Neorganinis junginys junginys

- Jun 28, 2017 -

Magnio sulfato heptahidratas yra magnio junginys, neorganinis junginys, dar vadinamas viduriavimu druska, sieros rūgšta, viduriavimo druska, šakių rūšis MgSO4 · 7H2O, neorganinis junginys, santykinė molekulinė masė 246,47, balti arba bespalviai maži įstrižai ir įstrižainiai stulpeliai kristalai, bekvapiai, kietas Ir šiek tiek kartaus, tirpsta vandenyje, šiek tiek tirpsta etanolyje, stabilus drėgname ore žemiau 48,1 ℃, lengvas oras šiltame sausajame ore; Neorganinis junginys virš 48,1 ℃, praranda kristalinį vandenį, tampa magnio sulfato heksahidratu, o temperatūros pokyčiai palaipsniui pašalins vandens kristalizaciją į bevandenį magnio sulfatą. Magnio sulfato heptahidratas yra svarbus neorganinis cheminis produktas, neorganinis junginys naudoja labai platų spektrą, gali būti naudojamas pramonėje, žemės ūkyje, maisto, medicinoje ir kitose pramonės šakose.

1, pašarų rūšis magnio sulfato heptahidratas gali būti naudojamas kaip pašarų priedas magnio, magnio sulfatas yra labai svarbi trąša, nes ji gali suteikti turtingą mitybą pasėliams;

2, medicininiu požiūriu priskiriamas magnio sulfato heptahidratas gali būti naudojamas katartikui, jo sočiųjų tirpalų vietiniam dengimui, priešuždegiminiam, patinimui, detoksikacijai, analgeziniam poveikiui ir slopina centrinę nervų sistemą, anti-spazmo vaidmenį;

3, pramoninis magnio sulfato heptahidratas gali būti naudojamas plonam medvilniniam audimui, medvilninei, šilko svoriui, medžio gaminiams, užpildui spausdinti ir dažyti; Pramoninių nuotekų valymo, nuotekų į kondensatą ir nuosėdų, kad būtų nuotekų normos.

4, mikrobų pramonėje magnio sulfato heptahidratas gali būti naudojamas kaip vidutinis ingredientas, paruoškite priedus, pridedate verdančio vandens magnio, ar maistinių medžiagų šaltinis fermentuojant.

5, magnezito pramonė, magnezijos cementinė medžiaga a-magnio sulfido cemento pagrindinėje žaliavoje yra magnio sulfatas, todėl magnio sulfato tirpalas yra magnio sulfido cementas kaip viena iš modifikatorių veislių. Su magnio sulfatu ir magnio oksidu sumaišytu mišiniu susidaro magnio klijuoti medžiagos produktai.

Šio sieros magnio kokybė turėtų atitikti HG / T 2680-2009 reikalavimus, o jos išvaizda turėtų atitikti HG / T 2680-2009 5,1 reikalavimus. Neorganinis junginys Šis standartas apibrėžia pramoninio magnio sulfato reikalavimus, bandymo metodus, tikrinimo taisykles, ženklinimą, ženklinimą, pakavimą, transportavimą ir saugojimą.

Vandeniu buvimas ląstelėse yra laisvas vanduo, o kartu vanduo kartu su vandeniu ir kitomis medžiagomis yra svarbus ląstelių struktūros komponentas, neorganinis junginys sudaro apie 4,5%; Laisvas vanduo laisvas, yra geras ląstelių tirpiklis, taip pat gali būti tiesiogiai susijęs su biocheminėmis reakcijomis, neorganiniu junginiu, bet taip pat transportuoja maistines medžiagas ir atliekas. Apskritai, visos gyvos įvairių organizmų veiklos yra neatskiriamos nuo vandens.

Dauguma neorganinių druskų esant joninei būsenai, neorganiniam junginiui, nors jos kiekis yra labai mažas, tačiau yra labai svarbus vaidmuo: kai kurie neorganiniai druskos yra keletas svarbių intracellular junginių komponentų, tokių kaip Fe yra pagrindinis hemoglobino komponentas: neorganinis Junginys Mg yra būtinas chlorofilo molekulių komponentas; Daugelis neorganinių druskų jonų, skirtų ląstelių ir organizmų priežiūrai, turi svarbų vaidmenį gyvybės veikloje; neorganinis junginys, pvz., Kalcio kiekis kraujyje yra per mažas, atsiras traukuliai; Neorganinės druskos, palaikančios ląstelių rūgšties ir šarmų pusiausvyrą, taip pat svarbios


Pora:Sidabro nanodalelių aplinkos sauga Kitas:Sidabro nitratas gydymo