Koks skirtumas tarp Silver Nanowire And ITO vardu jautriais ekranais?

- Apr 06, 2017-

Jautriais ekranais tapo viena iš labiausiai intuityviojo sąsajų beveik visi elektronikos prietaisų. Jie populiarūs tabletės, nešiojamieji kompiuteriai, mobilieji telefonai, staliniai monitoriai, kioskai, žaidimų automatai, point-of-pardavimo prietaisų, automobilių, GPS navigacinės sistemos, ir dar daugiau. Windows 8 operacinė sistema padarė juos labiau populiarėja nešiojamieji kompiuteriai, staliniai monitoriai, ir visi-in-One kompiuteriai. Dauguma jautriais ekranais naudoti Prognozuojama-talpos technologija ir reikalauja aukštos kokybės skaidrios laidininkai suteikti turtingą vartotojo patirtį.

Dabartinis technologija skaidrias laidininkų naudoja indžio alavo oksido (ITO) .Indium yra cinko gavybos, kuri yra gaunama daugiausia iš Kinijos pašalinis produktas. Būta tiekimo sutrikimų kartkartėmis. NPO suvaidino svarbų vaidmenį įvairių elektroninių prietaisų, ypač elektroniniai displėjai ir saulės ląstelių augimą. Sukurti skaidrią laidininką, NPO yra dulkintuvas dengtos ant tikslinės substrato, naudojant nusodinimo iš garų fazės procesą vakuuminėje kameroje. Atstojamasis padengtą pagrindą (paprastai stiklas) yra chemiškai išgraviruotas ir raštuotas, kad sudarytų skaidrų laidininką, kuri yra naudojama jautriais ekranais.

Cambrios 'ClearOhm dangos medžiaga yra rašalo su sidabro nanovielomis (SNW) suspenduotų per. Kad nanowires yra pagaminti iš kristalinio sidabro, kuriuose A turi nuo nanometrų dešimčių skersmens ir į dešimčių mikrometrų ilgio, suteikiant jai aukštą proporcijas. Kai padengta plastiko (paprastai PET) substrato, gautas plėvelė turi perkošiamų tinklo yra labai laidžių dar skaidrius sidabro nanovielomis (1 pav.). Kad Monokristalinės sidabro laidai iš dalies sutampa, kuriant tinklą, kuris yra labai laidus nuo sidabro yra labiausiai laidus elementas planetoje.

0813WTDnanowire_Fig1.jpg

Reikalavimai jautriais ekranais

Už skaidrius laidininkų reikalavimai naudojami jautriais ekranais skirtis priklausomai nuo touchscreen prašymo ir dydį. Apskritai, visi jie reikalauja labai pralaidūs medžiagų geros žiūrimumas geros laidumą galima greitai reaguoti į prisilietimą, ir plonesni medžiagų, todėl galutiniai produktai sverti mažiau ir yra estetiška. Svarbiausia, skaidrios laidininkai pasiūlyti mažesnę kainą nuosavybėn touchscreen aparatai ir taip yra mažesnė nebrangia įrenginį vartotojui.

Tačiau šie reikalavimai keičiasi visoje daugelyje programų, pavyzdžiui, monitorių, All-in-One kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, tabletės, ir mobiliuosius telefonus. Dar didesnis laidumas mažesnis nei 100 co / aikštėje prašoma todėl jautriais ekranais yra labiau reaguoja į naujesnių programų ir geriau naudoti patirtis realizuota.

Didesnių jautriais ekranais naudojamų programų, tokių kaip 23 metu. monitoriai, tuo didesnis laidumas yra svarbu pasiūlyti greitą reakcijos laiką su 10-piršto prisilietimu pajėgumus. Mobiliųjų įrenginių, tokių kaip nešiojamieji kompiuteriai, už plonesni reikia, lengvesni ir stipresni jautriais ekranais yra vairuotojo už skaidrius laidininkų apie filmą, o ne tradicinio stiklo poreikį. Kaip lankstūs ekranai tapti realybe, skaidrios laidininkai, kurie gali būti patvirtinami, išlenktas, ar net valcavimo iki ne plokščių paviršių yra dalis naujų reikalavimų. Svarbiausia, kaip kainos buitinės elektronikos prietaisų ir toliau pasieks lygį, kuris sukelia masinį priėmimo, iš skaidrių laidininkų kaina turi neatsilikti.

Perdavimo versus laidumo

Be touchscreen programų, ypač talpinė jautriais ekranais už nešiojamuosius kompiuterius ir "All-in-One kompiuteriai, aukštos perdavimo (daugiau nei 90%), kartu su mažo pasipriešinimo (mažiau nei 80 Ω / kv) leidžia 10-piršto prisilietimu, kuris daro didelį vartotojų patirtį ,

ITO apie filmą yra paprastai galima rasti lakštinio varžų daugiau nei 120 co / kv. Žemiau tame diapazone, NPO paprastai galima ant stiklo, o ne filmas (2 pav.). Štai pirma dėl to, kad atkaitinimo temperatūra kelių šimtų laipsnių Celsijaus už ITO yra per didelis plastikinių paviršių, apriboti jo naudojimą žemesnės laidumo filmų. NPO ant stiklo, tačiau gali būti atliekami tokių prašymų. Didesnis laidumas yra gaunamas nusodinant storesnis sluoksnis ITO ant stiklo pagrindo, nors sumažinti pralaidumą, nes ji sunaudoja daugiau laiko užstatą. Be to, tradicinių stiklo substratai yra sunkūs ir storesnis nei filmo, todėl prietaisai nepatogūs.

OEM vis dažniau renkasi plėvele remiantis skaidrias laidininkai. Prekyboje esantys index atitikimo ITO filmai turi gerą perdavimą per 98%, o tai leidžia jiems tinka mažesnėms įstrižainės jautriais ekranais, pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų, kur mažesnis pasipriešinimas nėra privaloma (2 pav.).

0813_WTDnanowire_F2.gif2. Ne indeksuojami ITO filme paprastai turi atsparumą 120 Ω / kv, bet su mažesne šviesos perdavimo lapą.


Tuo atveju, SNW skaidriai dirigentas, medžiaga gali būti padengta plėvelė nuo temperatūros reikia į kailį ir išdžiovinkite ją yra maždaug 100ºC, gerokai mažesnis nei minkštėjimo temperatūra plastikinės plėvelės. Be to, gamybos lygis yra toks pat, neatsižvelgiant į varžą reikalavimus. Gauti mažesnę varžą, storesnis danga tą patį SNW rašalu tuo pačiu greičiu dangos (taigi pats pralaidumas), yra įgyvendinamas. SNW turi didesnio perdavimo, nei geriausiai klasėje ITO ir siūlo daugiau nei 95% šviesos pralaidumas ne lapas varžų gerokai mažesnis, kas pasiekta per filmo pagrindu ITO.

Didesnis perdavimo priemonėmis šviesesnę ekraną, nes touch jutikliai netrukdytų šviesos. Aukštesnės pavaros skaidrios laidininkai taip pat reiškia ilgesnį baterijos veikimo laiką už mokestį į mobiliuosius įrenginius.

Raštas matomumas, rūkas, Ir Moireé

Abu SNW ir ITO technologijos stiprūs šioje srityje. Nei kenčia nuo Moireé poveikį. Modelis matomumas ITO nėra didelis, palyginti su technologijų, tokių kaip metalo tinklelio. Atsižvelgiant į sidabro nanowire platinimo filmo atsitiktinumas, ši technologija turi beveik jokio modelio matomumą. Migla, kita vertus, yra problema su abiem technologijomis. Tipiniai matinis paviršius vertės SNW apie kino ir ITO apie filmą yra panašus, su ITO ant stiklo, turinčio daug geresnių rezultatų nei ITO apie filmą ar SNW.

Svoris ir storis

Šioje kategorijoje mažiau yra daugiau. Skaidrūs laidininkai, kad sveria mažiau, kad vartotojų elektroninius prietaisus, pavyzdžiui, tabletės ir nešiojamieji daugiau nešiojamų ir patikima dėl sumažėjusio masę. Į storio sumažinimas reiškia, dizainas yra aptakus ir estetiškai daugiau malonus. Į jautriais ekranais, kurie reikalauja mažai varžą nei 100 co / aikštėje atveju ITO naudojimas filmo neįmanoma. NPO tada paprastai nusėda ant stiklo, todėl jutiklinis jutiklis ant stiklo apie 0,6 mm storio. Palyginti, SNW apie filmą yra ne mažiau kaip 0,2 mm ir tokio pat aukščio kaip 0,4 mm. Be to, tradicinių stiklo pagrindu ITO jutikliai yra žymiai sunkesnis nei plėvele remiantis SNW jutikliai. Apskritai, SNW jutikliai plėvelės yra maždaug 40% lengvesni ir 40% plonesni nei jų ITO kolegomis.

Tabletės, nešiojamieji kompiuteriai ir LCD monitoriai praeities buvo sunkesnis ir storesnis. Šiandien ši tendencija yra sukurti tikrai nešiojamų prietaisų ir aptakus All-in-One kompiuteriai, reikalaujančius plonesni, lengvesni komponentai. Tai yra privalumas plotas, filmo SNW jutiklių.

Lankstus, sulenkiamas, Rollable Touchscreens

Įvairūs atvaizdavimo technologijos ir jautriais ekranais jau vykdo lanksčią ekrano paraiškas perkeliamumo, pastovumo, ir unikalų dizainą. Visų pirma, organiniai šviesos diodai (OLED) ir E-popierius yra skirta naujų mobiliųjų programų. Šių programų jautriais ekranais, taip pat turi būti lankstus, plonas, lengvas ir tvirtas.

Įsivaizduokite, lanksčius mobiliuosius telefonus, kurie yra neperleidžiama. Įsivaizduokite, lankstymo savo 10-in. tabletė todėl telpa į kišenę. Įsivaizduokite, diegiame ekraną iš savo rašikliu. Arba įsivaizduokite, drabužine dydžio lanksčius ekranus ar rodytuvų kad įvyniojimas aplink paminklą ar pastate. Šių produktų rūšis tampa realybe. , Kad šias programas yra reikalingas lanksčių, sulenkiamų, Rollable jautriais ekranais poreikis (3 pav.) .ITO yra trapi keramikos medžiagos. Jis gali būti šiek tiek sulenktos, bet tai tikėtina, kad kreko ir tapti ne funkcinis sulenkiamų, skaidrios laidininko programas.


3. Flexible touchscreens can be a challenge to ITO displays.
3. Lankstus jautriais ekranais gali būti iššūkis NPO ekranų.


SNW medžiagos buvo padengtas lanksčiais ir Rollable ekranų ir išbandyti klientų, sėkmingai išlaikęs 100000 apsisuka 3 mm spinduliu lenkimo. Plėvele remiantis touch jutikliai naudojant SNW skaidrias laidininkai yra lankstus, tvirtas ir jau naudojamas net ant stiklo pagrindu nelanksti ekrano monitorių, mobiliųjų telefonų, ir visi-in-One kompiuteriai. Dėl šių programų, lanksčios skaidrios dirigentas / jautriais ekranais sumažinti svorį ir storis nors pati šeimininkė ekranas nėra lanksti.

TCO

Sidabro yra geriausias elektros laidininkas planetoje ir yra maždaug 100 kartų daugiau nei laidi ITO. Nuo materialinės požiūriu, tam tikra jutiklinio ekrano naudoja daug mažiau sidabro, nei indžio. Yra trys sritys išlaidų Palyginimas: infrastruktūra / reikalinga įranga kailio medžiagą ant substrato, kad raštas medžiagą kaina, o medžiagos kamino, kad sudarančioje touchscreen kaina.

Reikalingas kailio ITO infrastruktūra reikalauja dulkių nusodinimo įrangą, kuri apima keletą milijonų dolerių investicijas, ir paraiškos anketa laidumo reikalavimų įtakos pralaidumą. Pavyzdžiui, pralaidumas kailis 50-Ω / kvadr NPO sluoksnis yra keturis kartus mažiau nei 200-co / kvadr ITO sluoksnio.

Priešingai, SNW medžiagos yra sprendimas-padengta gerokai mažesnė išankstinių investicijų į įrangą, pavyzdžiui, bandomiesiems Vakuuminis diegimas (4 pav.). Pralaidumas / talpa tam tikroje geležinkelio linijoje nesikeičia su atsparumu laidumas / lakštinio reikalingą skirtingų programų. Procesas salė to-roll dirba padaryti SNW dengta medžiaga leidžia labai greitai plečiasi pajėgumus. Šis procesas yra daug efektyvesnis. Be to, ši medžiaga panaudojimas yra geriau, o ne kenčia nuo didžiulės susidarančių atliekų ITO nusodinimo procesą.


4. Pilot coaters are used to make roll-to-roll flexible transparent conductors.
4. Bandomieji COATERS yra naudojami salė to-roll lanksčias skaidrias laidininkai.


Lekalų išlaidos tiek SNW ir ITO yra tas pats, jei nuotrauka Lekalų arba šlapias Sztychować Lekalų metodai yra naudojami. Tačiau SNW turi ekonominį pranašumą, kai medžiaga yra raštuota naudojant kambario temperatūroje lazerio procesą. Lazerio modeliavimas kaina yra maždaug vienas ketvirtadalis iš nuotraukų modeliavimas kaina, nes technika sąnaudos yra mažesnės ir nėra kaip nuotraukoje Eksploatacinės atsispirti, etchants arba nuėmikliai. Be to, kadangi lazeris procesas nenaudoja chemikalų nėra atliekų šalinimo klausimus.

Pralaidumas yra didelis, ir raštas kokybė yra panaši į aukštos klasės nuotraukų procese. Lazerio galia privalo RAŠTAS SNW filmas yra gana mažas ir modelio kokybė yra labai aukšta su puikiu optiniu efektyvumą. Lazerinis raštas ant ITO gali sukelti substrato filmo sugadinimo nuo NPO reikalauja daugiau galios ar ilgiau į modelio ir gautą raštuotas filmas gali turėti modelio matomumą, kad yra smerktinas.

Kamino kaina, arba vieneto sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo kamino konfigūracijos. Daug daugiau konfigūracijos įmanoma SNW, ir šių konfigūracijų suteikti geriausiai ekonomiškai galimybes tam tikroje taikymo. Kai turi mažiau proceso veiksmus (penkis žingsnius ir 15 su tradicine ITO), pavyzdžiui, į SNW įterptųjų sausoje filmo atsispirti medžiagą atveju. Kitose konfigūracijų, pavyzdžiui, vienas plėvelės-tirpalo (OFS), kamino nenaudoja optiškai išvalyti klijus (OCAS), kurios dar labiau sumažina išlaidas. Apskritai, SNW pagrindu jautriais ekranais jau įrodyta, kad būti šiek tiek mažiau žymiai pigesnis nei lygiavertis NPO plėvele pagrįstus sprendimus.

Privalumai ITO And SNW

NPO mėgavosi dominavimo rinkoje per keletą metų, nes tai yra gerai įrodyta technologija, gamintojai suprasti. Kai kuriais atvejais, gamintojai jau investavo šimtus milijonų dolerių garų nusodinimo dulkinimo / įrangos gerai nudėvėtas gamyklose.

ITO procesas yra gerai suprantamas. Perdavimo nėra geriau, nei SNW, nei gali NPO filmas gauti mažo pasipriešinimo sudarymo, tačiau jos veikimas yra tinkamas tradicinių prašymų mažų įstrižainės jautriais ekranais. NPO taip pat yra labai vienodas, modelis matomumas mažinimą, o medžiaga yra labai stabili.

SNW yra virš ITO pranašumą tiek perdavimo ir mažo lakšto atsparumo. Medžiaga yra įrodyta keliuose vartojimo produktų, gamyba ir vieneto sąnaudos yra mažesnės, ir didinti su SNW yra daug lengviau. Ritininis-to-roll tvarkomi SNW skaidrus dirigentas yra puikus pasirinkimas naujesnių gamybos įrenginius, kurie turi aukštą pralaidumą, lengviau apdoroti, ir medžiaga tinka lanksčių ekrano jautriais ekranais.

Rahul Gupta yra vyresnysis direktorius verslo plėtros Cambrios. Anksčiau jis turėjo daugiau nei 13 metų patirtį kuriant naujas technologijas ir produktus, tokius kaip lazerių optinių telekomunikacijų Lucent, pilnas spalvų OLED ekranų ir OLED apšvietimo OSRAM ir Generation 8 rašalinių spausdinimo įranga, todėl spalvų filtrus LCD metu AKT ( Taikomoji medžiagos). Jis gavo daktaro laipsnį iš Kalifornijos universiteto Santa Barbaroje ir MBA iš Hass School of Business, Kalifornijos universiteto Berklyje.

Sriram Peruvemba tarnauja kaip rinkodaros tarnybos vadovas už Cambrios "visame pasaulyje operacijų. Jis valdo įmonės Global Marketing, paraiškos inžinerijos ir verslo plėtros pastangas. Jis turi daugiau nei 25 metų patirtį elektronikos pramonėje. Prieš prisijungdamas prie Cambrios, jis tarnavo kaip BRO E Ink Holdings, kur jis prižiūrėjo Global Marketing pastangas savo e-popieriaus ir LCD verslui. Jis taip pat nusprendė, aukštesnio rango pareigas Sharp Corp. "Planar Systems, ir TFS Inc. jis tarnauja kaip vykdomosios patarėjas YFYJupiter taip pat.


Pora:Mūsų aukštos kokybės sidabro nanodalelės buvo įtraukta į pramonės produktų, įskaitant: Kitas:Stabilios vandeninio laidžios rašalu su sidabro nanoflakes ir jo taikymo popierinių lanksčių elektronikos