Sidabro Nano medžiagos preparato charakteristikų

- Sep 29, 2017-

Nano Sidabras yra metalinio sidabro, kad nanoskalės dalelių. Nano sidabro dalelių dydis maždaug 25 nm daugiausia, escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamidijos trachomatis ir kiti dešimtys patogeninių mikroorganizmų yra stiprus slopinimas ir žudymas poveikį, ir nebus sukurti atsparumo. Medvilnės kojinės pagamintos iš nano sidabro bei šukuotos medvilnės pluoštai turi geras antibakterinis ir anti-kvapas poveikį.

Dėl jo geras laidumas, nano sidabro dalelės turi labai svarbią vietą, mikroelektronikos. Paviršiaus efektas ir Kvantinė dydžio poveikis sidabro nanodalelės turi kai kurių specialių programų, tokių kaip paviršiaus sustiprintos Ramano programa ir medicinos taikymas.

1. Nano Sidabras yra sidabro milteliai vienos medžiagos dalelių dydis mažesnis kaip 100 nm ir paprastai yra nuo 25 iki 50 nm.

2. nano sidabro veiklos yra tiesiogiai susijusi su jo dalelių dydis.

Tyrimo metu nustatyta, kad kuo mažiau dalelių dydis, tuo stipresnis baktericidinį kokybės.

Produkto savybės

Trumpalaikių skalbimo nekeičia savo funkciją; Su natūralios spalvos, spalvos, taikant neturi įtakos po dažymo, gali visiškai pakeisti švino, alavo, suvirinimo, ilgalaikio naudojimo nano sidabro antibakterinis bus suformuota organizmai, kurie bus deponuoti biologinės, kenksmingo poveikio žmogaus organizmui ir indėlių per daug net turi akivaizdžių toksiškumo, nano sidabras išgaruoti į aplinką taip pat turės poveikio ir ekologinių, bus sunaikinti aplinką naudingos bakterijos organizme, plastikinių gaminių nanometrų sidabro kritulių po daugiau ar sterilizacija, bendra per tris mėnesius iki pusę metų laiko, naudokite funkciją ilgą laiką bus kenksmingas organizmui, apsinuodijimo simptomai, priežastis įtakos fiziniam vystymuisi.

Nanometrų (nm) yra mažiausias vienetas matavimo, palaikančio kelių mikronų, ir vienas nanometrų yra viena milijonoji dalis milimetro dalies, arba millimicron, arba billionths metro. Nano sidabro, yra pažangiausius nanotechnologijų naudojimą bus sidabro nano, nanotechnologijų, sidabro sterilizacijos galimybes valstybės turi kokybinį šuolį, nedaugelis gali gaminti stiprus antiseptinis poveikis sidabro nanodalelės sunaikina daugiau kaip 650 rūšių, bakterijos per kelias minutes, plataus veikimo spektro sterilizacijos ir be jokio pasipriešinimo, gali skatinti gijimą žaizdos, ląstelių augimą ir remontas sugadintas ląsteles, be jokių toksinių poveikių, taip pat rasti be stimuliacijos odos reakcija, tai plataus taikymo nano sidabro Antibakterinė atsivėrė plačios perspektyvos, yra naujausios kartos natūralus antibakterinis agentas

Sidabro nanosize dalelės tiesiai į bakterijų derinti su deguonies apykaitos fermentas (SH), bakterijų pasmaugti unikalus veikimo mechanizmą, poveikis gali būti nužudyti dauguma bakterijų, grybelių, pelėsių, sporų ir kitų mikroorganizmų. Iš aštuonių pagrindinių vidaus institucijose tyrimas nustatė: pvz., e. coli atsparumo, Auksinio stafilokoko pseudomonas aeruginosa atsparus, atsparumas vaistams atsparių užkratų pūliuoti streptococcus, atsparių enterococcus, anaerobinės bakterijos, pvz., išsamus antimikrobinis aktyvumas; Bakterijų, tokių kaip stafilokoką, escherichia coli, sukeltą, candida albicans ir kiti G + g-sekso patogenų baktericidinį poveikį, scald bakterijas ir žaizdos paviršiaus. Ji taip pat turi galingą baktericidinį poveikį Chlamidija trachomatis ir gonococcus, lytiniu keliu plintančių ligų.

Vienas antibiotikas gali nužudyti maždaug šešių ligų sukėlėjų, o nanosilver gali nužudyti šimtai ligas sukeliančių organizmų. Naikina bakterijas, grybus, trichomonids, filialai/Chlamidijos, gonococcus, baktericidinį veiksmų ir anti-bakterijų atsparumo bakterijos turi tokį patį poveikį


Pora:Sidabro nanodalelių programos Kitas:Sidabro nanodalelių dinaminis procesas