Neorganinis junginys, vadinamas neorganine medžiaga

- Aug 24, 2017 -

Neorganiniai junginiai, vadinami neorganiniais, nurodo visų elementų ir jų junginių, tokių kaip vanduo, pvz., Oras, organinę medžiagą (anglies karkasą iš medžiagos).

Druska, sieros rūgštis, anglies monoksidas, anglies dioksidas, karbonatai, cianidas ir tt taip pat yra neorganiniai. Didžiąją dalį neorganinių medžiagų galima klasifikuoti į oksidus, rūgštis, šarmus ir druskas. Neorganinė medžiaga organizme daugiausia yra vanduo ir kai kurie neorganiniai jonai, tokie kaip Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, HCO-3, SO42-, HPO42 ir tt. Žr. "Bioelementai". Žmogaus kūnas apima beveik visus gamtos elementus, kurių sudėtyje anglies, vandenilio, deguonies ir azoto yra daugiausia organinių junginių pavidalo, o likusieji bendrai vadinami neorganiniais (mineraliniais arba pelenais).

Todėl neorganinę medžiagą daugiausia sudaro: vandens ir neorganinių druskų, kurios gali būti klasifikuojamos kaip vanduo: vanduo ir laisvasis vanduo kartu su vandeniu yra svarbi ląstelių struktūros sudedamoji dalis, laisvas vanduo yra geras tirpiklis, transporto medžiagos, reakcija. Neorganines druskas galima suskirstyti į: jonus ir junginius, jonus palaikyti normaliai ląstelių gyvybei, junginys yra svarbus intracellular junginių komponentas.


Pora:Sidabro nitrato disperguoja ir nusodina Kitas:Sidabro nitrato cheminė analizė