Katalizinis Stiklo dirbiniai Modelių Metalo perdirbimo Easy

- Apr 06, 2017 -

Kolbos su įmontuotais nanodalelių leidžia chemikai lengvai panaudoti vertingas katalizatorius

Laboratorijos stiklo su įmontuotu-paladžio nanodalelių   daro perdirbimo ir pakartotinio naudojimo vertingų metalo katalizatoriai lengviau nei kada nors anksčiau.

Metalų, tokių kaip platina ar auksas gali katalizuoti daug cheminių reakcijų gausybė, bet jie brangūs, todėl chemikai pakartotinai naudoti ir perdirbti juos. Paprastai, kieta katalizatorius turi būti atskiriamas filtruojant ir išgrynintas po reakcijos, kuri gali reikšti kai yra prarasta ir išsaugojimas gali būti ypač sunku, jei bet kurį iš reakcijos produktų yra kietas per.

114875_shutterstock_522023443.png


dabar   Xiang Fei   iš Nacionalinio Singapūro universiteto ir jo kolegos buvo padengtas kolbas su paladžio nanodalelių, o tai reiškia, chemikai gali tiesiog tuščia ir skalavimo reakcijos indą ir tada naudoti juos katalizuoja kitą reakciją.

Kaip metalo nanodalelės neturi klijuoti su stiklu, Fei komanda padengta stiklo su mikroskal kilimo pagamintas iš silikono nanofilaments ir jie padengtas juos su lipnia baltymų panašus į tą, midijos naudoti prisitvirtinti prie paviršiaus. Padengtas kolba dar katalizuoja reakcijas efektyviai po to, kai naudojama 20 kartų, o komercinio katalizatoriaus efektyvumas žymiai sumažėja po to, kai buvo perdirbta tik vieną kartą.

Fei komanda nematė Katalitiniame kolbos efektyvumo sumažėjimą, kai naudojamas gaminti keletą gramų produkto, bet tai dar neaišku, ar šis metodas būtų dirbti pramonės dydžio reaktorių.

Pora:Electrocrystallization: Proveržis aukso nanodalelių tyrimų Kitas:Cambrios paspartinti Sidabrinė Nanowire Priėmimas Visame pasaulyje įkurtos CAM Kinijoje