP buvo paruošta per labai greitai mažinama Ag + pagal -aminoalkilo radikalų, gautos iš vandenilio abstrakcijos link yra alifatinis aminas sužadinus tripletas būklės 2-pakeistas thioxanthone serijos (TX-O-CH2--COO - ir TX-S-CH2--COO -). Kvantinė išeiga šio išankstinio reakcijos buvo sureguliuota pagal pakaito efekto thioxanthones, ir buvo kinetinės kontrolės perskaičiavimo sidabro jonų (Ag +) į sidabro metalo (Ag 0) ( 46 ).

Tiesioginis foto-sumažinimas procesas AgNO3 esant natrio citrato buvimą (NaCit) buvo atliktas su skirtingais šviesos šaltiniais (UV, balta, mėlyna, žalsvai mėlyna, žalios ir oranžinės spalvos) kambario temperatūroje. Sato-Berrú ir bendradarbiai ( 47 ) parodė, kad šis šviesos modifikavimo proceso rezultatas yra koloidų su skiriamųjų optinių savybių, kurios gali būti susijęs su dydžio ir formos dalelių. Be to, Ghosh ir kolegos ( 48 ) pranešė, paprastą ir pakartotinai UV foto-aktyvinimo metodą skirto stabilios sidabro nPS preparato vandeninio Triton X-100 (TX-100). TX-100 molekulės veikti kaip redukcijos agentu, o taip pat, kaip nPS stabilizatorius per šabloną / ribojimo veiksmų.

Be to, paviršinio aktyvumo medžiaga sprendimas padeda atlikti NPS augimo difuzijos kontroliuojama būdu procesą mažinant difuzijos arba masės perdavimo bendrai efektyvus sistemos. Ji taip pat padeda pagerinti nPS pasiskirstymu pagal dydį, didinant paviršiaus įtempimą tirpiklio-NP sąsaja. Huang ir bendradarbiai ( 49 ) pranešė sidabro nPS sintezę šarminėje vandeninio tirpalo AgNO3 / karbometilinto chitozano (CMCTS), naudojant UV šviesos švitinimo. CMCTS, vandenyje tirpus ir biologiškai suderinamos chitozano išvestinės, patiekiamas tuo pačiu metu kaip redukuojantis agentas sidabro katijono ir stabilizuojantis agentas sidabro nPS. Skersmuo diapazonas pagamintų sidabro nPS buvo 2-8 nm, o jie gali būti disperguoti stabiliai šarminėje CMCTS tirpalo daugiau nei 6 mėnesius.


Pora:sintezė sidabro nanoparticlesIrradiation metodų Kitas:Sintezė sidabro nanoparticlesUV-inicijavo photoreduction