Atspausdinta Elektronika Rinkos analizė medžiaga (Rašalo ir substrato), pagal technologiją (Rašaliniai, ekranas, giliaspaudės, Ir Fleksografinės), pagal įrenginį (Ekranas, fotoelektros, Apšvietimas, RFID, ir kt), pagal regionus ir segmento prognozes, 2014 - 2025

- Mar 14, 2017-

NIUJORKAS, vasario 27, 2017 / PRNewswire / - Pasaulinė spausdinami elektronikos rinkoje sieks 19.15 milijardų JAV dolerių iki 2025, atsižvelgiant į naują ataskaitą Grand View tyrimų, Inc. Pompėja paklausa lankstaus elektronikos žema gamybos išlaidos ir už ekologiškas technologijas poreikis nutiesti kelią padidėjo priėmimo technologija.

Be to, didėjantis skverbimasis DI visame pasaulyje įrodė esąs svarbiausias veiksnys traukdami atspausdintą elektronikos rinkoje per prognozuojamą laikotarpį. Nuolat auganti paklausa DI ir telekomunikacijų pramonei stiprinant tinklą ir optimizuojant veiklą, kartu su operacijų tikimasi varyti technologijų taikymą per prognozuojamą laikotarpį.

Daugybė technologijų pažanga ir pokyčiai lėmė įvairių elektroninių dalykėlių ir instrumentų raida. Augantis supratimas ir patogi technologijos lemia tai, kad kuo greičiau būtų priimtas gerokai šių naujoviškų produktų.

Kompetentingos žaidėjai pramonės investuoja daugiausia susijusių MTTP veiklai siekiant praturtinti produktų portfelius ir sukurti savo buvimą rinkoje. Galų gale, priėmimas efektyvių ir patikimų technologijų, tokių, kaip spausdintų Electronics "pasirodė esąs būtinybė gamintojų visame pasaulyje. Todėl spausdintos elektronika Numatoma siekti pastebimą dėmesio visame vartotojų elektronikos sektoriaus per prognozuojamą laikotarpį.

Išspausdintas elektronikos rinkoje yra suskirstyti remiantis reikalingų medžiagų, technologijų ir prietaisų, turinčių didelį prašymą per prognozuojamą laikotarpį. Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas prisideda prie pagrindinių paklausos laidžių dažų ir tikimasi surengti per apytikrį laiką rankena. Šis poreikis gali būti akredituota padidėjusios gamybos plataus vartojimo elektronikos visoje regioninių šalių.

Tačiau Šiaurės Amerikoje ir Europos šalyse, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir Norvegijoje apima įvairias organizacijas ir asociacijas, dalyvaujančius skatinti ir investuoti į MTTP vystymo spausdintą elektronikos "technologiją. Be to, Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas taip pat tikimasi, kad liudytojas didelės paklausos, kuri leido bendrovėms daug investuoti stiprinti rašalo kokybę, patikimumą ir kitų elektrai laidžių savybių.

Būdingi bruožai rašalinio spausdinimo technologija, pavyzdžiui, mažiau rašalo suvartojimas ir medžiagų nuostoliai, lankstumo, kompaktiškumo ir mažiau pradinių investicijų yra pirmaujanti technologija patirti svarbiame SWIFT per apytikrį laikotarpį. Be to, spausdintos elektroninių RFID įrenginiai yra kitas segmentas stebėti nepaprastą atsiranda per prognozuojamą laikotarpį dėl to, kad reiklus taikymo pakavimo sektoriui. Taigi, darant teigiamą stiprinti pasaulinę spausdintos elektronikos rinkoje visame pasaulyje.

Daugiau pagrindiniai faktai iš ataskaitos rodo:  

Išspausdintas elektronikos rinkoje augimas gali būti akredituota didėjančio priėmimo rašalinio spausdinimo technologija, augančios ekrane ir spausdintos RFID įrenginiai segmentus.

Didėjantis supratimas apie gamtos išteklių išsaugojimą yra pirmaujanti prie ekologiškų alternatyvų, pavyzdžiui, fotoelektros įrenginių, kurie toliau priskiriant technologijų augimą priėmimo priėmimo.

Laidus dažai ir ekranas spausdinimo technologija yra du segmentai dominuoja bendrame spausdintos elektronikos rinkoje sudarančios didžiąją dalį.

Įvairios organizacijos ir asociacijos skatinti atspausdintą Electronics Technology Europos šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, sudaro gana didelę dalį 2015 m.

Pagrindinės pramonės dalyviai yra:
Enfucell Oy GSI technologijos, NovaCentrix ir T-Rašalas, Inc Pagrindiniai didinimo strategijos laikytis kompetentinga žaidėjų įtraukti pasirašymo partnerystes ar platinimo susitarimai, įmonių susijungimą ir įsigijimą kartu su praturtinti savo portfelius sudarant nuolatinį MTEP.Pora:Naudojant Rašalo su sidabro nanodalelių Pasiūlymai pajėgumą New standžių ir lanksčių Hybrid Circuitry Kitas:Laidus Rašalai 2017: The Next Big Things