Neorganinių junginių savybės ir panaudojimas

- Sep 01, 2017 -

Dauguma neorganinės medžiagos gali būti skirstomos į oksidų, rūgštims, šarmams ir druskoms. Organizmų, ir neorganinės medžiagos daugiausia vandens bei kai kurių neorganinių jonų, pvz., Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, SO42-, ir taip toliau. Žmogaus organizme yra beveik visų rūšių elementų gamtoje, kuriame anglies, vandenilio, deguonies ir azoto yra daugiausia organinių junginių pavidalu poilsio bendrai vadinamos iki neorganinių (mineralinių ar pelenais). Todėl neorganinėmis medžiagomis daugiausia sudaro: vandens ir neorganinių druskų, kurios gali būti klasifikuojamos kaip vandens: kartu su vandeniu ir nemokamo vandens, kartu su vandens yra svarbi ląstelės struktūrą, nemokamas vanduo yra geras tirpiklis, transporto medžiagų, dalyvauja cheminių reakcijų. Neorganinės druskos gali būti skirstomi į: jonai ir junginių, jonų išlaikyti normalus ląstelių gyvenimo veiklą, junginys yra svarbi ląstelėje junginiai.

Oksidas

Sudaryta iš dviejų elementų, iš kurių vienas yra deguonis elementas, junginys. Medžiaga, kuri reaguoja su deguonimi yra vadinamas, oksidas. Pagal skirtingas chemines savybes, oksidus gali būti suskirstyti į dviejų rūšių oksidų rūgštinių ir šarminių oksidų. Rūgštinis oksidas: oksido, kuris veikia kaip druskos vandeniu arba kaip pagrindą. Pvz., sieros trioksidas, fosforo pentoksidas, anglies dioksido ir panašūs, ir daugelis nemetalų oksidų yra rūgštinių oksidų.

Šarminių oksidų: gali reaguoti su rūgšties druskos ir vandens oksidai ir produktas gali turėti tik druska ir vandeniu, negali turėti jokių kitų medžiagų. Šarminių oksidų būti mažai-Valente oksidų aktyvių metalų oksidų ir kitų metalų, tokių kaip CrO, MnO, CaO ir BaO.

Neorganinių rūgščių

Klasės junginių, kurie gali jonizuoti H vandeniniuose tirpaluose. Druskos rūgštis, sieros rūgštis, azoto rūgšties jonizacijos vandeniniame tirpale, gautame anijonų (rūgštis), nors skirtingos, bet gautas katijonų (H) yra tokia pati, todėl jie turi bendrą vietą gamtoje, pavyzdžiui, su grietinės; Daugelis metalų; galite padaryti mėlyna lakmuso raudonas ir t. t. Siaurąja prasme, katijoninių jonų vandeniniame tirpale yra visi vandenilio jonų junginiai (pvz., sieros rūgštis). Dauguma šių medžiagų yra tirpi vandenyje, nedidelė dalis, kaip antai: silicio rugšties, netirpsta vandenyje. Rūgščių vandeniniame tirpale yra paprastai laidus, dalis rūgščių molekulių vandenyje, nelaidžios; forma dalis rūgšties disociacijos vandenyje kaip teigiami ir neigiami jonai, gali būti laidus.

Bruožai: baltos arba pilkos spalvos gabalėliai arba granulės. Jautriai reaguoja į drėgmę. Lengvai sugeria anglies dioksidą ir drėgmę iš oro. Tirpsta vandenyje, į kalcio hidroksido ir gaminti daug šilumos, tirpus rūgštyse, glicerolis ir sacharozės tirpalas, beveik netirpsta etanolyje. 3.32 santykinis tankis ~ 3,35. Lydymosi temperatūra 2572 ° C. Virimo taškas 2850 ℃. lūžio rodiklis 1.838. Ėsdinančios.

Naudojimas: 1. gali būti naudojamas kaip užpildai, kaip antai: naudojama kaip Epoksidinių klijų užpildas; 2. naudojami kaip analiziniai reagentai, dujų analizė kaip anglies dioksido absorbento, spektrinės analizės reagentai, didelio grynumo reagentai puslaidininkių gamybos išplėtimo, platinimo procesą, laboratorijoje amoniaką džiovinimo ir alkoholio išjungti l vandens ir t. t. 3. naudojami kaip žaliavos, gali gaminti, kalcio karbido, sodos pelenai, balinimas miltelius, taip pat odos, nuotekų valymo, kalcio hidroksido ir kalcio junginių; 4. galima naudoti kaip Statybinės medžiagos, metalurgijos srautas, cemento greitai-6, taip pat gali būti naudojamas ugniai atsparių medžiagų, sausiklio; 7. gali būti suformuluotos žemės ūkio mašinos ir klijai ir povandeninis Epoksidinių (2) gali būti naudojamas kaip augalinis aliejus decolorizer, narkotikų vežėjas, dirvos kondicionavimo priemonę ir kalcio trąšos; Klijų, o taip pat naudojamas kaip išankstinė reakcija su 2402 derva reagentai; 8. dėl rūgštinės nuotekų valymo ir dumblo kondicionavimo; 9. taip pat galima kaip katilą išjungti apsauginę medžiagą, kalkių drėgmės absorbcijos pajėgumas, naudoti, kad katilo vandens garų 10, gali būti reagavo su vandens paruošti kalcio hidroksido, pagal reakcijos lygtį: CaO + H2O = Ca (OH), th paviršiaus reakcija e sistema gali būti sausas, siekiant išvengti korozijos, tinka mažo slėgio, vidutinio slėgio, mažos talpos būgnas ilgalaikio katilo apsauga; 2, priklausančių reakcija.


Pora:Sidabro nitrato gydymo Kitas:Sidabro nanodalelių baktericidinėmis savybėmis