Sidabro nanodalelių kontrolė atsparumo augalų liga

- Oct 10, 2017-

Nors nanodalelės skamba kaip pastarieji atradimai, "Silver Nanoparticle" ši maža struktūra iš tikrųjų buvo naudojama šimtus metų. Garsusis Lecurguso taurė (Lycurguscup), sukurta ketvirto amžiaus romėnų amatininkų, yra įrengta dviejų spalvų stiklo, aptepta aukso ir sidabro nanodalelėmis ant taurės paviršiaus, o kai šviesa šviečia nuo priekinio taurė, sidabro nanodalelė suteikia žalią išvaizdą, kai šviesa pasireiškia iš užpakalio.

Nuo senųjų meistrų amžiaus Silver Nanoparticle tyrėjai giliai suvokia nanodaleles. Galimas nanovamzdelių naudojimas kaip biosensoriai ir dujų jutikliai sukėlė žmones jai ypač didelį susidomėjimą. Nanodalelės gali būti gaminamos fizikiniais ar cheminiais metodais, kurie yra geresni už cheminius metodus, nes fizikiniai metodai paprastai nenaudoja organinių priemaišų. Bet fiziniu būdu sunku pagaminti vienodą dydį ir pakankamą skaičių nanovamzdelių.

Kubo forma nėra žemiausia geležies nanodalelių energetinė struktūra, todėl mes negalime pasikliauti pusiausvyros termodinamika, kad apsvarstytų savitą šių nanovamzdelių sujungimą. "Sidabro nanoparticle" vietoj to "Olst" mokslininkai, vadovaujama profesoriaus Mukhlo Sovvano, sukūrė naują metodą, vadinamą magnetiniu būdu kontroliuojamomis inertinių dujų kondensacinių dulkių technologijomis gaminti geležies nanovamzdelius. Pirma, sidabro nanodalelių argonas kaitinamas tam, kad taptų jonizuotos plazmos, o magnetas yra už norimos medžiagos tikslinės pusės, kad būtų kontroliuojama plazmos forma ir kad argono jonas pasiektų tikslą, vadinasi, pavadinimas "magnetronas". Galutinis geležies atomas išpurškiamas nuo objekto, susiduria su argono atomu ir susidaro nanodalelės. Valdydamas magnetinį lauką, "Silver Nanoparticle" plazma yra tiksliai kontroliuojama, kad būtų pasiektas net ir nanovamzdelių gamybos tikslas.

Sidabro nanodalelių skersmuo 5 ~ 100 nanodalelių, apie 1 tualetą žmogaus plaukų. Kai nanodalelės yra purškiamos augalams, jos apsaugo augalus nuo grybelinių invazijų. Nanodalelės taip pat rodo daugybę būdų slopinti grybų augimą, sumažindamos patogenų atsparumo galimybę. Sidabro nanodalelės. Todėl jie gali būti naudojami siekiant veiksmingiau kontroliuoti atsparius augalų patogenus.

Sidabrinės nanodalelės yra tiriamos įvairiose pramonės šakose: "Silver Nanoparticle", įskaitant vaistus, diagnostiką, kosmetiką ir maisto perdirbimą. Jie buvo sėkmingai panaudoti žaizdų tvarsliavimuose, maisto pakuotėse ir vartojimo gaminiuose, pvz., Tekstilėje ir avalyne, siekiant išvengti mikrobų kvapų gaminimo.


Pora:Neorganinės sudėtinės pavadinimo nuorodos Kitas:Neorganinė sudėtinė dalis