Laidus rašalo rinkose 2016 – 2026: Prognozes, technologijas, žaidėjai

- Jan 11, 2017 -

NIUJORKAS, 12 gruodis 2016/PRNewswire /Sidabro plokštelės, sidabro nanodalelės, vario rašalai ir pastos, grafeno ir už jos ribų

Šioje ataskaitoje pateikiama išsamiausiais ir patikimiausiais Rodyti laidžių dažų ir įklijuoti rinkoje, suteikiant išsamią dešimties metų rinkos prognozėmis, suskirstytus į segmentus pagal programos ir medžiagos tipo. Rinkos prognozės pateiktos tonų ir vertės rašalo lygio. Ji taip pat apima kritinių nuomones apie konkuruojančių laidžių dažų ir įklijuoti technologijas, įskaitant šaudymo rūšių pastos, PTFs, sidabro nanodalelės, tampus rašalas, IME rašalas, vario ir kt.

Šioje ataskaitoje taip pat suteikia faktais pagrįstus ir įžvalgus analizė visų esamų ir atsirandančių tikslinių programų. Tikslinių prašymams, jame pateikiama vertinimo ir (arba) oras adresavimo rinkose, pagrindines tendencijas ir iššūkiai, naujausius rezultatus ir prototipas/produktų pristatymą ir IDTechEx įžvalgos rinkos potencialas.

Mes teikiame išsamią bent 17 esamų ir naujos paraiškos sektoriuose, įskaitant silicio saulės elementų, UF/UHF RFID žymės, palieskite ekrano krašto elektrodai, automobilių, pelėsių, elektronika, e-tekstilė, 3D antenos, 3D atspausdintas elektronika, Staliniai spausdintuvai PCB, ITO pakeitimo, OLED apšvietimas ir kt.

Visi mūsų rinkos prognozės yra pastatytas naudojant modelius, kurie remiasi pagrindinis pramonės žaliavas iš IDTechEx interviu ir apsilankymus, ir iš anksto pramonė patiria ne IDTechEx. Mes aiškiai apibrėžti ir pagrįsti prielaidomis, racionalus, tendencijas ir realių duomenų taškais pagrindą mūsų prognozes. Mūsų ataskaitoje pateikiama daugiau nei 50 interviu pagrindu kompanijų veikla

Nepralenkiamas verslo žvalgybos ir rinkos įžvalgos

Ši ataskaita yra grindžiama metų mokslinių tyrimų. Mūsų analitikai turi ilgametę praktinio ankstesnės patirties ir buvo priekyje laidžių dažų/pasta verslo, vaidina svarbų vaidmenį kuriant kelių milijardų dolerių pramonei. Per pastaruosius penkerius metus vien, mūsų komanda apklausti ir profiliuotų daugiau nei 50 vartotojų ir gamintojų įvairių rūšių laidžių dažų ir pastos. Kiekvienais metais mes sužinojome daugiau apie rinką ir tobulinami mūsų analizės, įžvalgos ir prognozes.

Tuo pat metu į šį IDTechEx organizavo pirmaujančių pasaulio konferencijų ir parodų spausdintos elektronikos per pastarąjį dešimtmetįAzija,EuropojeirJUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS. Šiose parodose suburia visą vertės grandinę spausdintos elektronika, įskaitant visus laidus dažų tiekėjų, spausdintuvai ir galutiniams vartotojams. Tai mums davė neprilygstamą prieigą prie žaidėjų ir naujausius rinkos žvalgybos.

Laidžių dažų ir įklijuoti verslo: viskas keičiasi

Laidžių dažų ir pastos rinką pasieks beveik$1 .7b2026 m metalo dabartinėmis kainomis. Mikro sidabro laidžių pastų dominuos rinkoje, kontroliuoja beveik visą rinką 2016 m. Sidabro nanodalelių valios tačiau tampa vis labiau konkurencinga, rasti naudoti įvairių naujų taikmenų sektoriuose tapti,$80mrinkos 2026 m. Vario išliks santykinai nesubrendusi technologija, bet pasiekti tik sėkmės, kaip naujų konservavimo sistemos yra instaliuojamos tam atverti duris į vario dažų pardavimas.

Saulės pramonė bus 1.5 k toną rinkoje 2016 ekrano atspausdintas šaudymo tipo laidžių pastų. Lygiu įklijavimo naujų tiekėjų grupė greitai ateis dominuoti šiame versle, o milteliai lygiu vartotojai bus priversti per įvairesnę tiekėjas bazė. Jutiklinio ekrano krašto elektrodas rinkoje toliau jo sumažėjimą. Linewidth per tarpus (L/S) sumažėjo iki 20/20, stūmimas ekrano spausdinimas naudojant standartinę PTFs už jos ribų ir atveria duris į photocurable pastos. Ofortas pagrįstas technologijas rasite papildomų galimybių, kaip bezel yra dar labiau sumažėjo, o standartinis PTFs bus išlaikyti kai kurių pigių kainų rinkos dalį.

Jutikliai automobilio kambariai jutikliai, spausdintos pjezovaržiniai jutikliai ir kai kuriose versijose gliukozės jutikliai išliks didelę nišą rinkoje už laidžių pastų, bus automobilių sektoriuje su savo mišrios grupės sustingęs tradicinių ir sparčiai augančių naujų paraiškų. HF ir UHF RFID antenos rinkose augs bet mato santykinė rinkos dalis rašalu tipai transformuoti per artimiausią dešimtmetį. 3D antenas, pagamintas naudojant aerozolių spausdinimą toliau įgyti traukos. Šis požiūris varžysis galvomis su MID (litų sujungti prietaisus) metodai ir bus tapti vartotojų elektronikos rinkoje didelė žaidėjas. Metalo akių kaip alternatyva ITO kad lėtai veržtis nepaisant laukiančių konsolidacijos laikotarpio TCF pramonėje, kuriant paklausa sidabro nanodalelių, naudojamas užpildyti arba spausdinant smulkias raukšleles.

Naujoms rinkoms atsirasti ir kurti naujus efektyvumo reikalavimus. Pelėsių elektronikos pareikalaus dažai, kurie gali ištiesti ir išgyventi thermoforming/liejimo procesas. Elektroninių tekstilės prireiks dažų, kurie yra tikrai tampus ir atlaikyti pakartoti skalbimo ciklų. 3D spausdintų elektronikos ir darbalaukio PCB spausdintuvai turi didelio laidumo ir žemos temperatūros dažų atidaryti didelę naujų prototipų kūrimo galimybes, 3D spausdintuvai ir grandinės dizaineriai. Šiose rinkose yra pasiruošęs už greitas augimas aikštelę technologijų naujoves gali patenkinti rinkos traukti.

Dešimties metų rinkos prognozės padalinti iš programos. Susisiekite su mumis dėl tikslios vertės. Atkreipkite dėmesį, kad rašalo pardavimo kainos sumažėjo dėl žaliavinio metalo kainų sumažėjimą bet taip pat spaudžiami skirtumai, dėl to sumažės mūsų pajamų prognozes.


Kas šioje ataskaitoje pateikti?
1. dešimties metų rinkos prognozės laidžių dažų ir pastos, suskirstytus į segmentus pagal medžiagos tipą (sidabro nano, PTF, Cu, ir tt) ir taikymas. Prognozės pateikiamos apimtis ir dolerių.
2. interviu pagrindu bendrovė profiliai 50 tiekėjų ir vartotojų. Įmonių profiliai suteikia išsamią įmonės fone, ir kritiškai technologijų ir verslo modelio apžvalga. Toliau profilyje yra išsami SSGG analizė IDTechEx analitikų
3. kritiškai peržiūrėti ir įvertinti visas pagrindinis laidžių dažų technologijas, įskaitant šaudymo tipų pastos, PTFs, nano rašalas, tampus rašalas, IME rašalas, vario ir t.t..
4. išsamios programos vertinimas dažnai tarp IDTechEx įžvalgos ir įvertinimą, -dailės ir komercinės pažangos, konkuruojančios technologijos, kainų ir rinkos tendencijas, pagrindiniais veikėjais, adresavimo rinkoje dydis ir dešimties metų rinkos prognozės:
a. fotoelektros
b. touch ekrano krašto elektrodai (suskirstytus į segmentus pagal įrenginio tipą)
c. automobiliai (de-frosters, kambariai jutikliai, sėdynių šildytuvai ir t.t.)
d. 3D antenos
e. skelbimas UHF HF RFID antena
f. tampus elektroninių tekstilės dažų
g. m.-pelėsių elektronikos rašalas
h. gliukozės ir pjezovaržiniai jutikliai
i. 3D spausdintų elektronika
j. darbalaukio PCB spausdinimas
k. ITO pakeitimo
l. OLED apšvietimas
m. laidus rašikliai
n. kitiems
Visą ataskaitą skaitykite:http://www.Reportlinker.com/p04447369-summary/View-Report.html

Apie Reportlinker
ReportLinker yra apdovanojimų pelniusi rinkos tyrimų sprendimas. Reportlinker suranda ir organizuoja naujausius pramonės duomenis, todėl jums reikia - iškart, rinkos tyrimus vienoje vietoje.

http://www.Reportlinker.com


__________________________
Susisiekite su Clare:Clare@Reportlinker.com
MUS: (339)-368-6001
Intl: +1 339-368-6001


Pora:Kaip laidžių dažų patenkinti vartotojų poreikius Kitas:Sidabro Nanowires ir Graphene suvienyti jėgas jutiklinis ekranas rodo