Žemos temperatūros sukepinimo labai laidžios sidabro rašalu lankstus elektronikos

- Jan 16, 2017-

Reserchers komanda apie naivus sintezės proceso plėtrai yra tvirtas, švara ir žemos temperatūros sukepinimo sidabro organinių pirmtakas (SOP) rašalo naudojant žemos virimo temperatūra lengvas organiniais kompleksodariniais ligandus.
Example of a flexible-circuit film. Source: Patrick Mansell/PennStateSusintetintų dažai buvo spausdinami ant kintamojo substratų, pvz stiklo, PET ir PI nugara danga ir antgalis jet spausdinimo metodais.

Puikus sukibimas ir didelio laidumo

Kaip spausdinti filmų buvo kermetų esant žemai temperatūrai (andlt; 90 ° C), siekiant sklandžiai sidabro filmų turintys puikų sukibimą ir didelio laidumo. SOP nugara dengta plėvele ant stiklo, užgrūdinta esant 60 ° C ir purkštuko srovės spausdintos filmas apie PET kermetų 75 ° c, davė didelį laidumų 1,07 × 106 S/m ir 2.74 × 106 S/m, atitinkamai, kurie yra tik vienas užsakymo dėl dydžio mažesnės nei urmu sidabro (~ 107 S/m). Sidabro filmai susiję su šviesos diodų (LED) taip pat parodė puikias sukibimo jėgos per lenkimo ir sukimo bandymas.

Pora:Skaitmeninis spausdinimas paruoštas laidus rašalo tikslus visos skalės gamyba Kitas:Kaip laidžių dažų patenkinti vartotojų poreikius