Neorganinių junginių aukštos temperatūros veiklos

- Nov 03, 2017 -

Neorganiniai silicio junginiai cementavimo ugniai atsparios medžiagos, programų plėtros silicio junginiai cementavimo ugniai atsparių medžiagų vandens ir rūgšties atsparumo ir dėl sudėtingų inžinerinių sąlygų, neorganinių junginių projekto kaitinamas iki ir po to rūgštis vandens terpėje arba rūgštinėje terpėje, kai šildomas, neorganinių junginių reikalingas atsparumas ugniai atsparios karščiui ir rūgšties ir vandens pasipriešinimo. Nešildomoje stikline vandens ugniai egzempliorių panardintas į skirtingų tipų ir rūgšties koncentracija žiūrėkite lentelę baigus saugoti vandens nei rūgšties saugojimo intensyvumas sumažėjo už oro sūdymo taip pat atmetama.

Nes nėra jokios panašios reakcijos tarp silikato ir rūgšties rūgštyje, silicio rugšties geli jau suformuota, bet nebus ištirpinama tirpi medžiaga, struktūra yra uždaryti, stiprumas sumažėja, kadangi didesnis rūgšties koncentracija, neorganinės Junginių koncentracija, su ugniai jis taip pat rodo, kad rūgštis ir silikato sustiprinti ir pagerinti stiprumą.

Natrio silikatas ugniai atsparių aukštos temperatūros efektyvumą, rūgšties ir vandens pasipriešinimo ir natrio silikatas, natrio fluorido dozė, bendra rūšys, pobūdis turėtų būti griežtai kontroliuojamas gamyboje. Neorganinių junginių modulis natrio silikatas aukštos temperatūros vykdymo ugniai atsparių medžiagų. Rūgšties ir vandens atsparumas turi didelį poveikį, aukšto modulio, geras rūgšties ir vandens atsparumas ir tamprumo modulis esant žemai temperatūrai sumažės šių ypatybių. Paprastai pasirinkti geriau tampros modulis.

Namie ir užsienyje dėl neorganiniai silicio junginiai – ugniai atsparios medžiagos, nėra susijusių pranešimų, naujų technologijų ir naujų medžiagų ir toliau rodomi nauji patentai. Siūloma gaminti tinka įvairios pramoninės gamybos sąlygas ir aplinką, siekiant patenkinti poreikius, įvairių pramonės šakų ugniai atsparių medžiagų.

Organiniai junginiai daugiausia remiasi (grandinės) anglies junginiai (anglies monoksido, anglies dioksido, neorganinių junginių karbonatų ir keletą kitų paprastų anglies turintys junginiai) apskritai. Gali būti iš gyvūnų ir augalų, akmens anglių, naftos, gamtinių dujų ir kitų gautų, bet daugiausia sintetinių, pagal molekulinę struktūrą galima suskirstyti į linijinio junginiai, cyclization junginiai ir heterocikliniai junginiai. Pagal riboto funkcines grupes skirstomi į angliavandeniliai, alkoholiai, aldehidai, rūgštys, ir tt. Neorganinių junginių palyginti su neorganiniai junginiai, Daugelis rūšių organinių junginių, bendra nepastovi, lydymosi tašką ir sumažinkite virimo temperatūrą, reakcija lėta, tirpsta organiniuose tirpikliuose, iškirpti, įrašyti.

Neorganiniai junginiai yra paprastai vadinami neorganiniai junginiai, išskyrus organinių (organinę), taip pat anglies monoksido, anglies dioksido, karbonato ir kt. Neorganinių junginių, dauguma neorganiniai junginiai gali būti klasifikuojama kaip oksidai, rūgščių, bazių ir druskų didelės klasės.


Pora:Neorganinė sudėtinė dalis Kitas:Sidabro nitrato bespalvis kristalai