Laidžių dažų 2017 m: Šalia didelių dalykų

- Feb 05, 2017 -

Laidžių dažų pramonė vis dar ieško next big thing. Neigiamą konkurencinį spaudimą, pagrindinių apimties rinkose leido dauguma tiekėjų ieškoti naujos atsirandančios galimybės. Paplitę strategija yra dabar, kad kaip plačią plačią produktų gamą kiek įmanoma, sėti kelis besiformuojanti rinkos, gavęs tiek klientų, kiek įmanoma, ir nustatantis vertė tinklai anksti.


Tiekėjai taip pat dabar įtemptai žiūrėti vienas kitą, greitai pradėti panašiais produktais, kurį lemia erozija diferencijavimo. Tai kelia tiekėjai įpareigoti: viena vertus, jie nori išlaikyti technologijos paslaptis, ilgai jų tobulumą vidaus, bet, kita vertus, jie turi pasiimti į rinką anksti nes jie trokšta klientų naujose rinkose, kur skaičiai nuopelnus nei kliento poreikius yra gerai žinomi.


Nepaisant viso to, pramonė nustatė keletą naujų taikomųjų sričių 2013 – 2016 m. laikotarpiu, nes ja siekiama atgaivinti save. Tai dabar todėl per tyrimo etape daugelyje sričių. Šiame straipsnyje mes trumpai išdėstyti keletą naujų sektorių pažanga o taip pat nustatyti naujausią mados besiformuojanti taikymo sritys. Atkreipkite dėmesį, kad programos yra išvardytos ne konkretų pavedimą svarbu.


Norėdami sužinoti informaciją apie elektrai laidžių dažų pramonėje, įskaitant visus į naujausias technologijas, taip pat įvertinti daugiau nei 24 dabartiniai, ir atsirandantys programos nuorodą mūsų ataskaitą apie laidus rašalo rinkų 2017 – 2027: prognozes, technologijas, žaidėjai. Ši ataskaita yra naujausia versija mūsų patikimą ir išsamią ataskaitą, kuri tapo pramonės nuoroda.

Fotoelektros (PV): PV pramonė liks pagrindinės apimties ir pajamų tvarkyklę šaudymo tipo pastos. Pramonė bus nemokamai pati savo ilgalaikių tendencijų: mažos išlaidos vienam Kg ir inovaciją sumažinti sidabro sunaudojimas per plokštelių. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 m. būti visus metus, kad bus liudytojas pirmąjį pusmetį bumas dėka tikimasi pabaigos pašarų tarifų Kinijoje; metais, kada tendencija kurti diversifikuotą miltelių tiekimo bazė ir toliau nors dominavimas, Japonijos maker(s) nebus pažeisti; ir tų metų, kada bus i sklaidyti paskelbė $140 mlrd Kinijos investicijos į saulės pramonės rūpesčių, kitas popiersie ciklą.

Palieskite ekrano krašto Elektronika: šios pramonės šakos yra varomas kaina ir slėgio susiaurinti bezel. Šiame sektoriuje, per pastaruosius dvejus metus patyrė esminių pokyčių kaip foto išgydomas ir lazeriu išpjauti dažai pradėjo standartinis polimeras storio plėvelės (PTFs), kad 20um pakeisti ar toliau tarpai-per-linewidth (L/S) santykis. Šios tendencijos ir toliau ir dar labiau sustiprins konkurenciją tarp ėsdinimo ir spausdinimo sprendimai. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 m. bus metai, kai tiekėjas pasivyti foto išgydomas ir lazeriu išpjauti bus baigtas, dėl kurių prarandami skirtumo aplink, ir metai, kada nauji procesai ne tik ekrano spausdinimas yra imtis rimčiau.

Pelėsių elektronika (IME): Į už-scenų-susidomėjimą IME lieka tvirti. Pirmosiomis produktai yra artimi rinkai, vertė tinklai stiprėja, kiekius gaminantiems gamintojams užsiima daugiau nei bet kada anksčiau ir medžiagų rinkinys yra pereiti be laidžių dažų įtraukti skaidrios laidžios plėvelės, jutikliai, vykdikliai ir pan. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais, kada IME paraiškų pagaliau auga po metų ir išjungti prasideda.

EPI ekranavimas: EPI ekranavimas formuojasi naujas interesų sritį. Traškučiai su tiesioginiu EPI ekranavimo apsauga skaičius turėtų greitai padidinti artimiausiais metais. Konkurencija bus tarp dengimo ir rašalo purškimo, ir per dažai konkurencija bus dalelių dydžio su nano rašalas siūlo storio, o kiti siūlo mažesnes išlaidas. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais, kada tiekėjų surinkti daugiau žinių apie rinką reikia, nustatyti galimą su klientais ir pradėti įvairių naujų kvalifikacijų procesų.

Kur spausdinimas: aerozolių ir kitų ne Susisiekite su spausdinimo procesais šiuo metu yra pagrindinis varžovas dėl spausdinimo antenos ir kitų laidžių pėdsakų ant 3D objektų. Gamybos pajėgumai dabar egzistuoja pramonės, ypač Azijoje. Daugelis medžiagų tiekėjai taip pat tinkamos savo produktus su šių procesų nors galutiniai vartotojai vis tiek mums pasakyti, kad dauguma per daug vilčių ir nepakankamai pristatyti ypač požiūriu laidis lygmenimis žemos temperatūros atkaitinimo. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 m. bus toliau medžiagų tobulintinos ir išaugusios pardavimų nepaisant galimų iššūkių pabaigos vartotojų elektronikos rinkoje metai.

Spausdinami skaidrios laidžios plėvelės: technologinių patobulinimų bus įdiegta vėliau smaigalys leidžia spausdinti aukštos kokybės metalo tinklelio filmus su linewidths po 5um. Šie pokyčiai vis dar bandomasis etapas su siaura interneto dydžių ar didelių išlaidų, tačiau vis dėlto kelti ilgalaikių pavojų kitų metalo tinklelio procesai vis labiau ekonomiška pramonės šakoje. Kelios sidabro nanodalelių TCF technologijos neteko komercinės pagreitį bendrovė bankrutavo ir grynųjų pinigų srautų problemas, tačiau romaną iškyla naujos užimti jų vietą. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais Kada išspausdintas metalo tinklelio sprendimų eigą išilgai technologijų terminus susumavus, bet nebus padaryti komercinė įtaka.

Automobiliai: Automobilių pramonė liks patraukli rinka pasta tiekėjai, kurių ilgalaikis prognozuojamos pajamos linijos. Taikomosios programos spausdinami sėdynės kambariai jutikliai, spausdintos talpiniai jutikliai infotainments modulių ar sėdynių šildytuvai daugiausia toliau jų pažangą. Pastangos sukurti ir komerciškai spausdintos vitrinų de-frosters ant polikarbonato stiprės. Apskritai, taip pat tikimės, kad 2017 metais, kada bus paskelbti IME paraiškas automobilių interjero ir metų Kada išspausdintas metalo tinklelio už lango de-frosters pasirodys ankstyvos stadijos technologijų veiksmų planų pagrindinių OĮG.

Tampus dažų už elektroninių tekstilė: tampus dažai taip pat galima paraiškas už e-tekstilė, kaip antai lankstus ir tampus grandinių plokščių gedimą ar medicinos prietaisams. Lankstus, labai lanksti ar tampus grandinėse, spausdintinių grandinių galime pristatyti funkcionalumą, nors jie vis tiek kenčia nuo įprastų trūkumų riboti laidumą, pikio rezoliucija ir solderability. Medicinos prietaisų, ypač, kai ilgas ir elastingas sąsajų ir reikalingi naudojimo patogumui, spausdintų eilučių gali turėti prana. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais, kada esamas nespausdinti FPCBs toliau dominuoja.

3D atspausdinti elektronika (3DPE): mes nustatėme 3DPE inovacijų galimybės priekis laidžių dažų srityje – kaip. 3DPE idėja yra sujungti 3D spausdinimą iš plastiko su spauda laidus dažai sukurti individualų 3D figūras su įterptųjų schema. Tai leis dizainas ir 3D spausdinimo, ir #39; smartand #39; objektų. Nustatant mažesnis laidumas dažų ir Gerai limpa prie plastiko substratų įvairovė yra galimybė naujovėms. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais, kai mes matome daugiau 3DPE įranga, įdiegta į rinką ir kai mes matome rašalo gaminiams skirti būtent šioje rinkoje paskelbimo metus.

Spausdintos PCB: Iš tikrųjų spausdinami PCB gavo susidomėjimo 2016 m. Tai buvo dėka aplink atspausdintas vieno, dviejų ir daugiasluoksnė PCB dėti daugiau pastangų skirta tiek mėgėjų, tiek profesionalų baigiasi rinkos. Spausdinimo ir formų panaudojimas darant PCB yra taip pat vis dar buvo tobulinami daug įmonių, daugiausia Japonijoje ir Korėjoje. Technologija yra brandesnis nei prieš, bet sąnaudų privalumai dar nėra pakankamai, kad įtikinama alternatyva labiau subrendęs, patikimesnės ir apimtis esamas technologijas. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais kai hype apie mėgėjų/DIY PCB spausdintuvai bus nuraminti, nors profesinės daugiasluoksnių PCB spausdintuvai ir toliau jų lėtai ir nedidelio masto skverbimąsi. Technologijų pažanga dėl spausdinimo ir formų taip pat toliau fone, daugiausia dėl Azijos laboratorijų, be žymiausi komercinės pradeda.

Spausdinami tranzistoriai ir atminties: spausdintos tranzistorius ir atminties yra, tam tikrais būdais, sena programos idėja. Spausdintos tranzistorių nepavyko tesėti savo pažadus. Dabar, tačiau, technologijos pažanga, ypač iš Japonijos, žada pakankamai žadinti susidomėjimą šia tema. Čia, reikės baudos spausdinti siaurų linijų. Spausdintos atminties taip pat buvo pusiau komercinės gavybos metus ir dabar geriausia spręsti tuos klausimus apie išeigą. Apskritai, mes tikimės, kad 2017 metais kai unikali spausdintos tranzistorių ir atminties ieškoti toliau, ir metų, kai rašalo tiekėjai tampa daugiau užsiima spausdintuvų geriau pritaikyti savo aukos.

Didelis zonos LED apšvietimas matricos: komercine veikla aplink spausdinant didelio ploto LED matricos pradeda pasiimti. Technologijų bazės buvo padaryti per pastaruosius 4-5 metus. Dabar yra daugiau galutinio vartotojo interesų ir daugiau kūrybinių pastangų įmonių grandinės viršija medžiagų tiekėjai. Technologija yra paprasta, bet nespausdinti sprendimai taip pat yra montavimo iššūkis grindžiamas didelio laidumo ir mažesnis energijos suvartojimas. Todėl, apskritai, mes tikėtis 2017 metais, kada pardavimų padidėjimas šiais metais nors ir nuo labai mažos bazės.

Yra daug kitų programų, kurios tebėra kuriamos laidžios pastos, kurios mes manome, kad mūsų ataskaitoje išsamiai. Pavyzdžiai apima didelio ploto jutiklių matricos/sistemų, baterijos paketas ir augalų šildytuvai, dažnio pasirinktinio "Windows", ir daug daugiau. Prašome kreiptis į mūsų ataskaitoje laidus rašalo rinkų 2017 – 2027: prognozes, technologijas, žaidėjai sužinoti daugiau apie šias rinkas. Su˛inokite daugiau adresu kitą pagrindinė renginio tema: spausdinti Electronics Europoje 2017 m. 2017 m. gegužės 10-11 Berlynas Patalpinta IDTechEx.

Pora:Spausdintos elektronikos rinkoje tikimasi pasiekti 65.0 milijardų JAV dolerių iki 2024 m.; Novatorišką pakuotę pakeitimus žaidimas konkurentams paklausa | BMP Kitas:Naujas hibridinis rašalas leidžia spausdinta, lankstus elektronikos be kaitinimo