Mokslininkai W.Va. kolegijose šiais rezultatais iš ekonomikos, Bendrijos poveikio mokslinių tyrimų projektai

- Feb 15, 2017 -

Pietų CHARLESTON, W.Va.— Mokslų profesorių kolegijose ir universitetuose visoje Vakarų Virdžinija vykdo mokslinių tyrimų projektus, kurie turi įtakos valstybės bendruomenėms ir ekonomikai.


Antradienį, profesoriai iš Vakarų Virdžinijos universitetas, Maršalo universitetas, Concord universitete ir Vakarų Virdžinija valstybinis universitetas davė pristatymus savo darbo metu STIEBO salonas tilto slėnio Bendrijos ir KlangReefwatch WorldwideYellow House internetas – Pietų Charleston.


Dr. Nadja Spitzer, ne Marshall, dirba projektą, kuris susijęs su sidabro nanodalelės ir kaip ji veikia besivystančių smegenų ląstelių vaikams.


"Vaikui galima naudoti dantų šepetėlį, naudojant žaislai, patirti per metus ar net dešimtmečius ir jų lygiai bus aukščiau ir aukščiau. Tai yra kritinis laikas smegenų vystymuisi, žinoma. Jei šie nanodalelių yra kaupti smegenyse ir įtakos plėtros, tada tai rūpestis,"Spitzer paaiškino.


Tyrimai rodo, Spitzer sakė, kad ląstelės elgiasi kitaip, ir kad jie ląstelių funkcijos pasikeičia, kai veikiamos dėl nanodalelių.


Dr. Brian Anderson, Vakarų Virdžinijos universiteto energetikos instituto direktorius rengia projektą, kuris yra susijęs su gamtinių dujų hidratus, termodinaminė modeliavimas ir geoterminių sistemų. Jis sakė, kad šios sistemos padės Vakarų Virdžinija, ir visame pasaulyje, plėtoti naujus atsinaujinančios, ekologiškos energijos šaltinių.


"Mes, Vakarų Virdžinija, kad efektyviausias akmens anglių deginimo jėgainės Vakarų pusrutulis Longview galios tik į šiaurę nuo Morgantown. Mes dirbame su jais dėl jų tolesni žingsniai bus dar labiau padidinti jų energijos vartojimo efektyvumas, anglies panaudojimas,"sakė Anderson.


Mokiniai drauge su šių profesorių gauti rankų patirtis. Andersonas sakė, kad svarbu įtraukti mokinius į tyrimus, todėl jie gali būti pasirengę karjeros ir todėl jie gali mokyti ateities kartoms.


"Juos įsitraukti į realaus pasaulio projektai yra kas yra labai svarbu, nes problemas ir iššūkius kinta kiekvieną dieną ir kasmet ir vadovėlių negali suspėti su ja," sakė jis.


Spitzer sakė, jos mokiniai mokosi apie vadovavimo ir bendravimo, ne tik mokslas.


"Kiekvienas iš jų gauti savo projektą, jie turi išsiaiškinti nagrinėjimo terminus, jie turi gal prižiūrėti arba mokyti dalykų kitiems studentams, tada jie keliauja į tarptautines konferencijas ir jos turi pateikti savo mokslinių tyrimų, mokslininkai, doktorantūros – iš viso pasaulio," sakė ji.


Kitų pranešėjų buvo Dr Joseph Allen fromConcord universiteto ir Dr. Sanjaya iš Vakarų Virdžinija valstybinis universitetas.


Allen mokslinių tyrimų dėmesys skiriamas suprasti žemės drebėjimai, konservuoti gilus kaltės zonose. Sanjaya veda aktyvių mokslinių tyrimų programos dizainas augalams ir mikroskopinių dumblių didinti bioenergijos ir maistinę vertę.


Antradienį pristatymai buvo surengtas Vakarų Virdžinija aukštojo mokslo politikos Komisijos skyrius, mokslo ir mokslinių tyrimų.

Pora:TMDC Nanoflakes Modelių naujo tipo fotosintezės saulės elementų Kitas:Atrankos iš siūlinių grybelių antimikrobinis sidabro nanodalelių sintezės