Neorganinių junginių keturių kategorijų

- Nov 01, 2017-

Neorganiniai junginiai yra paprastai vadinami neorganiniai junginiai, išskyrus organinių (organinę), taip pat anglies monoksido, anglies dioksido, karbonato ir kt. Dauguma neorganiniai junginiai gali būti klasifikuojama kaip oksidai, rūgščių, bazių ir druskų didelės klasės.

Kokie yra skirtumai tarp neorganinių junginių ir organinių junginių?

[Neorganinių]

Neorganinės medžiagos yra santrumpa neorganiniai junginiai, paprastai reiškia ne anglies turintys junginiai. Kelis anglies turintys junginiai, pvz., anglies monoksidas, anglies dioksidas, karbonatai, cianidai ir tt, taip pat neorganinėmis medžiagomis, kurios gali būti suskirstyti į oksidus, šarmų, druskų ir pan.

【Organic matter】

Organinės medžiagos apibrėžimas paprastai nurodo anglies turintys junginiai arba angliavandeniliai ir jų dariniai yra bendrai vadinami organinių junginių.

Aprašymas

1. organinės medžiagos yra organinių junginių santrumpa. Šiuo metu žmonės žinoti daugiau nei 900 milijonų rūšių organinių medžiagų, yra daug daugiau, nei druska.

2. pradžioje 1920 m. mokslininkai turi naudojami neorganiniai junginiai sintetina daug organinių junginių, pvz., karbamido, acto rūgštis, riebalų ir pan. Pradžioje 1920 m. mokslininkai žinojo organinės medžiagos iš gyvūnų ir augalų ir kitų organizmų, todėl toks junginys vadinamas organinės medžiagos. , Išardytas organinių medžiagų galima įsigyti tik pateikus nuo ekologinės sampratos. Vis dėlto dėl istorinių ir įprastų priežasčių, žmonių vis dar naudoja organinės medžiagos pavadinimą.

3. organinės medžiagos yra paprastai netirpsta vandenyje, gerai tirpsta organiniuose tirpikliuose, lydymosi temperatūra yra žema. Dauguma organinių medžiagų šilumos lengvai skyla, lengva sudeginti. Organinių reakcija paprastai lėtai ir dažnai lydi šalutinis poveikis.

4. įvairių organinių junginių, gali būti suskirstyti į angliavandenilių ir angliavandenilių dariniai iš dviejų kategorijų. Pagal organinės molekulės, esančios funkcinių grupių, padalintas į alkilo, alkenų, Alkinų, aromatiniai angliavandeniliai ir alkoholių, aldehidų, karboksirūgščių, esterių ir kt. Pagal anglies pluošto organinių molekulių struktūros, gali būti padalintas į atviros grandinės junginiai, carbocyclic junginių ir heterocikliniai junginiai tris kategorijas.

5. organinės medžiagos yra gyvybiškai svarbios žmogaus gyvenimo, gyvenimo ir gamybos. Visų gyvų būtybių žemėje yra didelis kiekis organinių medžiagų.

Pagrindinis skirtumas tarp organinėmis ir neorganinėmis medžiagomis

Neorganinių ir organinių medžiagų pobūdį ir reakcijos skirtumas yra tik sąlyginis, sąlyginis, įvairių organinių medžiagų turi savo specialių savybių. Pvz., etanolis, acto rūgštis, acetaldehido, acetono ir vandens gali būti tarpusavyje maišosi; anglies tetrachloridas Alkaloacetic rūgštis ir jos metalo druskos gali būti Jonizuotas vandeninis tirpalas; trichloracto rūgštis yra stipri rūgštis; kai kurios reakcijos, pvz., terminio krekingo alkanai ir trinitrotoluene reakcija sprogimo daroma greitai, ir taip toliau.


Pora:Sidabro nitratas - žala žmogaus organizmui Kitas:Sidabrinė nitrato charakteristikos