Bendradarbiavimas spausdinta Elektronikos tyrimas ir taikymas

- Mar 15, 2017-

51.jpg

"DuPont" Elektronika ir komunikacijos ( "DuPont ) ir Holst centras paskelbė trečiąjį pratęsimą jų sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą, kuris yra orientuota į pažangių medžiagų spausdintinės elektronikos pramonėje. Kaip visateisis Išspausdintas Elektronikos programą, "DuPont" prisidės naujų medžiagų ir mokslinių tyrimų mėginius tikslines link Holst aktyvių projektų įgyvendinimą nešiojami elektronikoje, turintys Full elektronikos, buitinės elektronikos ir sveikatos priežiūros srityse.


"Mes džiaugiamės galėdami išplėsti mūsų bendradarbiavimą su Holst Centre , toliau dirbti kartu skatinant naujus pokyčius išspausdintų elektronika," sakė Kerry Adams spausdinami elektronikos rinkoje segmento vadovas, "DuPont" . "Be to, skatinant technologijas, užmegzti bendradarbiavimą, suteikia mums vertingų įžvalgų į poreikius ir reikalavimus kitų Holst partneriais, įskaitant galutinių vartotojų ir įrangos tiekėjų, leidžianti atviras inovacijas ir paspartinti produkto ir taikymo plėtrą."


Šiuo kitą etapą, iš bendradarbiaujant daugiausia dėmesio bus skiriama sukurti ir išbandyti visiškai papildo materialines sistemas ir sėkmingai kurti darbo demonstrantų ir prototipus, su komercinių produktų plėtros, kaip galutinio tikslo. Visų pirma, bendradarbiavimas bus sutelkti dėmesį į ekrano atspausdintas ir rašalinių elektroninių rašalų ir pastos, butas lova and Roll-to-roll perdirbimo ir įprastinių orkaitėje, taip pat fotoninių kietėjimo / sukepinimo sistemas.Per gyvenimą "DuPont / Holst Centre bendradarbiaujant, rezultatai įtraukti naujų nano Ag dažų ir pastos vystymąsi, todėl komercializavimo " DuPont "geriausia savo klasėje laidus rašalinės sidabro rašalu, PE410, paskelbti ir matomas ne LOPEC Miunchene, Vokietijoje, balandžio 2016 neseniai Holst pristatė savo nešiojami protingas marškinėliai dizainas į DuPont kabinoje prie nešiojami ar dėvimi įtaisai Expo Tokijuje, Japonijoje, nuo sausio 18-20, 2017 Kiti pasiekimai įtraukė sėkmingą DuPont rašalai ir pastos, leidžianti gaminti išmaniųjų drabužių, lanksčius daviklius ir protingas lizdinės medicinos pakuotės, taip pat-pelėsių elektronikos ir organinės fotoelektros (OPV) ir organinių šviesos diodų (OLED) apšvietimo demo ir prototipus.
"Tarp bendradarbiavimas DuPont ir Holst Centre ir toliau vairuoti įdomių pasiekimus spausdintomis elektronika," sakė Jeroenas van den Gamintojas, programų direktorius ", išspausdinti Electronics" Holst Centre . "Mes džiaugiamės, kad toliau tirti naujas technologijas ir galimybes kartu pripažintos pramonės lyderė."


Holst centras yra nepriklausoma atvira naujovėms R & D centras, kurianti generinių technologijas belaidžių jutiklių technologijas ir lanksčios elektronikos, kurie prisideda prie reagavimas į pasaulinius visuomenės uždavinius sveikatos, gyvenimo būdo, tvarumo ir daiktų interneto. Pagrindinis bruožas Holst Centre yra jo partnerystės modelis su pramonės ir akademinės bendruomenės visame bendrų veiksmų planų ir programų. Būtent šis kryžminio apvaisinimo natūra, kuri leidžia Holst Centre sureguliuoti savo mokslinę strategiją pramonės poreikius. Holst centras buvo įkurtas 2005 m IMEC (Flandrija, Belgija) ir TNO (Nyderlandai) su parama iš Olandijos ekonomikos reikalų ministerijos ir Flandrijos vyriausybė. Holst centras turi daugiau nei 200 darbuotojų iš viso 28 tautybių ir įsipareigojimą daugiau kaip 50 pramonės partneriais. Daugiau informacijos apie Holst Centre, apsilankykite www.holstcentre.com

"DuPont" Elektronika ir komunikacijos yra vienas iš pirmaujančių išradėjui ir didelės apimties tiekėjas elektroninių rašalų ir pastos, kuri siūlo platų spausdintų elektronikos medžiagų komerciškai prieinamų šiandien. Augantis portfelis DuPont elektroninio rašalo yra naudojami daugelyje taikomųjų programų, įskaitant formavimo laidžios pėdsakų, kondensatoriaus ir rezistorius elementai ir dielektrinė ir sandarinimo sluoksnius, kurie yra suderinami su daugeliu substrato paviršių, įskaitant polimerus, stiklo ir keramikos. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://www.advancedmaterials.dupont.com.

"DuPont" buvo pareikšti pasaulinio lygio mokslo ir inžinerijos pasaulinėje rinkoje novatoriškų produktų, medžiagų ir paslaugų forma nuo 1802 Bendrovė mano, kad bendradarbiaujant su klientais, vyriausybių, nevyriausybinių organizacijų ir minties lyderiai mes galime padėti rasti sprendimus tokie pasauliniai iššūkiai kaip suteikti pakankamai sveiką maistą žmonėms visur, mažėja priklausomybė nuo iškastinio kuro, ir apsaugoti gyvybę ir aplinką. Dėl papildomos informacijos apie "DuPont" ir jos įsipareigojimą imtinai naujoves, apsilankykite http://www.dupont.com

Pora:Spausdinti Elektronika: RFID jutiklis platforma ir lankstus Funkciniai filmai automatizuotu tvarkymu Kitas:Naudojant Rašalo su sidabro nanodalelių Pasiūlymai pajėgumą New standžių ir lanksčių Hybrid Circuitry