Sidabro nanodalelių savybės

- Sep 01, 2017-

Silver pinigų vertė yra mažesnė už auksą, bet infekcijos gydymas, medicinos sidabro vertė negali būti neįvertinta. Kai antibiotikų nepakankamumas, koloidinis sidabras nuo jos poveikio. Dr. Schauss John Hapkins universiteto mano, kad koloidinis Sidabras yra natūralus vaistas, kuris gali atsispirti "šimtus ligų sukėlėjų". Profesorius Menriques Minnan universiteto įrodė, kad sidabro Nanodalelės gali nužudyti mieles įvairiomis sąlygomis ir geras priešgrybelinis sugebėjimus. Jis yra veiksmingas gydymas ir burnos infekcija.

Silver pinigų vertė yra mažesnė už auksą; Tačiau infekcijos gydymas, medicinos sidabro vertė negali būti neįvertinta; susidarius ekstremalioms situacijoms, koloidinis Sidabras yra ne tik vertingesnis už auksą, ir veiksmingiau.

Kai antibiotikų nepakankamumas, koloidinis sidabras nuo jos poveikio; antibiotikų pulti žarnyno geras ar blogas mikroorganizmai, pažeisti imuninę sistemą. Antibiotikų A vienos atakos modelis yra linkusios į bakterinė variacijos. Tiesą sakant, su piktnaudžiavimu antibiotikais ir trūksta rimtų receptų sukėlė bakterijos kovoti su antibiotikų. Tai yra bendra problema į ligoninę.

Kita vertus, Dr. Alexander G. Schauss John Hapkins universiteto teigia, kad koloidinis Sidabras yra natūralus vaistas gali "šimtus ligų sukėlėjų"; Daugelis gydytojų nenustatė antibiotikų, 1938 m., ir daugelis gydytojų jau infekcija. Šiandien žmonių sugrįžta su sidabro spręsti problemas, įskaitant bakterinė metamorfozė.

Gydytojai eksperimentuoti su sidabro nanodalelės grybelių sukelta burnos infekcinėms ligoms gydyti? Mielių infekcijos sukelia Candida albicans ir Candida glabrata yra paplitęs tarp dantų protezus; sukelti pienligę ir dantų stomatitas - labai skausminga infekcija, kuri pasireiškia 70 % žmonių, kurie nešiojate dantų protezus. Šie sunku gydyti burnos infekcijų mikroorganizmai greitai apžiokite biofilms, ir antibiotikai ne žudyti šių grybų, bet yra iš tikrųjų naudinga jiems.

Profesorius Mariana Henriques Minjo universiteto ir jo kolegos išbandyti sidabro nanodalelės įvairių dydžių analizuoti šių burnos infekcijų poveikio ir atkreipti dėmesį į šiuos nanodalelių potenciali galimybė juos kontroliuoti.

Henriques ir jo kolegos seilių taikomi norint sukelti eksperimentinės kontroliuojamoje aplinkoje, įvairovė po dirbtinės biofilm į seiles, pokytis grybelinės infekcijos. Greitai jie nustatė, kad dydis nėra svarbus, bet kokiomis sąlygomis, sidabro Nanodalelės gali efektyviai naikina mielės. Šiame tyrime aiškiai nustato sidabro priešgrybelinių savybių ir įvairių dalelių dydžiai gali būti naudojami įvairiais procesais.

Sidabro Nanodalelės gali būti išvardytos naujų vaistų ir gali būti naudojamas kaip atsargumo ligoninėse. Sidabras gali ateiti į burną padėti užkirsti kelią biofilm augimo dantų protezus. Profesorius Henriques mano sidabro Nanodalelės gali net įtraukti į protezus gaminti apsauginiu sluoksniu nuo grybelių ir bakterijų, kurios auga į burną.

Funkcijos

Nano sidabro dalelių, nes jo geras laidumas, todėl kad ji užima labai svarbią vietą lauke, mikroelektronikos. Nano sidabro dalelių paviršiaus poveikis, Kvantinė dydžio poveikį ir t.t. taip, kad ji taip pat turi kai kurių specialios paskirties, pvz., paviršiaus sustiprintos Ramano programas, medicinoje.

1. Nano sidabro – sidabro, kaip medžiaga, dalelių dydis yra mažesnis nei 100nm, paprastai nuo 25-pasaulyje 50 nm.

2. Nano sidabro efektyvumą ir jo dalelių dydis yra tiesiogiai susijusi.

Tyrimo metu nustatyta, kad kuo mažiau dalelių dydis, tuo stipresnis baktericidinį kokybės.

Funkcijos

Trumpalaikių skalbimo nekeičia savo funkciją; su natūralios spalvos, gali būti naudojami spalva, taikymas neturi įtakos dažymui, gali visiškai pakeisti švino, alavo, suvirinimo, ilgalaikis naudojimas nano sidabro antibakterinis bus sudaryta organizme sidabro nusėdimo bus biologinės, nepageidaujamas poveikis, pernelyg didelis nusėdimas ir net ten bus akivaizdus apsinuodijimo reiškinys, nano sidabro lakiųjų aplinkai bus turėti tam tikros įtakos ekologijos testamento nužudyti aplinką naudingos bakterijos, plastiko gaminių nano sidabro kritulių po jau turi sterilizacijos funkciją, laiko paprastai per tris mėnesius iki šešių mėnesių, ilgalaikiam naudojimui bus kenksmingas organizmui, sukelia simptomus apsinuodijimo, turinčių įtakos fiziniam vystymuisi.


Pora:Sidabro nanodalelių baktericidinėmis savybėmis Kitas:Sidabro nitrato cheminė analizė