Sidabro nanodalelių aplinkos apsaugos

- Oct 17, 2017 -

Metalinio sidabro yra plačiai naudojami kasdieniame gyvenime taip pat kaip ir įvairių gydymo būdų, dėl nanotechnologijų laimėjimai, sidabro nanodalelių sidabro nanodalelės (toliau AGNPS) įgijo didesnę naudą. Bet AGNPS plečiantis įvairiose srityse, neišvengiamai veda prie padidėjusios pagamintose nanodalelių, kelia susirūpinimą dėl aplinkos apsaugos ir žmonių sveikatos. Pastaraisiais metais sidabro nanodalelių mokslininkams įvertinti toksiškumą, AGNPS ir buvo siekiama ištirti jų ląstelių ir molekulių toksiškumo mechanizmai.

Nanomedžiagų įvesti biologinėje sistemoje, su ląstelių, organoidus ir makromolekulės (pvz., baltymų, nukleino rūgščių, lipidų, angliavandenių) nustatytų nanodalelių šviesuliai sąsajos. Dinaminis fizinės ir cheminės sąveikos, kinetika, sidabro nanodalelių ir šilumos perdavimo interfacial srityje pasireikšti tam tikras procedūras, pavyzdžiui, baltymų vainikėliai, ląstelių bendravimą, membrana aplieti dalelių, ląstelių įsisavinimą ir biocatalysis, Visi, kurie nustatyti biologinio suderinamumo ir biologiniai pavojai nanomed iagų ypatybių nagrinėjimą.

Agnps kartą žmogaus organizme, kai kurie gali likti originalus audinį, bet iš esmės bus vežami per kraują ar limfinės sistemos, paskirstytas į organizmo šalutinių tikslinių organus, sukelia konkrečių organų ar sistemų reaguoti. Graužikai, smegenų, kepenų, blužnies, inkstų sidabro nanodalelių ir sėklidžių yra pagrindinė antrinė tikslinė organus, viso kūno, nepriklausomai nuo to, ar Agnps pateikti žodžiu, į veną arba intraperitoninės injekcijos. Šio organo paskirstymo pobūdis rodo, kad toksinio AGNPS gali sukelti NEUROTOKSIŠKUMO, imuninės sistemos toksiškumo, toksinio poveikio inkstams ir toksinio poveikio reprodukcijai in vivo.

Citotoksinės reakcijos, pvz., reaktyviosios deguonies, DNR pakenkimo, ląstelėje fermentų aktyvumas ir Apoptozė ir nekrozė, pokyčiai buvo susiję su Agnps in vivo sukeltas toksinis poveikis kepenims. Iš esmės, kai ląstelės patiria nepalankių sąlygų, keli pusiausvyros apykaitos procesai prasidės išlaikyti ląstelių, iš kurių vienas yra autophagy išlikimui. Autophagy gali būti naudojamas kaip ypatingos svarbos ląstelių gynybos procesą neutralizuoti AGNPS toksiškumą, tačiau jis nepalaiko autophagy veikla, mažesnį energijos, sidabro nanodalelių ir gali skatinti apoptozę ir vėlesnis kepenų pažeidimas.

Autophagy buvo apibrėžta kaip autophagy aktyvuota arba autophagy pertraukiamas, rezultatai parodė, kad transporto ir (arba) lizosomų funkciniai defektai autophagy jau buvo pripažinta kaip varomoji jėga, apoptozė ir autophagy potencialą, ir taip pat buvo žinomas kaip II tipo programuojamą ląstelių mirtį. Neseniai atlikti tyrimai in vitro parodė, kad Agnps taip pat savo ruožtu blokuoja vėliau autophagy (galbūt lizosomų disfunkcijos pasekme), sidabro nanodalelių, kurios gali trukdyti normalus ląstelių fiziologija. Be to, p62, ant paviršiaus, kaupimo P62 turėtų būti padėtų išlaikyti normalus ląstelių fiziologija.


Pora:Neorganinių junginių Aprašymas Kitas:Neorganinės sudėtinės pavadinimo nuorodos