Neorganinės sudėtinės pavadinimo nuorodos

- Oct 13, 2017 -

Neorganiniai junginiai, junginiai neturi nieko bendra su kūnu (keletas susijusių su junginio kūnu ir neorganiniu junginiu, tokiu kaip vanduo), o organiniai junginiai paprastai reiškia, kad jie neturi anglies junginių, įskaitant anglies oksidą, karbonatą, karbonatą , cianidas ir kt., toliau vadinamos neorganinėmis medžiagomis.

Neorganinio junginio pavadinimas turėtų būti glausta ir tiksli, nurodant minėto dalyko sudėtį ir struktūrą. Tam reikia naudoti elemento, šaknies ar pagrindo pavadinimą, kad būtų išreikšti įvairūs medžiagos komponentai; Naudokitės "cheminiu prielinksniu" (jungiančių daiktavardžių funkcija), kad išreikštumėte kiekvieno medžiagos komponento ryšį.

Nurodymų gairės

(1) cheminė prepozicija: junginio sistemos pavadinimas pritvirtintas pagrindiniais komponentais. Cheminė prepozicija yra junginio, kurio pavadinimą sudaro junginio pavadinimas, įskilimas. Pateikite žemiau pateiktą sąrašą.

Tai yra paprastas derinys. KCl, pvz., Chloro atomas (Cl) ir K (K), vadinamas kalio chloridu. NaOH, kuris yra hidroksidas (OH-) ir natris (Na), vadinamas natrio hidroksidu.

Molekulių ir molekulių arba jonų molekulių derinys. Pavyzdžiui, CaCl 2 · H 2 O vadinamas kalcio chloridu, o H trio O vadinamas hidroniu.

(3) kartos a. Pakeisti vandenilio atomus pradiniame junginyje, pvz., NH2Cl, kuris vadinamas chloromidu; NHCl 2 vadinamas dichlorinu amoniaku;

ClCH2COOH vadinamas chloroacto rūgštimi. B. Siera (arba selenas, telūras) pakeičia deguonį, pavyzdžiui, H2S2O3 sieros rūgštį; HSeCN vadinamas seleno dioksianatu.

Sakoma, kad dvi ar daugiau tos pačios molekulės susiliečia, pavyzdžiui, (HF) 2, vandenilio fluorido rūgšties, (HOCN) 3, 3 policijos cianido rūgšties (KPO 3) 6.

(2) bazė ir šaknis: bazė ir šaknis yra junginiai esančios atomų grupėse, jei kovalentinis ryšys yra vadinamas su kitais komponentais

Valentingumo ryšys su kitais komponentais yra vadinamas šaknimis. Baziniai ir šaknys paprastai vadinami po jų tėvų junginio, kuris vadinamas baze arba šaknis. Bazė ir šaknis taip pat gali būti pavadinti pagal elementų pavadinimus, kurie yra įtraukti, o visi elementų pavadinimai yra išdėstyti priešais, o neužpildytieji lieka neužpildyti.

Anglies dioksidas

Bespalvės bekvapės dujos, rūgštis, tirpsta vandenyje (tūrio santykis 1: 1), iš dalies anglies rūgštis. Dujinis anglies dioksidas naudojamas šarminiams ir cukraus pramonei gaminti, jis naudojamas plieninių liejinių grūdimui ir švino baltumo gamybai. Jį gali sudeginti anglis perteklinis oras, pagamintas iš marmuro, kalkių, dolomito kalcinavimo arba rūgšties kaip šalutinis produktas tokiose pramonės šakose kaip kalkės ir fermentacija. Anglies dioksidas paprastai nenaudoja ir nepalaiko degimo. Esant normaliam temperatūrai, tankis yra šiek tiek didesnis nei oras, o šildomas jis susikaupia viršuje, dažnai naudojamas kaip gesinimo medžiaga. Anglies dioksidas yra nepakeičiama žaliava žaliųjų augalų fotosintezei. Anglies dioksidas dažniausiai naudojamas kaip trąšos šiltnamiuose. Kietasis anglies dioksidas, paprastai vadinamas sausu ledu, gali subalansuoti daug šilumos, todėl jis naudojamas kaip šaltnešis, pvz., Dirbtinis lietus, ir naudojamas dūmų formavimui šokyje.

Sieros rūgšties

Gryna sieros rūgštis yra bespalvės ir bekvapės skysčio rūšis, ištirpusio išleidžiant daug karščio. Tai stipri rūgštis, kuri nėra kintanti dideliu virimo temperatūroje. Jis lengvai ištirpsta vandenyje ir gali būti sumaišytas su vandeniu bet kokiu santykiu. Cheminės savybės yra hidroskopiškumas, hidroskopiškumas, stiprus oksidavimas, lakumas, rūgštingumas ir stabilumas.

Vanduo yra labiausiai gausus junginys gyvose ląstelėse. Vandens kiekis skirtingų rūšių organizmuose skiriasi; Skirtingi audiniai ir organai turi skirtingus vandens lygius.

Vandenyje buvimas ląstelėje yra dviejų rūšių laisvas vanduo ir vanduo. Vandens ir kitų medžiagų derinys yra svarbi ląstelinės struktūros sudedamoji dalis, kuri sudaro apie 4,5%. Laisvas vanduo yra laisvoje formoje, geras ląstelių tirpiklis, jis gali būti tiesiogiai susijęs su biocheminėmis reakcijomis, taip pat maistinių medžiagų ir atliekų transportavimu. Trumpai tariant, visų rūšių organizmų gyvybinės veiklos negalima atskirti nuo vandens.

Dauguma neorganinių druskų jonų yra ląstelių būklėje, jų turinys, nors ir labai nedaug, tačiau yra daug svarbių funkcijų: kai kurios neorganinės druskos yra svarbus kai kurių kompleksinių junginių komponentas ląstelėje, pvz., Fe yra pagrindinė hemoglobino sudedamoji dalis , Mg yra chlorofilo kompozicija; Daugelis neorganinių druskų jonų yra svarbūs palaikant ląstelių ir organizmų gyvybinę veiklą, pvz., Mažą kalcio jonų koncentraciją kraujyje. Neorganinė druska taip pat svarbi ląstelių balanso palaikymui


Pora:Sidabro nanodalelių aplinkos apsaugos Kitas:Sidabro nanodalelių kontrolė atsparumo augalų liga