Sidabro nanodalelių cheminės sąveikos

- Oct 25, 2017-

Metalinio sidabro yra plačiai naudojami mūsų kasdieniame gyvenime taip pat kaip ir įvairių gydymo būdų, sidabro nanodalelių dėl nanotechnologijų laimėjimai, sidabro nanodalelės (toliau AGNPS) įgijo didesnę naudą. Bet AGNPS plečiantis įvairiose srityse, neišvengiamai veda prie padidėjusios pagamintose nanodalelių, kelia susirūpinimą dėl aplinkos apsaugos ir žmonių sveikatos. Sidabro nanodalelių, pastaraisiais metais mokslininkai turi įvertinti toksiškumą, AGNPS ir nepanorėjo jų ląstelių ir molekulių toksiškumo mechanizmai.

Nanomedžiagų įvesti biologinėje sistemoje, su ląstelių, organoidus ir makromolekulės (pvz., baltymų, nukleino rūgščių, lipidų, angliavandenių) nustatytų nanodalelių šviesuliai sąsajos. Dinaminis fizinės ir cheminės sąveikos, kinetikos ir šilumos perdavimo per interfacial plotas turi įtakos tam tikras procedūras, pavyzdžiui, baltymų vainikėliai, ląstelių bendravimą, membrana aplieti dalelių, sidabro nanodalelių ląstelių įsisavinimą ir biocatalysis, Visi, kurie nustatyti biologinio suderinamumo ir biologiniai pavojai nanomed iagų ypatybių nagrinėjimą.

Agnps kai žmogaus organizme, kai kurie gali likti originalus audinį, bet iš esmės, jie bus vežami per kraują ar limfinės sistemos, sidabro nanodalelių paskirstomi organizmo antrinės organus, sukelia specifinius organus arba sistemos reaguoti. Graužikams, smegenų, kepenų, blužnies, inkstų ir sėklidžių yra pagrindinė antrinė tikslinė organus, viso kūno, nepriklausomai nuo to, ar žodžiu, sidabro nanodalelių į pilvą arba į veną suleisti į Agnps. Šio organo paskirstymo pobūdis rodo, kad toksinio AGNPS gali sukelti NEUROTOKSIŠKUMO, imuninės sistemos toksiškumo, toksinio poveikio inkstams ir toksinio poveikio reprodukcijai in vivo.

Citotoksinės reakcijos, pvz., reaktyviosios deguonies, DNR pakenkimo, ląstelėje fermentų aktyvumas ir Apoptozė ir nekrozė, pokyčiai buvo susiję su Agnps in vivo sukeltas toksinis poveikis kepenims. Iš esmės, kai ląstelės patiria nepalankių sąlygų, sidabro nanodalelių, keli pusiausvyros apykaitos procesai prasidės išlaikyti išlikimas, ląstelės, iš kurių vienas yra autophagy. Sidabro nanodalelių Autophagy gali būti naudojamas kaip ypatingos svarbos ląstelių gynybos procesą neutralizuoti AGNPS toksiškumą, tačiau jis nepalaiko autophagy veikla, energijos, ir gali skatinti apoptozę ir vėlesnis kepenų pažeidimo.

Daugėja įrodymų, kad vertimas post pakeitimai, sidabro nanodalelių ypač fosforilinimo, acetilinimas ir ubiquitin, nustato veiklos ir (arba) baltymų, kurie atlieka autophagy ir suderins autophagy apibendrinimas plėtros. Sidabro nanodalelių ląstelių įtampos padidėjimas gali sukelti modifikuoti sistemą arba nespecifinis pakeitimus, kad nepasitaiko fiziologinėmis sąlygomis žlugimo.

Ubiquitin, buvo laikoma klavišą kontroliuoti likimą baltymų, kurie yra žeminantis baltymų iš proteazės. Visai neseniai, sidabro nanodalelių ten yra vis daugiau įrodymų, kad konjuguotos ubiquitin grandinė lemia autophagy selektyvumą.


Pora:Sidabro nanodalelių citotoksiškumo mechanizmas Kitas:Neorganinių junginių Aprašymas