Sidabro nanodalelių svarbi programos vertė

- Aug 08, 2017 -

Paviršinis plazonas yra nano dalelių optinė savybė, kai jie sąveikauja su šviesa. Sidabro nanodalelių paviršiaus lygiaverčio įtempio elementas turi svarbią taikymo vertę cheminių analizių jutimo, biologinio vaizdavimo, sidabro nanodalelių paviršiaus stiprinimo spektroskopijoje ir kt. Srityse. Nano dalelių sujungimas yra veiksmingas būdas kontroliuoti paviršiaus ir kitų jonizacinių elementų savybes. Sidabro nanodalelė Tačiau mokslinis iššūkis išlieka tai, kaip formuoti naująją funkcinės sinergijos nano struktūrą efektyviame kietųjų metalų nanodalelių susietoje atstumo skalėje (<5>

Changas, Kinijos mokslų akademijos Mokslo ir technologijų instituto Xiameno reedžių žemių medžiagų instituto tyrėjas, glaudžiai bendradarbiauja su Xiameno universiteto profesoriumi. Remiantis Nacionalinio gamtos mokslų fondo ir Jaunimo plano "Silver Nanoparticle" straipsniu, buvo sukurtas skirtingų dydžių aukso nanodalelių (<250 nm)="" su="" skirtingais="" šoniniais="" ilgio="" sidabro="" kubais=""><160 nm),="" sidabro="" nanodalelės="" ir="" dalelių="" tarpo="" atstumas="" (1-5="" nm)="" gali="" būti="" kontroliuojamas="" itin="" silicio="" dioksido="" apvalkalu.="" au-ag="" dviejų="" polimerų="" surinkimo="" išeiga="" buvo="" beveik=""> Grupės surinkimo mechanizmas, Silver Nanoparticle, buvo iš esmės išanalizuotas ir aptartas įtakos veiksniai, pvz., Agregatų derlius, buvo tiriami vieno aukso-sidabro dviejų polimerų išsisklaidymo spektrai, taikant viengubos dalelių sklaidos spektroskopiją, o fono rezonatorių smailės surinkto struktūros sinergetinio paviršiaus sidabras. Padengto paviršiaus Ramano spektroskopija rodo, kad surinkta struktūra turi didelę elektrinio lauko stiprinimo savybę. Sidabro nanodalelių konstrukcija yra perspektyvi taikyti paviršiaus plazmono jutimo, paviršiaus ir kitos jonizacijos katalizės srityje. Atitinkami rezultatai paskelbti Nanoscale (2016, 8 (5): 2951-2959).

Metalo sidabras plačiai naudojamas kasdieniame gyvenime, taip pat įvairiuose medicininiuose gydymuose. Sidabro nanodalelė dėl nanotechnologijų pasiekimų, sidabro nanodalelių sidabro nanodalelės (toliau vadinama AGNPS) įgijo daugiau naudos. Tačiau AGNPS taikymas skirtingose ​​srityse auga neišvengiamai, todėl padidėja potenciali nanodalelių rizika, kelianti susirūpinimą dėl aplinkosaugos ir žmonių sveikatos. Pastaraisiais metais mokslininkai įvertino AGNPS toksiškumą ir bandė ištirti jų ląstelių ir molekulinės toksiškumo mechanizmus.

Nanomedžiagos Įdėkite biologinę sistemą su ląstelėmis, organelėmis ir makromolekulėmis (tokiais kaip baltymai, nukleorūgštys, lipidai, angliavandeniai), kad sukurtumėte nanodalelių ir biomolekulių sąsajos seriją. Sidabro nanodalelė Dinaminė fizikinė-cheminė sąveika, kinetika, sidabro nanodalelė ir šilumos perdavimas šioje interfacialinėje srityje veikia kai kuriuos procesus, tokius kaip baltymų karūnų susidarymas, ląstelių kontakto, dalelių su membrana inkubavimas, ląstelių įsisavinimas ir biocatalysis, o tai visi lemia nanomedžiagų biologinis suderinamumas ir biologiniai pavojai.


Pora:Sidabro nanodalelių technologija Kitas:Neorganinis junginys vaidmuo