Spausdintos elektronikos rinkoje tikimasi pasiekti 65.0 milijardų JAV dolerių iki 2024 m.; Novatorišką pakuotę pakeitimus žaidimas konkurentams paklausa | BMP

- Feb 08, 2017 -

Pagrindiniams dalyviams, veikiantiems pagalpasaulio spausdintos elektronikos rinkojejau buvo linkusios išlaikyti lyderio pozicijas naujų produktų kūrimą, įgyvendinimą naujesnės technologijos ir produktų naujoves. Skaidrumas rinkos tyrimų teigia, kad kai kurie iš pagrindinių žaidėjų pasaulinėje rinkoje yra "Samsung Electronics Co., Ltd.", Xerox Corporation, plona plėvele elektronikos ASA, Optomec Inc, ir Intrinsiq medžiagos, Inc Šios įmonės taip pat turėtų skirti susijungimams, įsigijimams ir strateginių verslo susivienijimų galėtų ir toliau intensyvinti konkurencijai.

Remiantis mokslinių tyrimų ataskaita, pasaulio spausdintos elektronikos rinkoje buvo verta JAV$ 25,4 bn 2015 m. ir tikimasi pasiekti JAV$ 65.0 vertės iki 2024 m. pabaigos. Prognozės 2016 ir 2024 m. pasaulinėje rinkoje tikimasi pažangą tuo CAGR 11,0 %.

Azijos ir Ramiojo vandenyno vadovauti pakuotėje, kaip sparčiai augančios ekonomikos šalyse nuolat spausdintos elektronikos pastovi paklausa

Geografiniu požiūriu pasaulio spausdintos elektronikos rinkoje yra suskirstyti į Šiaurės Amerikos, Azijos Ramiojo vandenyno regione, Europoje, Lotynų Amerikoje, ir Artimųjų Rytų ir Afrikos. Iš šių, Azijos ir Ramiojo vandenyno tikimasi, kad prognozės laikotarpiu imasi vadovauti. Nors regione turėtų liudyti nedidelių slydimo, ji bus dar įsigyti 36.0 % pasaulinės rinkos dalį iki 2024 m. pabaigos. Besiformuojančios ekonomikos šalių, Indija, Kinija ir Japonija numatoma suteikti spausdintos elektronikos rinkos Azijos ir Ramiojo vandenyno kulka į ranką, kad artimiausioje ateityje.

Gauti mėginio PDF mokslininko įžvalgas

Mažmeninės prekybos ir pakuotės segmente išimtinai žada solidų augimą per visą prognozuojamą laikotarpį

Prasme taikymas, pasaulinėje rinkoje yra suskirstyti į mažmeninės prekybos, pakavimas, automobiliai, ir elektronikos. Tai, mažmeninės prekybos ir pakuotės segmente vyksta didžiausią dalį pasaulinėje rinkoje 2015. Auga mažmeninės prekybos pramonės ir pakeisti požiūrį į pakuotės turėtų vairuoti šiame segmente pasaulinėje rinkoje ateinančiais metais. 2024 m. pabaigos, mažmeninės prekybos ir pakuotės segmente išimtinai tikimasi 34,5 % pasaulio spausdintos elektronikos rinkos dalį. Tikimasi, kad vaidina svarbų vaidmenį šiame segmente kuriant didėjančią vartotojų paklausą novatorišką pakuotę. Technologinius patobulinimus ir pasiekimus metodus pakuočių taip pat padarė pastebimas skirtumas sparčiai didėjančias pajamas, mažmeninės prekybos ir pakuotės segmente išimtinai taikymo.

Pasaulio spausdintos elektronikos rinkoje lemia vis organinės medžiagos priėmimo spausdintos elektronikos priėmimas. Organinių medžiagų įsisavinimas yra priskirtinas jų rentabilumą, spausdinimo lankstūs ekranai. Be to, kaip puslaidininkių ir atlikti organinių medžiagų, tokių kaip polimerų ir molekulės gali būti naudojamas įvairiems tikslams. Vis didėjantis spaudimas mažinti energijos vartojimą, neigiamą poveikį aplinkai ir medžiagų nuostoliai taip pat paskatino keletas gamintojų naudoti organinių medžiagų spausdintos elektronikos. Rinkoje taip pat gali liudytojas smaigalys paklausos spausdintos elektronikos kaip pramonės rodo susidomėjimą kreidinio popieriaus spausdintų elektronikos naudojimo.

Prastas Prieinamumas organinių medžiagų apriboti rinkos

Nors pagrindinius faktorius sukasi aplink spausdintos elektronikos organinės medžiagos naudojimo, taip pat tampa veiksnys, kuris yra suvaržyti į rinką. Prastas prieinamumas iš organinių medžiagų, veikia kaip pagrindinė kliūtis į pasaulinę rinką. Be to, neorganinių elektronika yra vis dar ekonomiškai perspektyvūs, nei ekologiški. Be to, išsamūs tyrimai, būtini norint naudojant organinius komponentus taip pat padidina sąnaudas gamybos procesų. Taigi, didelės veiklos sąnaudos ir mažiau prieinamumą arba organinių medžiagų yra tikėtinas trukdo pasaulinėje rinkoje ateinančiais metais.

Ši peržiūra yra pagrįsta dėl skaidrumo rinkos tyrimų ataskaitos, andquot;Spausdintos elektronikos rinkoje - pasaulio pramonės analizė dydžio dalį augimo tendencijos ir prognozės 2016-2024.andquot;

Pora:IDTechEx nauja ataskaita spausdinami, organinių, lanksčią elektronikos Kitas:Laidžių dažų 2017 m: Šalia didelių dalykų