Sidabro nanodalelių baktericidinėmis savybėmis

- Sep 15, 2017 -

Silver pinigų vertė yra mažesnė už auksą, bet medicinos sidabro vertė negali būti neįvertinta infekcijos gydymui. Kai antibiotikai, koloidinis sidabras rodo jo poveikis. Gydytojas mano, kad koloidinis Sidabras yra natūralus vaistas, kuris gali atsispirti "šimtus ligų sukėlėjų". Tai patvirtina profesoriaus kad sidabro Nanodalelės gali nužudyti mieles ir gera anti-grybelinių sugebėjimus įvairiomis sąlygomis. Burnos infekcijų prevencija yra veiksmingas.

Nano sidabro dalelių dydis maždaug 25 nm daugiausia, escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, chlamidijos trachomatis ir kiti dešimtys patogeninių mikroorganizmų yra stiprus slopinimas ir žudymas poveikį, ir nebus sukurti atsparumo. Medvilnės kojinės pagamintos iš nano sidabro bei šukuotos medvilnės pluoštai turi geras antibakterinis ir anti-kvapas poveikį.

funkcija

Dėl jo geras laidumas, nano sidabro dalelės turi labai svarbią vietą, mikroelektronikos. Paviršiaus efektas ir Kvantinė dydžio poveikis sidabro nanodalelės turi kai kurių specialių programų, tokių kaip paviršiaus sustiprintos Ramano programa ir medicinos taikymas.

1. Nano Sidabras yra sidabro milteliai vienos medžiagos dalelių dydis mažesnis nei 100nm ir dažniausiai tarp 25 ir 50 nm.

2. nano sidabro veiklos yra tiesiogiai susijusi su jo dalelių dydis.

Tyrimo metu nustatyta, kad kuo mažiau dalelių dydis, tuo stipresnis baktericidinį kokybės.

Produkto savybės

Trumpalaikių skalbimo nekeičia savo funkciją; Su natūralios spalvos, spalvos, taikant neturi įtakos po dažymo, gali visiškai pakeisti švino, alavo, suvirinimo, ilgalaikio naudojimo nano sidabro antibakterinis bus suformuota organizmai, kurie bus deponuoti biologinės, kenksmingo poveikio žmogaus organizmui ir indėlių per daug net turi akivaizdžių toksiškumo, nano sidabras išgaruoti į aplinką taip pat turės poveikio ir ekologinių, bus sunaikinti aplinką naudingos bakterijos organizme, plastikinių gaminių nanometrų sidabro kritulių po daugiau ar sterilizacija, bendra per tris mėnesius iki pusę metų laiko, naudokite funkciją ilgą laiką bus kenksmingas organizmui, apsinuodijimo simptomai, priežastis įtakos fiziniam vystymuisi.

Antibakterinių savybių

Nanometrų (nm) yra mažiausias vienetas matavimo, palaikančio kelių mikronų, ir vienas nanometrų yra viena milijonoji dalis milimetro dalies, arba millimicron, arba billionths metro. Nano sidabro, yra pažangiausius nanotechnologijų naudojimą bus sidabro nano, nanotechnologijų, sidabro sterilizacijos galimybes valstybės turi kokybinį šuolį, nedaugelis gali gaminti stiprus antiseptinis poveikis sidabro nanodalelės sunaikina daugiau kaip 650 rūšių, bakterijos per kelias minutes, plataus veikimo spektro sterilizacijos ir be jokio pasipriešinimo, gali skatinti gijimą žaizdos, ląstelių augimą ir remontas sugadintas ląsteles, be jokių toksinių poveikių, taip pat rasti be stimuliacijos odos reakcija, tai plataus taikymo nano sidabro Antibakterinė atsivėrė plačios perspektyvos, yra naujausios kartos natūrali Antibakterinė, sterilizavimo sidabro nanodalelės turi šias funkcijas:

Plataus spektro antibakterinis

Sidabro nanosize dalelės tiesiai į bakterijų derinti su deguonies apykaitos fermentas (SH), bakterijų pasmaugti unikalus veikimo mechanizmą, poveikis gali būti nužudyti dauguma bakterijų, grybelių, pelėsių, sporų ir kitų mikroorganizmų. Iš aštuonių pagrindinių vidaus institucijose tyrimas nustatė: pvz., e. coli atsparumo, Auksinio stafilokoko pseudomonas aeruginosa atsparus, atsparumas vaistams atsparių užkratų pūliuoti streptococcus, atsparių enterococcus, anaerobinės bakterijos, pvz., išsamus antimikrobinis aktyvumas; Bakterijų, tokių kaip stafilokoką, escherichia coli, sukeltą, candida albicans ir kiti G + g-sekso patogenų baktericidinį poveikį, scald bakterijas ir žaizdos paviršiaus. Ji taip pat turi galingą baktericidinį poveikį Chlamidija trachomatis ir gonococcus, lytiniu keliu plintančių ligų.

Vienas antibiotikas gali nužudyti maždaug šešių ligų sukėlėjų, o nanosilver gali nužudyti šimtai ligas sukeliančių organizmų. Naikina bakterijas, grybus, trichomonids, filialai/Chlamidijos, gonococcus, baktericidinį veiksmų ir antibakterinis atsparių bakterijų turi tokį patį poveikį!

Stiprus baktericidinėmis

Remiantis tyrimu, Ag gali nužudyti daugiau nei 650 bakterijų per kelias minutes. Sidabro nanodalelių ir patogeninių bakterijų ląstelių sienelių/membrana po jungimo, galite tiesiogiai patekti bakterijos, greitai tiolio ir deguonies apykaitos fermentas (SH), fermentų nukenksminimo, blokavimas, kvėpavimo medžiagų apykaitos soties iki mirties. Jis naudojamas, sterilizavimo unikalus mechanizmas leidžia nanodalelių nužudyti patogeninių bakterijų greitai esant mažai koncentracijai.

Pralaidumas yra stiprus

Pralaidumą, sidabro nanodalelės su super, gali greitai įsiskverbia po oda 2 mm sterilizacija, į bendrą bakterijos, bakterijos, bakterijos ir grybeliai sukelia giliųjų audinių infekcijos atsparumas vaistams galioja geras antiseptikas.


Pora:Neorganinių junginių savybės ir panaudojimas Kitas:Sidabro nanodalelių savybės