Cambrios paspartinti Sidabrinė Nanowire Priėmimas Visame pasaulyje įkurtos CAM Kinijoje

- Mar 29, 2017 -

UNNYVALE, CA ir Xiamen, Kinija ir Miunchenas, Vokietija - (Marketwired - kovas 27, 2017) - CAM Holdings ", patronuojanti bendrovė Cambrios Advanced Materials korporacija, sidabro nanowire rašalų lyderis, praneša dukterinės setup Xiamen, Kinija, stengiantis išplėsti ir pagreitinti sidabro nanowire technologijų naudojimą galutinių produktų. Pramonės veteranas CK Hsiao buvo pasamdytas sukurti ir vadovauti šiam komandą. CAM Kinija teiks arti paramą klientams, naudojant sidabro Nanowires sensoriniu jutiklių, taip pat naujų programų, tokių kaip saulės elementų, OLED apšvietimo ir išmaniųjų langai. CAM Kinija taip pat gaminame sidabro nanowire rašalai papildyti JAV įsikūrusios Cambrios Advanced Materials Corp. gamyba Šis antrasis gamyba svetainė bus arčiau klientų Azijoje ir teiks verslo tęstinumą tais atvejais dėl nenumatytų aplinkybių nutraukti gamybą esamos gamybos svetainėje Saniveilas Kalifornijoje.

"Su įsteigus CAM Kinijoje nustatymo pagal CK Hsiao vadovaujant, mes ir toliau ne tik teikti aukščiausios kokybės sidabro nanowire rašalai mūsų klientams, bet taip pat sukurti palaikymo komanda arti mūsų klientams Azijoje pagreitinti sidabro nanowire priėmimą technologijos, "sakė Michael Chiang pirmininkas CAM Holdings.

"Mes džiaugiamės, kad sesuo organizavimą sąrankos Kinijoje. CAM Kinija komanda papildys mūsų veiklą Sunnyvale, teikdama ekspertų patarimus ir paramą mūsų klientams ir pagreitinti kvalifikaciją ir naudojimą ClearOhm® dažų ir filmų į savo produktus, "sakė John LeMoncheck prezidentas ir generalinis direktorius Cambrios Advanced Materials Corp.

"Džiaugiuosi, kad prisijungti prie Cambrios, The Silver nanowire technologijų lyderis," sakė BK Hsiao. "Mes sukūrėme patyrusių specialistų komandą, Kinijoje teikti aukščiausios klasės paramą mūsų klientams ir padėti jiems eiti į gamybą su produktų, pavyzdžiui, lanksčių ekranų ir saulės elementuose naudojamos ClearOhm medžiagas."

Cambrios lyderių komanda, įskaitant CC Hsiao bus Miunchenas Vokietija dalyvauti LOPEC kur Jonas LeMoncheck bus pristatyti Plenarinis kalbą kovo 28 d 9:30 val ir Rahul Gupta bus pirmininkavimą paliesti ir įdėkliukai sesiją kovo 29 d ne 02:00. Susitikti su Cambrios komanda Miunchene susisiekite

Apie CAM Holdings, Cambrios pažangių medžiagų ir CAM Kinijoje

CAM Holdings "per savo dukterines įmones Cambrios Advanced Materials Sunnyvale, Kalifornijoje ir CAM Kinijoje Xiamen, Kinija, vadovauti pramonės teikiant naujoviškus sprendimus naudojant nanotechnologijas. Jos proveržio sidabro nanowire pagrindu skaidrios laidininkai supaprastinti elektronikos gamybos ir pagerinti galutinio produkto kainą ir našumą elektroninių prietaisų. Įmonės ClearOhm ® produktas yra skaidrus dirigentas su žymiai didesne optinio ir elektrinio našumą, nei tradicinių medžiagų ir metodų. Paraiškos ClearOhm medžiagos yra sensoriniu ekranu, EMI ekranavimas, ePaper, OLED apšvietimo ir plonasluoksnių fotoelektros.


Pora:Katalizinis Stiklo dirbiniai Modelių Metalo perdirbimo Easy Kitas:Studentai Parodykite savo gamtos mokslų įgūdžius