Neorganinis junginys gali gaminti Lotą šilumos

- Jun 01, 2017 -

Neorganinis junginys gryno bevandenio natrio hidroksidas yra balta pusiau permatomą, kristalinė kieta medžiaga. Natrio hidroksidas yra labai lengva tirpsta vandenyje, neorganinis junginys tirpumas didėja priklausomai nuo temperatūros padidėjimą, gali išleisti daug šilumos ir tirpinant. Jo vandeninis tirpalas turi sutraukiantis ir gaunamas riebus jausmą, sprendimas įgauna stiprų šarminis, turi šarminio visą bendrumą. Yra dviejų rūšių kietų ir skystų kaustinės sodos: grynas kieta medžiaga natrio šarmo yra baltos spalvos, Blocky, sluoksniuotos, neorganinis junginys lazdelės formos, granulių, trapi; grynas skystas natrio šarmo yra bespalvis skaidrus skystis. Natrio hidroksidas yra taip pat tirpsta etanolyje, glicerino, bet netirpus eteryje, neorganinis junginys acetono, skystame amoniake. Ėsdinančios veiksmai pluošto, odos, stiklo, keramikos neorganinis junginys, ir tt šilumos yra išleistas, kai jis praskiedžiamas su ištirpusio arba koncentruotas tirpalas, ir reakcija su neorganine rūgštimi, gali gaminti didelį šilumos kiekį, gaminti, atitinkamų druskų, ir reaguoja su metalo aliuminio ir cinko , nemetalas boro ir silicio išleisti vandenilį; Jis gali nusodinti metalo jonus iš vandeninio tirpalo tapti hidroksidas, neorganinis junginys ir gali padaryti alyvos saponifikacijos reakciją, gaminti atitinkamą organinė rūgštis, natrio druska ir alkoholio, tai yra šalinant naftą iš audinio principas.

Neorganinių junginių nomenklatūra siekiama glaustai ir tikslius pateikimo sudėties ir struktūros pavadinimu medžiagos. Neorganinis junginys to reikia nustatyti elemento, šaknų arba baze pavadinimo naudojimo išreikšti medžiagos sudėtį, ir "cheminę prielinksnį" panaudojimą (daiktavardžio funkcija) išreikšti kiekvieno komponento ryšį medžiagos.

Bespalvis bekvapės dujos, rūgštus, tirpi vandenyje (tūrio santykis 1: 1), dalis karboninės rūgšties susidarymą. Dujų anglies dioksidas yra naudojamas šarminio-priėmimo pramonės ir cukraus pramonės, neorganinis junginys ir yra naudojamas grūdinant plieno liejinių ir gaminant švino ir baltos spalvos. Galima deginti anglimi dėl per didelio ore arba marmuro, kalkakmenio, dolomito degto arba su rūgšties poveikio, yra kalkių, fermentacija ir kitose pramonės šakose šalutinių produktų. Anglies dioksidas paprastai nesudega ir nepalaiko degimo, kambario temperatūroje tankis už orą šiek tiek didesnis, šildomos plėtra bus surinkta viršuje, dažnai naudojamas kaip ugnies gesinimo medžiaga. Neorganinis junginys Anglies dioksidas yra būtina žaliava žalias augalas fotosintezės, kuris paprastai naudojamos kaip trąšos šiltnamyje. Kietas anglies dioksidas, visuotinai žinomas kaip sauso ledo, gali sugerti daug šilumos, kai dvasingas, todėl naudojamas kaip šaldymo, pavyzdžiui, dirbtinio lietaus, ir dažnai naudojami choreografija kad dūmai.

Neorganiniai junginiai. Bendroji nuoroda į kitų nei junginio anglies elementų, tokių kaip vanduo, druskos, sieros rūgšties, kalkių ir pan elementų. Bet keletas paprastų anglies, kurių sudėtyje yra junginių, tokių kaip anglies monoksido, anglies dioksido, anglies rūgšties, karbonato, ir karbido taip pat yra tiriamas kaip neorganinių medžiagų, nes jų sudėtis ir savybės yra panašios į neorganinių medžiagų. Dauguma neorganinėmis medžiagomis gali būti skirstomi į oksidai, rūgštys, šarmai, druskos keturių categorie


Pora:Neorganinis junginys Kitas:Sidabro nitrato Cheminės analizės