Neorganinių junginių plėtra

- Jul 10, 2017 -

Neorganiniai silicio junginiai cementavimo ugniai programų kūrimas, silicio junginys cemento ugniai atsparių medžiagų, atsparūs vandens atsparumo ir dėl sudėtingų inžinerinių sąlygų, neorganinės sudėtinės projekto prieš ir po šilumos rūgšties ir vandens terpė, neorganinių junginių arba šilumos kai rūgštinėje terpėje, reikalaujantis ugniai atsparių medžiagų vaidmuo yra šilumos ir rūgšties ir vandens pasipriešinimo. Nešildomoje stikline vandens ugniai pavyzdį panardintas į skirtingų tipų ir koncentracijos rūgšties lentelėje baigus saugoti vandens nei rūgšties saugojimo koncentracija sumažėjo, nei oro sūdymo stiprumas taip pat sumažėjo.

Nes ten yra ne panašus silikato ir rūgščios reakcijos rūgštyje vandenyje, silikatas gelis jau yra sukurtas, tačiau ištirps tirpi medžiaga, struktūra nėra stora, intensyvumas sumažėjo, priešais rūgšties koncentracija, didesnis ugniai stiprumas taip pat didesnis, neorganinių junginių rodo, kad rūgštis ir silikato vaidmuo yra sustiprintas pagerinti stiprumą.

Natrio silikatas ugniai atsparių aukštos temperatūros efektyvumą, rūgšties ir vandens pasipriešinimo ir natrio silikatą, natrio fluorosilicate turinys, gamtos agregavimo tipą, neorganinių junginių gamybai turėtų būti griežtai kontroliuojamas. Natrio silikatas ugniai atsparių medžiagų aukštos temperatūros veiklos modulis. Neorganinių junginių rūgšties ir vandens atsparumas turi didelį poveikį, aukšto modulio, neorganinių junginių su gera rūgšties ir vandens pasipriešinimo ir aukštos temperatūros veiklos modulis yra mažas sumažins šias ypatybes. Paprastai pasirinkti, kad modulis yra geriau.

Namie ir užsienyje dėl neorganiniai silicio junginiai išsivystymo ugniai atsparios medžiagos, nėra susijusių pranešimų, neorganinių junginių naujų technologijų ir naujų medžiagų ir toliau rodomi nauji patentai. Rekomenduojama gaminti tinka naudoti įvairiomis pramonės sąlygomis ugniai atsparių medžiagų ir patenkinti poreikius, įvairių pramonės šakų. Pramonės sąlygomis magnezito Co, Ltd, neorganinių junginių ugniai atsparūs keramikos klijuota korundas anglies gamybos technologijas buvo tiriamas ir taikyti praktikoje.

Neorganinės medžiagos yra neorganinių junginių santrumpa, neorganinių junginių paprastai reiškia ne anglies turintys junginiai. Kelis anglies turintys junginiai, pvz., anglies monoksidas, anglies dioksidas, karbonatai, taip pat neorganinių cianidų, ir tt. Neorganinėmis medžiagomis gali būti suskirstyti į oksidus, neorganinių junginių šarmų, druskų ir t. t.

1. organinės medžiagos yra organinių junginių santrumpa. Neorganinių junginių ne šio, žmonės žinoti daugiau nei 900 milijonų rūšių organinių medžiagų, yra kur kas daugiau nei neorganinių.

2. į pradžioje 1920 m. mokslininkai buvo susintetintas daug organinių junginių, pvz., karbamido, acto rūgštis, riebalų ir kt. neorganinių medžiagų, ir taip toliau. Pradžioje 1920, neorganinių junginių mokslininkai žinojo organinės medžiagos iš gyvūnų ir augalų ir kitų organizmų, neorganinių junginių, toks junginys vadinamas organinės medžiagos. , Išardytas organinės medžiagos tik galima gauti iš organizmo sąvokos. Vis dėlto dėl istorinių ir įprastų priežasčių, žmonių vis dar naudoja organinės medžiagos pavadinimą.

3. organinės medžiagos yra paprastai netirpsta vandenyje, gerai tirpsta organiniuose tirpikliuose, lydymosi temperatūra yra žema. Didžiąją organinės medžiagos lengvai skyla kaitinimą, neorganinių junginių lengva sudeginti. Organinę reakciją paprastai lėtai ir dažnai lydi šalutinis poveikis.

4. įvairių organinių junginių, gali būti suskirstyti į angliavandenilių ir angliavandenilių dariniai iš dviejų kategorijų. Pagal organinės molekulės, esančios funkcinių grupių, padalintas į alkanai, alkenes, verdantis apytiksliai, aromatiniai angliavandeniliai ir alkoholių, aldehidų, karboksirūgščių, neorganinių junginių esterių ir kt. Pagal anglies pluošto organinių molekulių struktūros, gali būti padalintas į atviros grandinės junginiai, neorganinių junginių carbocyclic junginių ir heterocikliniai junginiai tris kategorijas.

5. organinės medžiagos yra labai svarbūs žmogaus gyvenime, gyvenime, neorganinių junginių ir gamybos. Visų gyvų būtybių žemėje yra didelis kiekis organinių medžiagų.

Pagrindinis skirtumas tarp organinėmis ir neorganinėmis medžiagomis


Pora:Sidabro nitratas be kvapo Kitas:Sidabro nanodalelių aplinkos sauga