Neorganinių junginių naudoti labai plačią

- Sep 27, 2017 -

Fluoro yra šviesiai geltona žalia, stiprus ir dirginantis dujų ir amoniako, metalų ir kitų reakcijas smurtinių. Gamta dažnai dalyvaujant neorganiniai arba organiniai junginiai, fluorido iš esmės kriolito gamyba, fluoritas, Apatitas.

Fluoras ir jo junginiai yra plačiai naudojami pramoninių gaminių šakos. Jie naudojami chemijos pramonėje gaminant vaistus, pesticidus, aušalų neorganinių junginių, organinių reakcijų katalizatoriai, medienos antiseptikai, fluoroplastiko ir fluororubins, ir kt., Lengvoji pramonė, gaminami iš stiklo, emalio ir glazūros medžiagos, statybinės medžiagos, ofortas stiklo; Neorganinių junginių metalurgijos pramonėje spalvotųjų metalų gavyba, geležies ir plieno lydymo, gaminti specialius suvirinimo elektrodo išorinis; gynybos pramonės raketų sistemą, didelės energijos kuro gamybai.

Ūmus apsinuodijimas: didelės koncentracijos fluorido įkvėpus dujų ar garų, gamyba iš karto sukelti akių, nosies ir kvėpavimo takų sudirginimo simptomai, kosulys, ryklės deginimas, neorganinių junginių krūtinėje ir t. t. Sunkiais atvejais gali atsirasti cheminė pneumonija, plaučių edema ar šviesos DUSIMĄ. Nudegina oda ar gleivine vandenilio fluorido rūgšties poveikio.

Lėtinis poveikis: ilgalaikio fluoro poveikis gali sukelti pramonės fluorido liga, anksti juosmens, kojų, stuburo ir kelio sąnario skausmas, galvos svaigimas, spengimas ausyse, viršutinės pilvo pūtimas ir kitų simptomų, po stuburo, sąnarių skausmai, sunkiais atvejais kaulų ir bendras aktyvumas yra ribota, skeleto apsigimimai. Dažnai susisiekti su mažomis koncentracijomis fluorido kiekis, gali atsirasti lėtinis rinitas, faringitas, bronchitas ir dantis, ofortas, vandenilio fluorido rūgštis gali nudeginti odą.

1. Ūmus fluorido apsinuodijimo įkvėpus apsinuodijimo, neorganinių junginių nedelsiant pašalinamas iš oro taršos scena, deguonies, poilsio ir šilta, išlaikyti atvirą kvėpavimo takų ir aktyviai užkirsti kelią gerklų edema ir pasireiškė plaučių edema. Žodžiu apsinuodijimo, laiku vėmimas, skrandžio plovimas ir tada žodžiu pienas, sojų pienas apsaugoti skrandžio gleivinės. Galima anksti, pakankamai, trumpalaikio naudojimo antinksčių gliukokortikoidai, išlaikyti vandens ir elektrolitų pusiausvyrą, antrinės infekcijos profilaktikai. Laiku, kartojama, neorganinių junginių pakankamai kalcio yra labai svarbus, yra 10 % kalcio gliukonato tirpalas 10ml ~ 20ml injekcijos į veną, 2 kartus per dieną ~ 3 kartus, o atitinkamas magnio papildymas.

2. pramoninio fluoro ligos gali būti tikslinga sustiprinti mitybos, vitaminų papildais, ir skiriamas simptominis gydymas.

3. vandenilio fluorido rūgštis degina iškart po nudegimų su dideliu kiekiu vandens ar fiziologinio tirpalo drėkinimo, paprastai ne mažiau kaip 30min. Gali būti naudojamas 10 % kalcio gliukonato tirpalu arba kalcio chlorido tirpalo vietos mirkymas, drėgnais kompresais, injekcijos. Stiprų skausmą, iš dalies uždaromas prokainas. Atsiranda pūslių, neorganinių junginių nekrozės ir pan., laiku suteikti chirurginio gydymo. Akių nudegimai turi būti laiku su druskos tirpalu arba mobili vandens skalauti daugiau nei 15min, 0,5 – 1 proc. kokaino akių lašai skausmui malšinti, ir tada vartoti antibiotikų akių lašų ir deksametazonas akių lašai kintamosios akių lašai. Kalcio papildai priklausomai nuo situacijos kalcio, paprastai su 10 % kalcio gliukonato tirpalo švirkšti į veną. Šviesos pacientams gali būti geriamojo prednizono 10mg, neorganinių junginių tris kartus per dieną, vieną kartą kiekvieną 3d ~ 5d; svoris, infuzija į veną 10mg deksametazono ~ 20mg, vieną kartą kiekvieną 3d ~ 5d.

Stiprinti ventiliacijos, neorganinių junginių siekiant užtikrinti, kad fluoridų koncentracija atitinka nacionalinį standartą. Stiprinti saugos švietimo, griežta asmens apsauga. Iš anksto darbo tyrimo laikotarpiu 1 metai fizinę apžiūrą 1, kad būtų išvengta kontraindikacijos.


Pora:Neorganinių junginių yra tokie patys Kitas:Sidabro nanodalelių sąveika