MIT mokslininkai plėtoti elektroninių etikečių spausdinimo procesas

- Jan 20, 2017 -

Įsivaizduokite, kad galėtų skaityti realiuoju laiku elektroninių duomenų etiketės. Pavyzdžiui, jūsų barista gali spausdinti etiketę, jūs žinote, tiksliai kaip karšta kava yra kaip laikas eina. Elektroninių etikečių galėtų būti naudingas paraiškų skaičius. Ši technologija taip pat galėtų spausdinimo elektroninių paviršių platų funkcijų galima.

Masačusetso technologijos instituto mokslininkai sukūrė spausdinimo procesas tranzistoriai, kurie gali padaryti elektroninių etikečių ir panašių paviršių nebrangiai realybės.

"Yra didžiulis poreikis spausdinti elektroninius prietaisus, kurie yra labai nebrangi, tačiau paprasti skaičiavimai ir interaktyvias funkcijas," – sako A. John Hart, Mitsui karjeros plėtros docentas šiuolaikinės technologijos ir inžinerijos, MIT.

"Mūsų naują spausdinimo procesas yra didelio poveikio technologijos, aukštos kokybės, visiškai spausdintos elektronika, įskaitant tranzistoriai, optiškai funkcinių paviršių ir visur esantys jutikliai."

Spausdinimo elektronikos nėra nauja koncepcija. Rašaliniai ir gumos antspaudavimo metodus buvo naudojami su blankus rezultatų. Pagal neseniai paskelbtas leidinyje mokslo darbuotojų popieriausMokslo pažanga, tokie metodai yra sunku kontroliuoti mažų mastelių ir paprastai gamina kavos žiedas modelius kurių rašalo išsiliejimo per sienas. Netolygus grafika taip pat gali sukelti nebaigtas grandines.

Pirmutinis technikaMokslo pažangasusijusi su nanoporous antspaudai – tam tikros rūšies žyma, kad yra spongier nei gumos ir Akmėja nago dydžio. Šie antspaudai yra modelius mažesnis nei žmogaus plauko pločio.

Πioms pralaidumas leidžia išeitį nanodalelių, savotiška rašalo, vienodai tekėti per antspaudą ir ant norimo paviršiaus. Tai leidžia didesne skiriamąja geba nei spausdinimo guminį antspaudą.

Anglies nanovamzdeliai yra naudojamas antspaudas. Tai yra stiprus, mikroskopinių lapai išdėstyti cilindrai anglies atomų.

"Tai šiek tiek lemtinga, kad tirpalas su didelės raiškos spausdinimu elektroninių įtaisų, kurie naudoja mūsų fonas, kad Anglies nanovamzdeliai daugelį metų," – sako Hart.

"Miškų anglies nanovamzdeliai gali perkelti ranka ant paviršiaus kaip didelio skaičiaus mažų rašiklis plunksnas su tvirtais kotais."

Kad antspaudų, mokslininkų naudojama anksčiau sukūrė metodus, augti Anglies nanovamzdeliai ant silicio paviršiaus įvairių modelių, įskaitant koriais ir gėlių figūros. Šie nanovamzdeliai buvo padengtas plonu polimero užtikrinti rašalo galėtų prasiskverbti Nanorurka struktūras ir kad kad nanovamzdeliai būtų nesusitraukia po rašalo specialiu antspaudu. Jie tada suleidžiama antspaudas su mažo tūrio elektroninio rašalo, sudaro atomai kaip sidabro, cinko oksidas, arba puslaidininkių Kvantinė taškų.

Svarbus spausdinimo šiuos tikslus, didelės skiriamosios gebos modeliai yra suma slėgis antspaudas rašalo. Šis tiksliems nulėmė modelį prognozuoti jėga, reikalinga vienodu sluoksniu rašalas ant substrato pašto ženklų dydis. Spausdinimo aparatas, iš variklio ritinio pastatė procesas. Mokslininkų nustatyta kiekvieno antspaudo ant platformos prie šaltinio, ir jie naudojami tai kontroliuoti jėgos panaudojimo paspausti antspaudas nuo substrato.

"Tai būtų nuolatinis pramoninį procesą, kur jūs turite spaudą, ir ritinio, kuriame jūs turite substratas, kurį norite spausdinti, pavyzdžiui, plastiko plėvelės arba specializuotų priemonių ir popieriaus elektronikos, eigos" Hart sako. "Mes nustatėme, tik naudojome spausdinimo sistemos variklis, atspausdinti ne 200 milimetrų per sekundę, kurie gali jau konkuruoti su pramoninio spausdinimo technologijų kursai. Tai, kartu su dešimteriopai pagerinti spausdinimo rezoliucija, kad mes įrodyta, yra vilčių."


Pora:Naujas hibridinis rašalas leidžia spausdinta, lankstus elektronikos be kaitinimo Kitas:Skaitmeninis spausdinimas paruoštas laidus rašalo tikslus visos skalės gamyba