IDTechEx nauja ataskaita spausdinami, organinių, lanksčią elektronikos

- Feb 10, 2017 -

IDTechEx tyrimų, pirmaujanti nepriklausoma rinkos tyrimų, verslo žinios, naujos technologijos, renginių skelbia naują ataskaitą, prieinamumasSpausdinta, organinių andamp; Lankstus elektronikos prognozės, žaidėjų andamp; Galimybių 2017-2027

Šioje ataskaitoje pateikiama išsamiausia peržiūrėti temą, suteikiant išsamią dešimt metų prognozės iš įrenginio tipo. Rinkos analizuojamos teritorijos, spausdintos palyginti ne atspausdintas, standus palyginti lankstus, neorganinių palyginti organinių, kainuoja medžiagos palyginti procesas kainuoja ir daug daugiau. Veiklą daugiau kaip 1000 pirmaujančių kompanijų teikiamas, nes yra nugalėtojų ir pralaimėjusios yra įvertinimas.

Ataskaitoje IDTechEx įvertina kiekvieno didelio poveikio technologijų aspektu dėl savo rinkos poreikis - ne technologinio postūmio. Mes remtis dešimt metų stebėjimo šio sektoriaus žinių ir teikti išsamią, rafinuotas prognozes, strateginės padėties ir įvertinti tendencijas, andquot; karšto topicsandquot; ir nepatenkintų galimybes.

Ataskaitoje konkrečiai kalbama apie paveikslą - įskaitant OLED displėjai ir apšvietimo, plona plėvele saulės elementų į lanksčiųjų jutiklių ir daug daugiau. Svarbiau, ji apima ne tik elektronikos, kurios spausdinamos, organinių ir (arba) lanksčią dabar, bet ji taip pat apima tuos, kurie bus. Realūs terminai, tyrimai, esamų produktų ir naujų produktų atsiradimą būtų suteikta, nes yra kliūtys ir galimybės ateinančiais metais.

Daugiau kaip 3000 organizacijų vykdo spausdintų, organinių, lanksčią elektronika, įskaitant spaudos, elektronikos, medžiagų ir pakuočių. Nors kai kurie iš šios technologijos yra naudojamos dabar - iš tiesų yra trijų sektorių, kuris sukūrė milijardų dolerio rinkas - kiti yra komerciškai užuomazgos.

Šios naujos elektronikos nauda yra daug - nuo mažesnėmis sąnaudomis, didesnis efektyvumas, lankstumas, skaidrumą, patikimumą, geriau aplinkosaugos įgaliojimų ir daug daugiau. Daug prašymų bus naujai sukurta, ir tais atvejais, kai esamų elektros produktų turi įtakos, kiek bus galima keisti.

Šios plačiai nuorodinis IDTechEx ataskaitos atneša jį visi kartu, ypatingą dėmesį skiriant taikomųjų programų ir kiekybinio įvertinimo galimybes.

IDTechEx sužinoti, kad visos spausdintos, lankstus ir organinės elektronikos rinkos augs nuo 29.28 milijardų dolerių 2017 m. 73.43 mlrd 2027. Kad dauguma OLEDs (organinių bet ne atspausdintas) ir laidus dažai naudojami įvairių programų. Kita ranka, tampus elektronika, logika ir atminties, plona plėvele jutikliai yra daug mažesnius segmentus, bet didelį augimo potencialą, nes jos kyla iš Randamp; d

Jei nori suprasti paveikslΰ, galimybę, gali spręsti problemas, arba kaip galite pradėti naudoti šias technologijas ir pasekmės susiję, ši ataskaita yra būtina. Tyrinėjo daugiakalbės IDTechEx konsultantai iš keturių tiriamųjų šalių ir trijuose žemynuose, ši ataskaita remiasi dešimt metų žinių pramonės.

Pora:Atrankos iš siūlinių grybelių antimikrobinis sidabro nanodalelių sintezės Kitas:Spausdintos elektronikos rinkoje tikimasi pasiekti 65.0 milijardų JAV dolerių iki 2024 m.; Novatorišką pakuotę pakeitimus žaidimas konkurentams paklausa | BMP