Skaitmeninis spausdinimas paruoštas laidus rašalo tikslus visos skalės gamyba

- Jan 18, 2017 -


DuPont Advanced Materials paskelbė naujas elektroninis rašalas rašaliniam didelio laidumo ir stiprus sukibimo reikalingas greitas skaitmeninio dizaino, prototipų ir plataus masto gamybos.

Ši technologija leis skaitmenine spauda, skirtus elektroniniams komponentams ir grandinių programose, kur ypatingai plonos linijos yra reikalaujama, pvz., OLED panelės, saulės elementų, spausdintos antenas ir palieskite plokščių.

PE410 elektrai laidžių dažų leidžia prototipų ir užtikrina sklandų perėjimą nuo "Fab lab" padidinti masto pramonės didelės apimties rašalinių spausdinimo galvučių ir mašinos universalumas. Tai leidžia grandinės dizaineriai iš karto išbandyti naujas dizainas, greitai padaryti būtinus pakeitimus, ir, dėl riboto sidabro nustatomi, sutaupyti medžiagų sąnaudų. Ši technologija tinka neplokščias spausdinimas, leidžianti keletą naujų ir naujų prašymų.


Pora:MIT mokslininkai plėtoti elektroninių etikečių spausdinimo procesas Kitas:Žemos temperatūros sukepinimo labai laidžios sidabro rašalu lankstus elektronikos