Neorganinių junginių yra tokie patys

- Oct 17, 2017-

(l) Šiuo metu yra milijonai rūšių organinių junginių randama pobūdį ir tik apie 100,000 neorganinių medžiagų. Tai yra todėl, kad anglies yra pritvirtinamas prie anglies atomų per kovalentinis klijavimui. Neorganinių junginių forma ilgą anglies atomų grandinės. Pvz., anglies ir vandenilio atomai gali susidaryti daug rūšių organiniųams junginiųams metano, etano, propano ir pan. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl įvairių organinių junginių. Visų rūšių natūralios organinės medžiagos, jie paprastai sudaryti iš kelių elementų, neorganinių junginių be beveik visada kurių sudėtyje yra vandenilio, dažnai turinčių deguonies, azoto, anglies ir kai kurie taip pat yra sieros, fosforo ir t. t.

(2) skirtingos reiškinių organinės medžiagos yra labai dažni, tačiau neorganinių medžiagų yra reti. Daug organinių junginių turi tas pačias chemines ir molekulinę masę, bet jų fizikinės ir cheminės savybės dažnai skiriasi. Pvz., etanolio ir dimetilo eterio molekulinė formulė yra c2h6o, neorganinių junginių santykinė molekulinė masė yra 46.07, bet jie yra dviejų skirtingų cheminių junginių, nes atomų molekulėje yra išdėstyti kitokia tvarka.

Nevienalytis reiškinys yra kita svarbi priežastis, kuri veda prie įvairių organinių junginių.

(3) kietosios organinės medžiagos lydymosi temperatūra nėra didelis, paprastai didesnis nei $number. 2 ~ 673.2K. Esant oro, dauguma organinės medžiagos gali būti deginamos, neorganinių junginių, kurių anglies elementai yra konvertuojami į CO2, vandenilio elementai yra konvertuojami į $literal ir azoto virsta azoto.

(4) yra akivaizdus kovalentinis ryšys apgyvendinimo tarp atomų organinių molekulių. Todėl dažniausiai organinės medžiagos priklauso Nonelectrolyte, netirpi vandenyje, o tirpsta organiniuose tirpikliuose, neorganinių junginių ir reakcijos tarp organinės medžiagos dažnai yra lėtas ir dažnai reikia naudoti katalizatoriai.

(5) daug organinių junginių turi specialios fiziologinę funkciją, kuri yra vežėjo, sudedamosios dalies ar produkto procese gyvenimo veikla, pvz., fermentų, hormonų, vitaminų ir t. t.

Neorganiniai silicio junginys ugniai atsparių produktų plėtros silicio junginys cementavimo ugniai atsparių medžiagų, atsparūs vandens ir rūgšties atsparumo ir dėl sudėtingų inžinerijos taikymo sąlygų, neorganinių junginių yra rūgšties vandens prieš ir po to šildymo projekto, neorganinių junginių arba rūgštinėje terpėje vaidmuo šilumos, reikalauja ugniai atsparių medžiagų šiluminė varža ir rūgšties atsparumas vandeniui. Panardintas į skirtingų tipų ir rūgšties koncentracija nešildomoje stikline vandens ugniai pavyzdžius žr. lentelę vandens kaupimo nei rūgščių laikymo stiprumas sumažėjo, nei oro sūdymo stiprumas taip pat sumažėjo.

Natrio silikatas ugniai atsparios medžiagos, rūgšties ir vandens pasipriešinimo ir natrio silikatas savybių, natrio fluorido kiekis, Jungtinis tipai, neorganinių junginių gamyba aukštos temperatūros veikimą, turėtų būti griežtai kontroliuojamas. Natrio silikatas modulis yra ugniai atsparių aukštos temperatūros nuosavybė. Rūgšties ir vandens pasipriešinimas gali turėti didelį poveikį, aukšto modulio, su gera rūgšties atsparumo ir aukštos temperatūros veiklos modulis mažas sumažins šias ypatybes. Paprastai tampros modulis yra geriau.

Namie ir užsienyje, buvo pranešta, neorganiniai silicio junginiais, ugniai atsparių medžiagų, ir buvo sukurtos naujos technologijos ir medžiagos.


Pora:Sidabro nitrato gali reaguoti su šarmu Kitas:Neorganinių junginių naudoti labai plačią