Neorganinių junginių didesnis stiprumas

- Aug 16, 2017 -

Neorganiniai silicio junginiai cementavimo ugniai programų kūrimas, silicio junginys cemento ugniai atsparių medžiagų, atsparūs vandens ir rūgšties atsparumo dėl sudėtingų inžinerinių sąlygų, prieš ir po šilumos rūgšties ir vandens terpės projekto , arba kai rūgštinėje terpėje, neorganinių junginių reikia ugniai atsparių medžiagų vaidmuo turi šilumos varža šilumos ir rūgšties ir vandens pasipriešinimo. Neorganinių junginių nešildomose stikline vandens ugniai pavyzdį panardintas į skirtingų tipų ir koncentracijos rūgšties lentelėje po saugojimo vandens nei rūgšties saugojimo koncentracija sumažėjo, nei oro sūdymo stiprumas taip pat sumažėjo.

Nes ten yra ne panašus silikato ir rūgščios reakcijos rūgštyje vandenyje, silikato gelis jau yra sukurtas, tačiau ištirps tirpi medžiaga, neorganinių junginių struktūra nėra stora, intensyvumas sumažėjo, priešingai rūgštis koncentracija taip pat didesnis, rodo, kad didesnio ugniai atsparių medžiagų stiprumo rūgštis ir silikato sustiprinti ir pagerinti stiprumą.

Natrio silikatas ugniai atsparių aukštos temperatūros efektyvumą, neorganinių junginių rūgšties ir vandens pasipriešinimo ir natrio silikatą, natrio fluorosilicate turinį, agregavimo tipą, gamybos pobūdis turėtų būti griežtai kontroliuojamas. Natrio silikatas ugniai atsparių medžiagų aukštos temperatūros veiklos modulis. Rūgšties ir vandens atsparumas turi didelį poveikį, aukšto modulio, neorganinių junginių su gera rūgšties ir vandens pasipriešinimo ir aukštos temperatūros veiklos modulis yra mažas sumažins šias ypatybes. Paprastai pasirinkti, kad modulis yra geriau.

Namie ir užsienyje dėl neorganiniai silicio junginiai išsivystymo ugniai atsparios medžiagos, nėra susijusių pranešimų, naujų technologijų ir naujų medžiagų ir toliau rodomi nauji patentai. Neorganinių junginių pasiūlė gamybos sukurtas pramonės aplinkos ugniai atsparių medžiagų, siekiant patenkinti poreikius, įvairių pramonės šakų naudojimo sąlygų įvairovė. Pramonės sąlygomis magnio plytų Co, Ltd, neorganinių junginių keramikos klijuota korundas anglies turinčios ugniai atsparių medžiagų gamybos procese buvo studijavo ir taikyti praktikoje.

Organinių junginių apskritai daugiausia kalbama (grandinės) anglies junginiai (anglies monoksido, anglies dioksidas, karbonatai ir kitos paprastos anglies junginių atmesti). Gali būti augalų ir gyvūnų, neorganinių junginių anglių, naftos, gamtinių dujų ir kiti atskyrimo išvestinės, bet daugiausia sintetinių, pagal molekulinę struktūrą galima suskirstyti į tiesiai tinklas junginiai, cyclization junginiai ir heterocikliniai junginiai. Neorganinių junginių pagal funkcines grupes skirstomi į angliavandeniliai, alkoholiai, aldehidai, rūgštys, ir tt. Palyginti su neorganinių junginių, organinių rūšys, paprastai lakiųjų ir žemos virimo temperatūros, neorganinių junginių lėtas atsakas, tirpsta organiniuose tirpikliuose, galite įrašyti.

Neorganiniai junginiai yra paprastai vadinami neorganiniai junginiai, išskyrus organinių (organinę), taip pat anglies monoksido, anglies dioksido, karbonatas, neorganinių junginių ir pan. Dauguma neorganiniai junginiai gali būti klasifikuojama kaip oksidai, rūgštys, didelis klasės.


Pora:Sidabro nitrato cheminė analizė Kitas:Sidabro nitratas kelia pavojų