Neorganinis junginys

- Jun 15, 2017 -

Plačiai naudojamos polimerinės medžiagos, tačiau beveik visos polimerinės medžiagos yra lengvai deginamos, deginant dalį polimerinių medžiagų susidaro daug kenksmingų dujų ir dūmų, dėl neorganinio junginio susidariusio gaisro pavojus tapo visuotine problema. Pridedamas veiksmingas antipirenas, kad polimerinė medžiaga, kuri atspari liepsnai, savaime gesinti ir dūmai, yra dabartinė antipireno technologija dažniau. Labiausiai tipiškas neorganinių metalų junginių antipirenų yra aliuminio hidroksidas (ATH). Neorganinis junginys ATH dabar yra kelių neorganinių metalų mišinių, slopinančių liepsną pavyzdys, keliais būdais.

Dėl neorganinių metalų junginių: antipirenai turi šiuos metodus:

(1), paviršiaus modifikacija: neorganinis antipirenas turi stiprią poliškumą ir hidrofiliškumą, su nepoliarinės polimerinės medžiagos suderinamumu yra prasta, sąsaja sunku sudaryti gerą derinį ir sujungimą. Siekiant pagerinti adheziją ir tarpusavio ryšį tarp ATH ir polimero, neorganinis junginys yra vienas iš efektyviausių ATH antipirenų apdorojimo būdų sukibimo agentu. Dažniausiai naudojamos jungiamosios medžiagos yra silanai ir titanatai. Padidėja apdoroto ATH paviršiaus aktyvumas, padidėja afinitetas dervos atžvilgiu, pagerėja produkto fizikinės ir mechaninės savybės, padidėja dervos perdirbimo skvarbumas, sumažinamas ATH paviršiaus drėgmės sugėrimo greitis ir Liepsnos slopinimo produktas. Įvairios elektrinės savybės, antipirenų poveikis nuo V-1 lygio iki V-0 lygio.

(2), ultra-bauda: ATH ultra-plonas, nano-tai pagrindinė mokslinių tyrimų ir plėtros kryptis. ATH pridėjimas sumažins medžiagos mechanines savybes, neorganinį junginį, tačiau mikro-ATH, o tada užpildys, bet atliks standų dalelių plastifikavimo stiprinimo efektą, ypač nanomedžiagas. Lipą slopinantį vaidmenį vaidina cheminė reakcija, tokio paties kiekio antipirenų, neorganinis junginys, tuo mažesnis dalelių dydis, tuo didesnis paviršiaus plotas, tuo geriau liepsną slopinantis poveikis.

(3), makromolekulės klijavimas: makromolekulių klijavimo metodo naudojimas ATH veikimui geriau nei aliuminio jungimo agentas. Akivaizdu, kad modifikuoto ATH paviršiaus įtemptis yra mažesnė, kontaktinis kampas su nepoliniu skysčiu yra mažas, o kontaktinis kampas su poliariniu skysčiu yra akivaizdžiai padidėjęs, kuris gali pagerinti polimero mechanines savybes po užpildymo.


Pora:Sidabro nanodalelių atsakas Kitas:Neorganinis junginys gali gaminti Lotą šilumos