Kaip laidžių dažų patenkinti vartotojų poreikius

- Jan 13, 2017 -

Michael Wagner, inžinerijos vadovas, naujų produktų dizaino, Butler technologijos, Inc

Todayand #39; s vartotojai tikisi produktus, kurie yra greitas, protingas ir patogus ir laidus rašalas užtikrinant tuos reikalavimus.

Laidus dažai yra naujausi pažangos spausdinami elektronika, kad pagamintų produktų plataus pobūdžio kategorijas, kad ilgai įveikti elektros schema atotrūkį tarp žmonių ir mašinų. Nukreipdama dešimtmečių pramonės žinių ir įkrautą elektrai laidžių dažų, spausdintos elektronikos mokslas šiandien teikia sprendimus, kurie paliesti kasdienybėje beveik visiems vartotojams. Bendrovėms, kurios nesugeba patenkinti šie vartotojai privalo tolsta į konkurentų, kurie nori, kad apimtų naujas technologijas.

Laidžių dažų sumažinti svorį, sudėtingumas ir kaštai

Vietoj tradicinių vamzdžių išgraviruotas vario, gamintojai gali įdarbinti laidžių dažų, pvz., sidabro, anglies ir kitų polimerų storio filmų (PTF). Laidžių dažų gali būti spausdinami ant lengvesnių substratų, pvz., poliesterio, polikarbonatai, Poliuretanų ir popieriaus. Šių lengvas substratų panaudojimas atveria duris už didesnį kūrybiškumą, kuriant produktą ir mažiau sudėtingas gamybos.

Sumažinti produkto sudėtingumo, įmonės gali realizuoti medžiagos, surinkimo ir tiekimo grandinės sąnaudas, atitinkamai sumažinamas. Taip pat, nes laidžių dažų priedas gamtoje, gamintojai gali pašalinti atliekų srautus ir susijusios išlaidos, kad rezultatas iš vario ofortas.

Laidus rašalo apribojimus, vis dar bandoma spręsti medžiagų gigantai kaip DuPont. Laimei, gamintojai, Dauguma tarpams tarp laidžių dažų ir tradicinio vario nukrypimo grandinės netrukus bus praeities dalykas.

Nematytas jutikliai vertė

Atsižvelgiant į paplitimą ir pigių šiandienos spausdinti elektroninius prietaisus, galutiniai vartotojai retai mano technologijų, todėl šie įrenginiai erkių. Pvz., nedaug žmonių susieti su spausdinta elektronikos diagnostikos elektrokardiograma (EKG). Naudojimas laidžių dažų, tačiau buvo katalizatorius vietoj standi, nepatogu elektrodai su patogios, nebrangios ir vienkartiniai jutiklis pagalvėlės, kurie yra naudojami šiandien.

Kita sparčiai augančios ekonomikos taikymo rašalo varoma spausdintos elektronika yra plataus pobūdžio kategorijas, Nešiojami ar dėvimi įtaisai. Įrenginiai, naudojantys tampus ir plaunami dažai gali būti šilumos ant drabužis ir skirtas matuoti elektros impulsus sukėlė raumenų judesių. Nešiojami ar dėvimi įtaisai taip jau pasirodo sporto ir medicinos sektoriams ir greitai randa savo kelią į kitų pramonės šakų.

Novatorišką pakuotęyra dar vienas laidus rašalo pagrįsta programa. Įterptųjų PSG schema produkto pakuotės labai sustiprino atsargų valdymo procesus, didmenininkai ir mažmenininkai. Panašios etiketės technologijų buvo net ištemptas į disko kūrybinę rinkodaros kampanijas.

Ką daiktų turiu daryti su juo?

ĮInterneto (IoT galimybėms) dalykų-nuoroda į tai, kad viskas yra arba netrukus bus, prijungtas prie interneto. Spausdintos elektronikos pramonė yra viduryje daiktų interneto veiksmų. Pasiekimus laidžių dažų atvedė į naujosios bangos spausdinami elektroninių sprendimų tuo metu, kai rinka yra alkanas naujų ir kūrybingų programų. Iš tiesų, pramonės išteklių apskaičiavo, kad daugiau nei tuziną naujų paraiškų spausdintos elektronikos yra ant Horizontas, programų, kurios bus įrodyti, kad žaidimas keitikliai medicinos, automobilių, sporto, pramogų, aviacijos ir kosmoso, tekstilės, apsaugos ir kituose sektoriuose.

Ilgo ir trumpo jo? Laidžių dažų pažanga suteikia vartotojams ką jie reikalauti kasdien: greitai, protingas, ekologiškai saugus ir vartotojo draugiškas produktus.

Bendrovėms, kurios dar dvejoja, ar užsiimti spausdintos elektronikos sprendimai greičiau atsidurti nepalankioje konkurencinėje. Be to prarasime nedelsiant sąnaudų taupymo ir pagerinti galutinių vartotojų patirtimi, atsilieka bendrovės bus gali paaukoti klientų pasitenkinimą. Šiandien konkurencingoje rinkoje, tai tiesiog nėra gerai.

Michael Wagner yra inžinerijos vadybininkas, naujų produktų kūrimąButler Technologies, Inc, įsikūręs vos ne Pitsburgas, Pensilvanija. Butler Technologies aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų ir plėtros laidžių dažų, lankstus substratai ir spausdintos elektronikos projektavimas ir gamyba. Butler technologijos padeda įmonėms kurti jų atspausdinti elektronines paraiškas, taip pat alternatyva tradicinių schema medicinos diagnostika, automobilių eksploatacijos, saugos sistemų, tekstilės ir kitų pramonės sektorių skaičiui. KontaktaiMichael Wagner.

Pora:Žemos temperatūros sukepinimo labai laidžios sidabro rašalu lankstus elektronikos Kitas:Laidus rašalo rinkose 2016 – 2026: Prognozes, technologijas, žaidėjai