Spausdinti Elektronika: RFID jutiklis platforma ir lankstus Funkciniai filmai automatizuotu tvarkymu

- Mar 17, 2017 -

Schreiner PrinTronics, Schreiner Grupės kompetencijos centras spausdintų elektronikos, tuo "Inovacijų Showcase" ir LOPEC Miunchene (salė B0) kovo 29 ir 30, bus pristatyti pirmą kartą pasaulyje: spausdintas RDA jutiklis platforma featuring sudėtingą etiketę su elektros funkcijų , Naudojant spausdintus laidžios pėdsakų, etiketė apjungia temperatūrą ir pirmos atidarymo daviklį su NFC mikroschema. Dėka įspaudu NFC antena, lustas gali būti skaitomas kartu su smartfon įrengta šiam tikslui. Sukurta konstrukcija to-roll procesus, tirpalas puikiai tinka automatinį tvarkymą.


Kai spausdinami RFID jutiklis platforma užsandarinimui yra naudojama produktas pakuoti ji atlieka dvi pagrindines funkcijas. Naudojant jutiklį, jis nuolat matuoja ir fiksuoja temperatūrą visoje visą tiekimo grandinę visoje etiketės gyvenimą. Labai plonas, lankstus baterija įdėta etiketės leidžia tokį ilgalaikį duomenų registravimo. Papildomai integruota pirmą atidarymo jutiklis rodo, ar etiketė buvo prapjauti atidaryti langą ir turinys gali būti veikiami klastojimo.


Kitos lanksti ir Daugiasluoksnė plėvelė produktai elektros laidumo, perjungimo, matavimo ir kontrolės tikslais turi būti pristatytos į LOPEC kabinoje yra atspausdintas laidžios pėdsakų, antenos, kaitinimo elementai, atšvaitų, daugiafunkcinius vartotojo sąsajas ir kitus daviklius. Šie Schreiner PrinTronics sprendimai yra daugiafunkcinis, taip pat ir pristatyti didžiausią pridėtinę vertę. Remiantis nuodugniai žinios spausdinimo sidabro ir anglies, izoliacijoje ir per anga jungia, Schreiner PrinTronics vystėsi didelio tikslumo Roll-to-roll spausdinimą elektronikos nuosekliai aukštesnio lygio per pastaruosius metus.

Pora:Paauglių išrado išsimaudyti, kad saugo bakterijų toli Kitas:Bendradarbiavimas spausdinta Elektronikos tyrimas ir taikymas