Neorganinė sudėtinė dalis

- Sep 29, 2017 -

Neorganiniai junginiai, junginiai neturi nieko bendra su kūnu (keletas susijusių su junginio kūnu ir neorganiniu junginiu, tokiu kaip vanduo), o organiniai junginiai paprastai reiškia, kad jie neturi anglies junginių, įskaitant anglies oksidą, karbonatą, karbonatą , cianidas ir kt., toliau vadinamos neorganinėmis medžiagomis.

Dauguma neorganinių medžiagų gali būti suskirstytos į keturias kategorijas: oksidą, rūgštį, šarmą ir druską. Organinėse neorganinėse medžiagose daugiausia yra vandens ir tam tikrų neorganinių jonų, tokių kaip Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl -, SO42 - ir tt Beveik visi žmogaus kūno audiniuose yra visi gamtos elementai, kurie be anglies, vandenilis, deguonis ir azotas daugiausia egzistuoja organinių junginių pavidalu, kiti yra bendrai vadinami neorganiniais mineralais (arba pelenais). Taigi, mineralą daugiausia sudaro: vanduo ir neorganinė druska, vanduo gali būti klasifikuojamas kaip susietas vanduo ir laisvasis vanduo, ir jungtinis vanduo yra svarbios ląstelinės struktūros komponentai, laisvas vanduo yra geras tirpiklis, transportavimo medžiaga, dalyvauja cheminėse reakcijose. Ir junginius, neorganinės druskos galima suskirstyti į: jonų ląstelės yra palaikyti normalų gyvenimo veiklą, junginys yra svarbus komponentas intracellular junginys oksidas yra sudarytas iš dviejų elementų, vienas iš elementų yra junginys deguonies. Medžiaga, kuri gali reaguoti su deguonimi, vadinama oksidu. Pagal cheminių savybių oksidą galima suskirstyti į rūgštinį oksidą ir šarminį oksidą. Acid oxide: oksidas, ACTS kaip rūgštis arba druskos su vandeniu. Pavyzdžiui, sieros trioksidas, fosforo oksidas, anglies dioksidas ir tt, kurių dauguma yra rūgštiniai oksidai.

Šarminiai oksidai: oksidai, kurie gali reaguoti su rūgštimis formuojant druskas ir vandenį, o produktuose gali būti tik druska ir vanduo, o kitų medžiagų negalima pagaminti. Pagrindiniai oksidai apima aktyvų metalo oksidą ir kitus metalus su mažai kainuojančiais oksidais, tokiais kaip CaO, BaO ir CrO, MnO.

Neorganinė rūgštis

Junginių grupė, kuri gali jonizuotis ir gaminti H vandeniniame tirpale. Jonizacija vandenilio chlorido rūgštyje, sieros rūgštyje, azoto rūgštyje vandeniniame tirpale, anijonas (rūgščių radikalas) skiriasi, tačiau katijonas (H) yra tas pats, todėl jie turi bendrą vietą gamtoje, pavyzdžiui, rūgštingumą; Jis gali ištirpinti daug metalo; Galite padaryti mėlyną lakmuso testo popierių tapti raudona ir pan. Siauras apibrėžimas: jonizuotuose katijonuose vandeniniuose tirpaluose yra visi vandenilio jonų junginiai (pvz., Sieros rūgštis). Dauguma šių medžiagų yra tirpi vandenyje, o kelias, tokias kaip silicio rūgštis, sunku ištirpinti vandenyje. Vandeninis rūgšties tirpalas paprastai yra laidus, o kai kurios rūgštys egzistuoja vandens molekulių pavidalu ir neveikia elektros. Dalinė rūgštis išsiskiria į teigiamus ir neigiamus jonus vandenyje, kurie gali atlikti elektros energiją.

Plačiau apibrėžiama: reakcija gali suteikti protonus rūgštimis, kurios elektronų porų gavėją apibrėžia kaip rūgštis, o diapazonas yra platesnis. Rūgštys neutralizuoja bazę, gamina vandenį ir druską.

šarmai

Medžiaga, kuri jaunaus skonio ir gali keisti konkretaus indikatoriaus spalvą (pvz., Lakmuso mėlynosios spalvos keitimas, raudonojo fenolftaleino susidarymas ir kt.), O pH vertė yra didesnė už 7. Visi jonai, esantys vandeniniuose tirpaluose, yra hidroksido jonai, kurie reaguoja su rūgštimis formuojant druskas ir vandenį. Tipiški alkaloidai, tokie kaip aminas (įskaitant amoniaką), natrio hidroksidas (natrio hidroksidas) ir hidrintas kalkės (kalcio hidroksidas). Bendresnė bazės samprata yra medžiaga, suteikianti elektroną arba medžiagą, kuri priima protoną

druska

Rūgščių ir bazių neutralizavimo produktas sudarytas iš metalų jonų (įskaitant amonio jonus) ir rūgščių ir šaknų jonus. Chemijoje yra trys druskos rūšys: druska yra druska: vieni metaliniai jonai (įskaitant amonio jonus) ir nemetalo jonai. Rūgščių druska: sudaryta iš metalų jonų (įskaitant amonio jonus), vandenilio jonus ir nemetalinius jonus; Pagrindinė druska: sudaryta iš metalų jonų (įskaitant amonio jonus), hidroksido anijonus ir nemetalinius jonus. Druska yra svarbus chemijos pramonės šaltinis, kuris gali būti pagamintas chloro dujose, natrio natrio natrio druskos, natrio karbonato, sunkiųjų šarmų (natrio bikarbonato, kepimo soda), kaustinės soda (kaustinis natrio hidroksidas) ir druskos rūgšties.


Pora:Sidabro nanodalelių kontrolė atsparumo augalų liga Kitas:Neorganinių junginių aukštos temperatūros veiklos