Naujas hibridinis rašalas leidžia spausdinta, lankstus elektronikos be kaitinimo

- Jan 20, 2017 -

Elektroninių grandinių tiesiai iš rašiklio.
Kreditas: Spalvų siūlai INM - Leibniz-Institut für Neue Materialien gGmbH

Tyrimams mokslininkai INM kartu elektroninių organinėmis ir neorganinėmis medžiagomis naujo tipo Hibridinis dažų privalumai. Tokiu būdu elektroninių grandinių taikytiną knygoje tiesiogiai iš švirkštimo priemonę, pvz.

Ateityje elektronikos bus spausdinama. Lanksčios plokštės gali būti pagaminti nebrangiai ant folijos ar popieriaus naudojant spausdinimo procesų ir leisti futuristinio dizaino su lenkta diodus arba įvesties elementai. Tam reikia spausdinimui elektroninės medžiagos, kuri gali būti spausdinami ir išlaikyti aukštą laidumas per naudojimo nepaisant jų kreivų paviršių. Kai kurie bandė ir bandomosios medžiagos organinės, laidūs polimerai ir nanodalelių iš laidžių oksidai (TCOs). Mokslininkų tyrimų INM--Leibniz Institute naujoms medžiagoms susivienijo elektroninių organinėmis ir neorganinėmis medžiagomis naujo tipo Hibridinis dažų privalumai. Tokiu būdu elektroninių grandinių taikytiną knygoje tiesiogiai iš švirkštimo priemonę, pvz.

Kūrėjai, patvirtinanti jų rezultatus ir suteikiamos galimybės ne stovėti B46 salėje 2 kartą šis yearand #39; s Hanoverio parodų rūmus kaip pirmaujanti prekybos dalis rodo mokslinių tyrimų andamp; Technologija, kuri vyksta nuo 25 iki 29 balandžio.

Sukurti savo hibridinių rašalas, mokslinių tyrimų mokslininkų dengtos nanodalelių, pagamintas iš metalo su ekologinės, laidūs polimerai ir sustabdė juos į vandens ir alkoholio mišinių. Šios suspensijos gali būti taikomas tiesiai ant popieriaus arba folijos su rašikliu ir jie išdžiūsta toliau jo neperdirbant formos elektros grandinėms.

andquot; Elektrai laidi polimerai naudojami OLEDs, pvz., kuris taip pat gali būti pagamintas ant lankstaus substratų, andquot; paaiškina Tobias Kraus, mokslinių tyrimų grupės struktūros formavimas INM vadovas. andquot; Metalo ir nano-dalelių, kad mes pristatome čia kartu apjungia mechaninių lankstumą su metalo tvirtumo ir didina elektros conductivity.andquot;

Kūrėjai derinti organinių polimerų su aukso ar sidabro nanodalelės. Organiniai junginiai atlieka tris funkcijas: andquot; antra, junginiai tarnauti kaip ligandus, užtikrinant, kad dėl nanodalelių sustabdomas, skysčio mišinys; bet dalelių aglomeracijoje turėtų neigiamos įtakos spausdinimo procesas. Tuo pačiu metu, organinių ligandų užtikrinti, kad dėl nanodalelių turėtų gerą išdėstymas, kai džiovinimo. Galiausiai, organiniai junginiai veikia kaip ´hinges´: jei medžiaga yra sulenkta, jie išlaikyti elektrinis laidumas. Sluoksniu, metalo dalelių, be polimero apvalkalą elektrinis laidumas būtų greitai dingti medžiaga yra sulenkta, andquot; medžiagų mokslininkas Kraus toliau. Dėl abiejų medžiagų derinio, kai smilga, elektrinis laidumas yra didesnis visi visi nei į sluoksnį, kuris yra pagamintas vien tik iš laidaus polimero arba pagaminti vien tik iš metalo nanodalelių sluoksnį.

andquot; Metalo atomai su ligandais jau išspausdintas formos elektronikos šiandien, andquot; paaiškina fizinis chemikas Kraus, pridedant, kad lukštai daugiausia teko pašalinti sukepinimo būdu, nes, nors, viena vertus, jie kontroliuoja dėl nanodalelių išdėstymas, kita vertus, jie nėra laidus. Jis pridūrė, kad tai buvo sunku tuo atveju, kai vežėjas medžiagų, kurie yra jautrūs temperatūros pvz., popieriaus arba polimerinės plėvelės, nes tai pažeistų sukepinimo metu. Kraus apibendrina rezultatus savo mokslinių tyrimų, sakydamas:, andquot, mūsų naujų hibridinių dažai yra laidus, kuo greičiau jie džiovinami taip pat yra ypač mechaniškai lanksčiai ir joms nereikia sintering.andquot;


Pora:Laidžių dažų 2017 m: Šalia didelių dalykų Kitas:MIT mokslininkai plėtoti elektroninių etikečių spausdinimo procesas