Atrankos iš siūlinių grybelių antimikrobinis sidabro nanodalelių sintezės

- Feb 13, 2017 -

Šis darbas turėjo tikslą atrankos 20 grybelių padermių, išskirtas iš cukranendrių plantacijų dirvožemį, kad būtų galima nustatyti biosintezė sidabro Nanodalelės gali siuntą. Šie nanodalelių yra žinoma, kad didelis ir veiksmingas taikymas klinikinės mikrobiologijos.


Keturi padermės buvo nustatyta, kad galėti biosintezė sidabro nanodalelės. Biosynthesised nanodalelių buvo būdingas UV-vis spektroskopija, nuskaitymo elektronų mikroskopija EDX ir XRD.


Buvo nustatyta, kad vidutinis plotas 30 – 100nm, reguliariai apvalios formos ir galimą antimikrobinis aktyvumas prieš Escherichia coli, Staphylococcus aureus ir Pseudomonas aeruginosa. Antimikrobinis aktyvumas buvo nustatyta, kad tiesiogiai susijusios su nanodalelių koncentracija.


Nanodalelių sintezės Mycogenic yra žalia biogeninių procesas, geriau nei kitos alternatyvos. Kadangi grybai yra didžiųjų gamintojų jungiasi prie fermentų šis procesas daro didinant lengviau užduotis svarbus klinikinės mikrobiologijos kovos su mikrobų atsparumo, taip pat kitiems pramoniniams taikymo būdams.

Pora:Mokslininkai W.Va. kolegijose šiais rezultatais iš ekonomikos, Bendrijos poveikio mokslinių tyrimų projektai Kitas:IDTechEx nauja ataskaita spausdinami, organinių, lanksčią elektronikos