Electrocrystallization: Proveržis aukso nanodalelių tyrimų

- Apr 07, 2017 -

170321100332_1_540x360.jpg

Mokslinių tyrimų komanda, vadovaujama profesoriaus Flavio Maran iš Padujos universiteto (Italija) ir akademijos profesorius Kari Rissanen į Jyväskylä universiteto (Suomija) paskelbė Amerikos chemikų draugijos leidinyje tyrimų studijų, kad parodo, kaip tai galima gauti labai aukštos kokybės kristalai, suformuotas iš aukso nanodalelių.

"Tyrimas dėl aukso nanodalelių yra tiek fundamentinius ir taikomuosius svarbą laukas" aiškina akademija profesorius Kari Rissanen Chemijos katedros Jyväskylä universitete. Rentgeno kristalografija yra galingiausias būdas molekulinės struktūros nustatymo šių nanosistemų, tačiau pasiekti gerų kokybės monokristalai tinka tiksliai rentgeno analizės buvo šiame reiklus tyrimų kliūtimi. Ši problema jau buvo sėkmingai sprendžiami dėka elektrocheminį strategiją vadinamas electrocrystallization.

Rentgeno spindulių difrakcijos monokrystalicznej analizė aukso nanoclusters - struktūros, kurios šerdies, suformuotas iš kelių dešimčių aukso atomus uždengiamos ir saugomų molekulių, sluoksnio - turi vidinę apribojimą, kad geras kokybės Monokristalai yra labai sunku gauti. Komanda sukūrė elektrocheminis metodas, leidžiantis vis didelio grynumo kristalai dideliais kiekiais ir labai aukštos Kristalografinė kokybę. Leidžiant labai mažas srovės srautas tarp dviejų elektrodų, tankiais miškais milimetro ilgio monokristalų gali būti generuojami tiesiai ant elektrodo paviršiaus.

"Proveržio gamta šio electrocrystallization metodu", ir toliau profesorius Maran, "buvo įdėti praktikoje vieno kristalo rentgeno kristalografinėje nustatymas keturių skirtingų nanoclusters struktūrų kiekvienas suformuotų 25 aukso atomų. Ne tik šie sėkmingi rezultatai patvirtino veiksmingumą nuo elektrocheminės techniką, bet taip pat atvedė į atradimą, kad viena iš šių grupių kristalizuojasi formuojant adatos, kurią sudaro lygiagrečių grandinių tarpusavyje aukso nanoclusters, kaip daugkartinio kryptis karoliai pagaminti iš aukso "perlų" tik vieno-milijardų metro . "


Pora: Kitas:Katalizinis Stiklo dirbiniai Modelių Metalo perdirbimo Easy