Sidabro nanodalelių programos

- Oct 24, 2017-

Sidabro nanodalelės yra pagaminti iš sidabro sidabro nano dydžio. Sidabro nanodalelės yra daugiausia dydžio apie 25 nm, E. coli, Neisseria gonorrhoeae, Chlamydia trachomatis ir kitų patogeninių mikroorganizmų dešimtys turi stiprų slopinamąjį ir naikinami poveikį, ir neduos atsparumo vaistams. Su sidabro nano-dalelių ir šukuotos medvilnės pluoštas, pagamintas iš medvilnės kojinės su geru antibakterinis dezodorantas efektu.

Sidabro nanodalelių dalelės dėl jo geras laidumas, taip, kad ji užima labai svarbią vietą lauke, mikroelektronikos. Sidabro nanodalelių dalelių paviršiaus efektas, Kvantinė dydžio poveikis ir t.t. taip, kad ji taip pat turi kai kurių specialios paskirties, pvz., paviršiaus sustiprintos Ramano programas, medicinoje.

1. sidabro nanodalelės yra miltelių pavidalo sidabras elementinė, dalelių dydis mažesnis nei 100nm, paprastai nuo 25-pasaulyje 50 nm.

Sidabro nanodalelių savybės yra tiesiogiai susijusios su jų dalelių dydžio.

Tyrimo metu nustatyta, kad kuo mažiau dalelių dydis, tuo stipresnis baktericidinį kokybės.

Taikymo sritys

Aukštos kokybės sidabro pasta (klijai)

Mikroschema sudėtinių dalių išorinis elektrodas celiuliozės, storos plėvelės integrinio grandyno celiuliozės, saulės skydelis elektrodas pasta, LED mikroschema paketą su laidus sidabro plastikas, naudojamas aukštos temperatūros sukepinimo laidus sidabro pasta ir Tetrafluoretileno laidus sidabro pasta, naudojama spausdinta elektronikos įrenginių laidus rašalo ir t.t.

Laidi danga

Aukštos kokybės filtro sluoksnis, sidabro vamzdelis kondensatorius sluoksnio, žemos temperatūros kermetų pasta ir Dielektrinės pasta

medicinos srityje

Antibakterinio plastiko ir medicinos įranga, antibakterinio plastiko ir gumos gaminių, antibakterinis tekstilės ir drabužių batai ir kojinės, Antibakterinė danga, keramika ir stiklas, žalia antibakterinis dangos

Žalia buitinės technikos ir baldų furnitūra

Buitinių prietaisų su Anti-statinis, sterilizavimo danga, dezodorantas, Antibakterinė plėvelė

Katalizinės medžiagos

Etileno Oksidacijos katalizatorius, palaiko sidabro katalizatorius kuro elementų

nauji energijos

Šilumos mainų medžiaga, aukštos kokybės elektroniniai komponentai elektrodų medžiaga

Galvanizavimo pramonė

Sidabro dangoje aukso electroforming

Funkcijos

Trumpalaikių skalbimo nekeičia savo funkciją; su natūralios spalvos, gali būti naudojami spalva, taikant neturi įtakos dažymui, gali visiškai pakeisti švino, alavo, suvirinimo, ilgalaikio naudojimo antibakterinių organizme sidabro nanodalelės sudarys sidabro nusodinimo biologinių, neigiamą poveikį, pernelyg didelis nusėdimas ir net didelį apsinuodijimo reiškinius, sidabro nanodalelės lakiųjų aplinkai bus turėti tam tikros įtakos ekologijos testamento nužudyti aplinką naudingos bakterijos, plastiko gaminių po sidabro nanodalelės baigė daugiau kritulių baktericidinį funkcija, paprastai per tris mėnesius iki šešių mėnesių, ilgalaikio naudojimo metu bus pakenkti į organizmą, apsinuodijimo simptomus sukelia, įtakos fiziniam vystymuisi.

Instrukcijos

Tiesioginio ar netiesioginio naudojimo.

Programos

Sidabro nanodalelės turi antibakterinių savybių skiriamos gyvenime, įskaitant kūdikių produktų, indai ir buteliai turi paraiškas, importo Sheng sidabro nanodalelės antibakterinis indai yra saugi medžiaga, bus Seulas butelis (Pyle sidabro nanodalelių ESP dėlionės butelį, Pyle sidabro jonų ESP dėlionės butelį, Pyle te derinys galvosūkis butelis) sidabro nanodalelių medžiaga. Sidabro nanodalelės yra saugūs ir yra plačiai naudojami.


Pora:Sidabrinė nitrato charakteristikos Kitas:Sidabro Nano medžiagos preparato charakteristikų