Neorganinių junginių lėtas programų kūrimas

- Oct 25, 2017 -

Kai kurie neorganiniai junginiai ir metalo organiniams junginiams kiekybiškai nustatytas nematomi Ultravioletiniai absorbcijos spektrometriniu metodu daugelį metų, tačiau absorbcijos spektrai neorganiniai junginiai ir jų pereinamajam procesui yra gerokai mažiau, nei organiniai junginiai. Kita vertus, neorganinių junginių absorbcijos intensyvumas neorganinių jonų yra silpnesni, todėl jų absorbcijos spektras neskuba naudoti neorganinių junginių kokybinė ir kiekybinė analizė. Šiuo metu pagrindiniai absorbcijos procesus, neorganiniai junginiai, jau žinoma įtraukti F-elektronų perėjimo tarp į lanthanide ir elementų jonus abricosas F-orbitalių, neorganinių junginių D elektronų perėjimus tarp ne užpildyti D-orbitalių perteklių metalo jonų, kurie yra bendrai vadinami koordinavimo srityje perėjimų ir mokestis migracijos perėjimai iš neorganinių junginių.

Šiuo metu yra milijonai rūšių organinių junginių, kurių gamtoje, bet tik apie 100 000 iš jų yra neorganinės. Tai yra todėl, kad anglies yra pritvirtinamas prie anglies atomų per kovalentinis klijavimui. forma ilgą anglies atomų grandinės. Pvz., anglies ir vandenilio atomai gali susidaryti daug rūšių organiniųams junginiųams metano, etano, propano, neorganinių junginių ir t. t. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl įvairių organinių junginių. Visų rūšių natūralios organinės medžiagos, jie paprastai sudaryti iš kelių elementų, be anglies dioksido, neorganinių junginių beveik visada turinčių vandenilio, dažnai turinčių deguonies, azoto, ir kai kurie taip pat yra sieros, fosforo ir t. t.

Organinių medžiagų nevienalytė reiškiniai yra labai dažni, tačiau neorganinių medžiagų yra reti. Daug organinių junginių turi tas pačias chemines ir molekulinę masę, bet jų fizikinės ir cheminės savybės dažnai skiriasi. Pvz., etanolio ir dimetilo eterio molekulinė formulė yra c2h6o, neorganinių junginių santykinė molekulinė masė yra 46.07, bet jie yra dviejų skirtingų cheminių junginių, nes atomų molekulėje yra išdėstyti kitokia tvarka.

Lydymosi temperatūros kietųjų organinių medžiagų nėra didelis, paprastai didesnis nei $number. 2 ~ 673.2K. Esant oro, dauguma organinės medžiagos gali būti deginamos, neorganinių junginių, kuriuose anglies yra paverčiamas CO2, į $literal vandenilio ir azoto į azotą.

Kovalentinis klijavimui tarp atomų organinių molekulių yra akivaizdus. Todėl dažniausiai organinės medžiagos priklauso Nonelectrolyte, netirpi vandenyje, o tirpsta organiniuose tirpikliuose, neorganinių junginių ir reakcijos tarp organinės medžiagos dažnai yra lėtas ir dažnai reikia naudoti katalizatoriai.

Yra daug organinių junginių su specialios fiziologines funkcijas, yra gyvybės veiklos procese vežėjas, sudėtinių dalių ar produktų, tokių kaip fermentai, hormonai, vitaminų ir t. t.


Pora:Sidabro nanodalelių dinaminis procesas Kitas:Neorganinių junginių programų kūrimas