Sidabro nanodalelių citotoksinių mechanizmas

- Oct 13, 2017 -

"Nano sidabras" yra trumpinys "sidabro nanodalelės," ar "sidabro nanodalelės," ar "sidabro nanodalelės," ar "sidabro nanodalelės" ar "sidabro nanodalelės". Didelių sidabro medžiagų paviršiaus yra bakteriostatiškai savybės jau žinoma, jos mechanizmas yra sidabro atomai gali būti pateikti paviršiuje ir materialinės bazės, lėta oksidacija ir deguonies į nemokamai sidabro jonų išsiskyrimą (Ag +), sidabro jonai per kartu su bakterijų sienelių sieros, blokuoja bakterijų kvėpavimo grandinėje, galų gale sunaikinti bakterijų adhezijos, medžiagų paviršių. Didelių sidabro medžiagų, oksidacijos procesas yra labai lėtas, ir yra labai mažas dydis ir sidabro jonų išsiskyrimą norma.

"Nano sidabras" yra trumpinys "sidabro nanodalelės," ar "sidabro nanodalelės," ar "sidabro nanodalelės," ar "sidabro nanodalelės" ar "sidabro nanodalelės". Didelių sidabro medžiagų paviršiaus yra bakteriostatiškai savybės jau žinoma, jos mechanizmas yra sidabro atomai gali būti materialinės bazės, lėta oksidacija ir deguonies paviršiuje esančios laisvosios sidabro jonų (Ag), sidabro jonai per leidime kartu su bakterijų sienelių sieros, blokuoja bakterijų kvėpavimo grandinėje, galų gale sunaikinti bakterijų adhezijos, medžiagų paviršių. Didelių sidabro medžiagų, oksidacijos procesas yra labai lėtas, ir yra labai mažas dydis ir sidabro jonų išsiskyrimą norma.

Kaip ir didelis sidabro medžiagos, taip pat nanosilver paviršiaus oksiduojamas paleisti nemokamai sidabro jonai. Tačiau, nes nanodalelių poveikio mažo dydžio ir paviršiaus efektas, su dalelių dydis, paviršiaus sidabro nanodalelės atominį skaičių vietoj to, aštrių, padidėjus vidinis atominė, ilgainiui sukelti sidabro jonų surinkimas padidėjo; Tuo pačiu metu, dėl savo didelio dalelių paviršiaus išleidimo sidabro jonų ir dalelių dydis yra mažesnis nei virusai, sidabro jonų sidabro Nanodalelės gali per jo priežastis tiesioginės žalos prie ląstelių membranos ir į įvairių ląstelių paviršiuje , sukelti apoptozę ir nekrozę. Dėl pirmiau nurodytų savybių, sterilizavimo sidabro nanodalelės poveikis buvo žymiai didesnis nei, kad sidabro jonų, bet, tuo pačiu metu, nano sidabro į ląsteles ir juos sustabdyti, sukelti vietos didelės koncentracijos sidabro jonų pasiskirstymas, sukelti tikrą toksinį poveikį ląstelių, audinių ir organų ir žalos.

Nano sidabro citotoksinių mechanizmas iš esmės apima šiuos aspektus: (1) ar save ar savo sidabro jonų sidabro Nanodalelės gali būti taikomas ląstelių membranos, išorinės membranos baltymo paviršiuje aktyvinti signalo transdukcija kelius, slopinimas ląstelių dauginimosi. (2) iš didelės koncentracijos sidabro jonų dalelės sukelia ląstelių membranos pralaidumą, ląstelių membranos pokyčiai, rezultatų pertekliaus, ir kalcio jonų srautą oksidacija, paviršiuje priežastis oksidacinio streso ir mitochondrijų membranos keitimas; (3) paskirstyti pagal citoplazma sukelti nano sidabro gražinama sidabro jonų koncentracija, sukelia veikiantis mitochondrijų kvėpavimo grandinės funkcija yra sutrikusi, ROS, sukelti oksidacinį stresą ir ATP sintezės sutrikimas, todėl sukelti DNR žalą. (4) citoplazmoje nanosilver sukelia apoptozę ir ląstelių ciklo arešto. (5) nanosilver gali sukelti struktūrinius pokyčius įvairių baltymų iš adsorbuojamos baltymų molekulės, pvz., kreatino kinazės smegenų ir raumenų ląstelių aktyvumą. (6) atsižvelgiant į nuolatinį sidabro jonų išsiskyrimą iš nanosidabro citoplazmoje, DNR žalą jis negali būti visiškai suremontuojama.

Daug tyrimų patvirtino, kad, nepriklausomai nuo poveikio būdo, nanometrų sidabras gali sukelti reikšmingas padidėjimas sidabro elementai organuose ir audiniuose, ir gali kauptis mėnesius. Kepenų ir blužnies, kaupimas yra labiausiai, po to per inkstus, dėl ko akivaizdu, kepenų, inkstų toksiškumas ir imunotoksiškumo. Antra, nanosilver gali apimti kelis biologinius barjerus, įskaitant kraujo smegenų, kraujo sėklidžių, placentos ir žarnyno gleivinę, sukelia aiškios centrinės neurotoksiškumas, toksiškumas reprodukcinei sistemai ir genetinis toksiškumas.

Todėl prieš nusprendžiant nanometrų sidabro sudėtinių dalių mokslinių tyrimų taikymo ir vystymosi medicinos reikmenys, reikia gerai suprasti citotoksiškumo sidabro nanodalelių ir jos klinikinis taikymas, saugumas ir veiksmingumas, būtinybė visiškai atsižvelgiant į poveikį visuomenės sveikatai produktą.


Pora:Sidabro nitrato reikšmingo skirtumo Kitas:Sidabro nitrato oksidacijos