Neorganinis junginys stipriai oksiduojantis

- Aug 08, 2017 -

Neorganiniai junginiai paprastai yra nedegūs arba gali užsidegti aukščiau, neorganinis junginys yra tirpus, tirpus, sunkiai toleruojamas, netirpsta, bet paprastai yra daugiau nei organinių medžiagų tirpumas. Tačiau yra daugybė rūšių neorganinių junginių, sudėtingų, neorganinių junginių skaičiaus nėra jokio įstatymo gali būti visiškai apibendrinti. Tyrime turėtų būti nagrinėjama konkreti medžiaga.

Organiniai junginiai daugiausia vadinami anglies (grandinės) junginiais (išskyrus anglies monoksidą, anglies dioksidą, karbonatą ir tt), įskaitant keletą paprastų anglies junginių. Neorganinis junginys Gali būti atskirtas gyvūnais ir augalais, akmens anglimis, aliejumi, gamtinėmis dujomis, bet daugiausia dirbtiniu sintezimu, atsižvelgiant į molekulinę struktūrą, jį galima suskirstyti į tiesios grandinės junginius, ciklinius junginius ir heterociklinius kompleksus. Pagal funkcines grupes jis skirstomas į angliavandenilius, alkoholius, aldehidus, rūgštis ir pan. Neorganinis junginys. Palyginus su neorganiniais junginiais, organiniai junginiai, bendras lakumas, lydymosi temperatūra ir virimo temperatūra yra žemesnė, lėta reakcija, tirpsta organiniuose tirpikliuose. Pjovimas gali degti.

Neorganiniai junginiai paprastai vadinami neorganiniais junginiais, išskyrus (organinę) anglį, neorganinį junginį, bet taip pat apima anglies monoksidą, anglies dioksidą, karbonatą, neorganinį junginį ir tt dauguma neorganinių junginių gali būti klasifikuojami oksidų, rūgščių, šarmų ir druskų keturios kategorijos.

Neorganinių junginių nomenklatūroje turi būti glausta ir tiksli minėtos medžiagos sudėties ir struktūros reprezentacija. Tam reikia naudoti elemento pavadinimą, neorganinio junginio šakną ar bazę, kad būtų išreikšta medžiagos sudėtis, neorganinis junginys ir "cheminė prepozicija" (daiktavardžio funkcija), siekiant išreikšti kiekvieno komponento ryšį su medžiaga.

Bespalvės bekvapės dujos, rūgštos, tirpi vandenyje (tūrio santykis 1: 1), anglies rūgšties susidarymo dalis. Anglies dioksidas anglies dioksido naudojamas šarmų gamybos pramonėje ir cukraus pramonėje, neorganiniuose mišiniuose ir yra naudojamas plieno liejiniams grūsti ir švino ir baltos spalvos gamybai. Galima sudeginti angliu per dideliu oru, marmuru, kalkakmeniu, kalcinuotu dolomitu arba rūgšties poveikiu, yra kalkių, fermentacijos ir kitų šalutinių produktų pramonės šakos. Anglies dioksidas paprastai nenaudoja ir nepalaiko degimo kambario temperatūroje, kai oro temperatūra yra šiek tiek didesnė, į viršų virsta šildoma plėvele, dažnai naudojama kaip ugnies gesinimo medžiaga. Neorganinis junginys Anglies dioksidas yra nepakeičiama žaliava augalui fotosintezė, kuri dažniausiai naudojama trąšose šiltnamiuose. Kietasis anglies dioksidas, paprastai vadinamas sausu ledu, gali subalansuoti, neorganinį junginį absorbuoti daug karščio ir taip naudoti kaip šaltnešį, pvz., Dirbtinius lietingus dašus, ir dažnai naudojamas choreografijoje dūmų gamybai.

Gryna sieros rūgštis yra bespalvis ir beskonis aliejaus skystis, daugelio šilumos išsiskyrimas, sunkiųjų vandenyje tirpių lakiųjų rūgščių virimo temperatūra, neorganinis junginys gali būti maišomas su vandeniu bet kokiu santykiu. Cheminės savybės vandens absorbcijai, neorganinis junginys, dehidracija, stiprus oksidavimas, lakieji, rūgštis ir stabilumas.

Praskiedžiama sieros rūgštis, bespalvis bekvapis skaidrus skystis. Cheminė savybė yra oksidų reakcija su daugeliu metalų (aktyvesnių negu varis), kad susidarytų atitinkamas sulfatas ir vanduo, neorganinis junginys ir rūgščių jonų oksidacija yra silpnesnė nei sulfato jonų oksidacija, gaminant atitinkamą sulfatą ir silpną rūgštį; reaguoja su šarmine reakcija, kad gautų atitinkamą sulfatą ir vandenilį, neorganinį junginį ir gamina baltymų, cukraus ir polisacharidų hidrolizę, esant šildymui.


Pora:Sidabro nanodalelių aplinkos sauga Kitas:Sidabro nanodalelių žudyti mielės