Neorganinių junginių klasifikacija

- Sep 15, 2017 -

Neorganiniai junginiai, junginiai neturi nieko bendro su kūno (mažai susijęs su kūno junginys ir neorganinių junginių, pvz., vandens), ir organiniais junginiais, dažniausiai kalbama apie anglies junginių, įskaitant anglies oksidas, karbonatas, karbonatas, juose nėra cianidas ir t. t., toliau-neorganinės medžiagos.

Didžiąją dalį neorganinių medžiagų gali būti skirstomos į keturias kategorijas: oksidas, rūgšties, šarmo ir druska. Neorganinių medžiagų organizme daugiausia apima vandens bei kai kurių neorganinių jonų, pvz., Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, SO42-, ir tt. Beveik yra visų elementų gamtoje egzistuoja žmogaus kūno audinių, kuris ne tik anglies, vandenilio, deguonies ir azoto daugiausia yra organinių junginių, poilsio forma yra bendrai vadinami neorganinių mineralų (ar pelenų). Taip, mineralinis didžiąją dalį sudaro: vandens ir neorganinės druskos, vanduo gali būti klasifikuojami kaip: privalomas ir nemokamas vandens ir sujungtų vanduo yra svarbūs komponentai ląstelių struktūra, nemokamas vanduo yra geras tirpiklis, transporto medžiagą, dalyvauti cheminių reakcijų. Druska Druska gali būti skirstomi į: jonų ir junginių, jonų yra gyvenimo veikla, kuri palaiko ląstelių normalus junginys yra svarbi sudedamoji junginio viduje ląstelių.

oksidas

Jis susideda iš dviejų elementų, iš kurių vienas yra deguonies junginys. Medžiaga, kuri gali reaguoti su deguonimi yra vadinamas, oksidas. Pagal chemines savybes, oksido gali būti suskirstyti į rūgštinių ir šarminių oksidų. Rūgšties oksidas: oksido, kuris veikia kaip rūgšties ar druskos su vandeniu. Pavyzdžiui, sieros trioksidas, fosforo oksido, anglies dioksido, ir tt, kurių dauguma yra rūgštinių oksidų.

Šarminiai oksidai: oksidai, kurie gali reaguoti su rūgščių forma druskos ir vandens ir produktai gali turėti tik druskos ir vandens, ir kitos medžiagos gali būti gaminamas. Pagrindinio oksidai yra aktyvus metalo oksido ir kitų metalų su mažai - kaina oksidų, pvz., CaO, BaO ir CrO, MnO.

Neorganinių rūgščių

Grupė junginių, kurie gali jonizuoti ir gaminti H vandeniniame tirpale. Jonizacija druskos rūgšties, sieros rūgšties, azoto rūgšties vandeninis tirpalas, anijonų (radikaliai rūgštis) skiriasi, bet katijonų (H) yra tas pats, todėl jie turi bendrą vietą gamtoje, pavyzdžiui, rūgštingumą; Ji gali paleisti daug metalo; Galite padaryti mėlyna išbandymas popieriaus nusidažo raudona spalva ir t. t. Siaurąja prasme: Jonizuotas katijonų vandeniniuose tirpaluose yra visų junginių vandenilio jonų (pvz., sieros rūgštis). Daugelis šių medžiagų yra tirpus vandenyje ir kelias, pvz., silicio rūgštis, yra sunkiai tirpsta vandenyje. Rūgščių vandeniniame tirpale yra paprastai laidžių ir šiek tiek rūgščių molekulių vandens formos ir nevykdome elektros energijos. Dalinis rūgštis yra dissociating į vandenį, kuris gali atlikti elektros teigiamų ir neigiamų jonų.

Daugiau apibrėžta plačiai: reakcija gali suteikti protonai su rūgštimis, kurie apibūdina rūgščių kaip gavėjų elektroninių porų, o diapazonas yra platesnis. Rūgščių neutralizuoti pagrindo, gaminanti vandens ir druskos.

šarminių

Medžiaga, kad skonis kartūs ir keisti spalvą specifinį rodiklį (pvz., tekinimo, lakmuso mėlynas, todėl fenolftaleino raudonos ir kt.), o PH vertė yra didesnė nei 7. Visi jonai Jonizuotas vandeniniuose tirpaluose yra hidroksido jonai, kurie reaguoja su rūgštimis formos druskos ir vandens. Tipiškas alkaloidų, pvz amino (įskaitant amoniako), kaustinės sodos (natrio) ir gesintų kalkių (kalcio hidroksido). Bendresnę sąvoką bazė yra medžiaga, kuri užtikrina elektronų, arba medžiagos, kuri priima protonų

Bendrus elementus

Anglies dioksido

Bespalvis Bekvapės dujos, rūgštis, tirpsta vandenyje (tūrio santykis 1:1), iš dalies Angliarūgštė. Dujinis anglies dioksido yra naudojama, kad šarmų pramonėje ir cukraus pramonės, ir jis naudojamas plieno liejinius grūdinimas ir gaminti švino-balta. Ji gali būti deginamos anglies dioksido perteklių ore arba pagaminti iš marmuro, klinčių, dolomito kalcinavimas arba rūgšties, kaip šalutinis produktas pramonės rūšių, kaip Liepų ir fermentacijos. Anglies dioksido paprastai nesudega ir nepalaiko degimo. Normalioje temperatūroje tankis yra šiek tiek didesnis nei oro, ir suskystintosios dujos, jos pirmiausia bus nukreiptos į viršų, dažnai naudojama kaip gesinamąją priemonę. Anglies dioksidas yra nepakeičiama žaliava fotosintezės žaliais augalais. Anglies dioksidas yra dažniausiai naudojami kaip trąšos, šiltnamio efektą sukeliančių. Kietos anglies dioksido, paprastai vadinamas sausu ledu, gali sugerti daug šilumos, kai jis yra sublimuoti, todėl jis yra naudojamas kaip šaltnešis, pvz., dirbtinis kritulių kiekio, ir yra naudojamas sukurti dūmų, šokiai.


Pora:Sidabro Nano medžiagos produkto savybės Kitas:Sidabro nitratas be kvapo