Neorganinių junginių Aprašymas

- Oct 24, 2017 -

Neorganinės medžiagos yra santrumpa neorganiniai junginiai, paprastai reiškia ne anglies turintys junginiai. Kelis anglies turintys junginiai, pvz., anglies monoksidas, anglies dioksidas, karbonatai, cianidai ir tt, taip pat neorganinėmis medžiagomis, kurios gali būti suskirstyti į oksidus, šarmų, druskų ir pan.

Organinių medžiagų apibrėžimai organiniai junginiai paprastai nurodo anglies turintys junginiai, arba angliavandeniliai ir jų dariniai, kurie bendrai vadinami organinių junginių.

Aprašymas

1. organinės medžiagos yra organinių junginių santrumpa. Šiuo metu žmonės žinoti daugiau nei 900 milijonų rūšių organinių medžiagų, yra daug daugiau, nei druska.

2. pradžioje 1920 m. mokslininkai turi naudojami neorganiniai junginiai sintetina daug organinių junginių, pvz., karbamido, acto rūgštis, riebalų ir pan. Pradžioje 1920 m. mokslininkai žinojo organinės medžiagos iš gyvūnų ir augalų ir kitų organizmų, todėl toks junginys vadinamas organinės medžiagos. , Išardytas organinių medžiagų galima įsigyti tik pateikus nuo ekologinės sampratos. Vis dėlto dėl istorinių ir įprastų priežasčių, žmonių vis dar naudoja organinės medžiagos pavadinimą.

3. organinės medžiagos yra paprastai netirpsta vandenyje, gerai tirpsta organiniuose tirpikliuose, lydymosi temperatūra yra žema. Dauguma organinių medžiagų šilumos lengvai skyla, lengva sudeginti. Organinių reakcija paprastai lėtai ir dažnai lydi šalutinis poveikis.

4. įvairių organinių junginių, gali būti suskirstyti į angliavandenilių ir angliavandenilių dariniai iš dviejų kategorijų. Pagal organinės molekulės, esančios funkcinių grupių, padalintas į alkilo, alkenų, Alkinų, aromatiniai angliavandeniliai ir alkoholių, aldehidų, karboksirūgščių, esterių ir kt. Pagal anglies pluošto organinių molekulių struktūros, gali būti padalintas į atviros grandinės junginiai, carbocyclic junginių ir heterocikliniai junginiai tris kategorijas.

5. organinės medžiagos yra gyvybiškai svarbios žmogaus gyvenimo, gyvenimo ir gamybos. Visų gyvų būtybių žemėje yra didelis kiekis organinių medžiagų.

Pagrindinis skirtumas tarp organinėmis ir neorganinėmis medžiagomis

Neorganinių ir organinių medžiagų pobūdį ir reakcijos skirtumas yra tik sąlyginis, sąlyginis, įvairių organinių medžiagų turi savo specialių savybių. Pvz., etanolis, acto rūgštis, acetaldehido, acetono ir vandens gali būti tarpusavyje maišosi; anglies tetrachloridas Alkaloacetic rūgštis ir jos metalo druskos gali būti Jonizuotas vandeninis tirpalas; trichloracto rūgštis yra stipri rūgštis; kai kurios reakcijos, pvz., terminio krekingo alkanai ir trinitrotoluene sprogimo daroma greitai, ir taip toliau.

Vanduo – labiausiai paplitęs junginys gyvų ląstelių. Įvairių rūšių organizmų, vandens kiekis yra skirtingas; skirtingų audinių, organų, vandens kiekis taip pat skiriasi.

Vandens ląstelėse yra nemokamo vandens ir Kombinuotas vandens, kartu su vandens ir kitų medžiagų, yra svarbi ląstelės struktūrą, apie 4,5 %; nemokamas vanduo nemokamas, kaip yra geras mobilusis tirpiklis, gali būti tiesiogiai įtrauktos biocheminių reakcijų, bet taip pat transportuoti maistinių medžiagų ir atliekų. Viską apibendrinus, visos gyvenimo veiklos įvairių organizmų yra neatsiejami nuo vandens.

Dauguma neorganinių druskų dalyvaujant joninis narėje, nors jo kiekis yra labai mažas, bet yra daug svarbų vaidmenį: kai kurių neorganinių druskų yra kai kurių svarbių komponentų ląstelėje junginių, pavyzdžiui, Fe yra pagrindinis komponentas, hemoglobino, mg per būtinas komponentas, chlorofilo molekulių; daug neorganinių druskų jonų, palaikyti ląstelių ir organizmų vaidmuo svarbus gyvenimo veikloje, tokių kaip kalcio kiekis kraujyje yra per mažas pasirodys traukuliai; neorganinės druskos išlaikyti ląstelių rūgščių ir šarmų pusiausvyra taip pat yra svarbu,


Pora:Sidabro nanodalelių cheminės sąveikos Kitas:Sidabro nanodalelių aplinkos apsaugos