Sidabro nanodalelių sąveika

- Jul 21, 2017 -

Metalinis Sidabras yra plačiai naudojamas mūsų kasdieniame gyvenime ir medicininei priežiūrai. Sidabro nanodalelių tinkamai protarpinis nanotechnologijos, sidabro nanodalelių nano sidabro dalelių (toliau – AgNPs) įgijo daugiau naudos. Tačiau AgNPs įvairiose srityse vartojimas neišvengiamai veda į padidinti nanoskalės dalelių, išsako susirūpinimą dėl aplinkos apsaugos ir žmonių sveikatai galimą riziką. Sidabro nanodalelių, pastaraisiais metais mokslininkai vertinami AgNPs toksiškumas ir nepanorėjo jų ląstelių ir molekulių toksiškumo mechanizmai.

Po to dėl nanomedžiagų patenka biologinės sistemos, nemažai nanodalelių biomolecule sąsajos būtų nustatytos ląstelių, subcellular organoidus ir makromolekulės (pvz., baltymai, nukleininės rūgštys, sidabro nanodalelių lipidai, angliavandeniai). Sąveikos dinamika, dinamika ir šilumos mainai Ši sąsaja srityje gali turėti įtakos procesai pvz., baltymų lajos formavimas, ląstelių kontakto, pro plazminę membraną sankaupų, sidabro nanodalelių ląstelių įsisavinimą ir biocatalysis, kurie nustatyti, ar nanomedžiagų biologinio suderinamumo ir biohazardability.

Citotoksiškumas, pvz., reaktyviosios deguonies, DNR, sidabro nanodalelių pasikeitimai ląstelėje fermentų aktyvumas ir Apoptozė ir nekrozė, buvo susiję su AgNPs in vivo sukeltas toksinis poveikis kepenims. Iš esmės, kai ląstelės patiria nepalankių sąlygų, sidabro nanodalelių, keli pusiausvyros apykaitos procesai prasidės išlaikyti ląstelių išgyvenimą, iš kurių vienas yra autophagy. Autophagy gali veikti kaip ląstelių gynybos procesas, kuris yra svarbu neutralizuoti AgNPs toksiškumą, bet neišlaiko autophagic veikla, sidabro nanodalelių, lydimas energijos, kurios gali prisidėti prie pradedamus apoptozę ir vėlesnis kepenų funkcijos pažeidimas.

Nėra akivaizdžių citotoksinio poveikio AgNPs, kurie patenka į ląsteles, taikant aktyvios pernašos (ty endocytosis). Priešingai, AgNPs, kuri yra daugiausia iškeisti į lizosomų intervalas per endocytosis, Internacionalizacija turi reikšmingas toksinis poveikis, dėl ląstelių. Atsižvelgdamos į tai, kad AgNPs endocytosis yra laikomas pakankamai ir ne pagrindinė sąlyga paskatinti citotoksiškumas. Be to, sidabro nanodalelių AgNPs gali sunaikinti vientisumą ląstelių membranos, paskatinti lipidų peroksidacijos ir taip įsiskverbti į ląstelės membraną.

Vis daugiau ir daugiau įrodymai rodo, kad post-translational pakeitimus, ypač fosforilinimo, acetilinimas ir ubiquitination, nustatyti veiklos ir / arba agregaciją baltymus, dalyvaujančius atliekant autophagy ir koreguojamosios autophagous banga plėtros. Sidabro nanodalelių padidėjęs ląstelių stresas gali sukelti post-translational pakeitimo sistemos žlugimo arba nespecifinis pakeitimas, kad nepasitaiko fiziologinėmis sąlygomis.

Ubiquitination jau seniai laikomas klavišą, kad kontroliuoti sidabro nanodalelių, kurios yra procesas, kurio ženklinimo baltymų sunaikinto proteasomes baltymai, likimas. Sidabro nanodalelių daugiau neseniai, daugėja įrodymų, kad konjuguoto ubiquitin grandines nustatyti autophagy selektyvumą.

Autophagy disfunkcija buvo apibrėžtos kaip autophagic hiperaktyvumas arba autophagic banga yra užblokuotas, o rezultatai pasireiškia autophagic transporto ir / arba lizosomų disfunkcija, kuri buvo pripažinta kaip Apoptozė ir autophagy potencialą postūmis ląstelių mirtis taip pat žinomas kaip II tipo programuojamą ląstelių mirtį. Naujausi tyrimai in vitro parodė, kad AgNPs savo ruožtu blokuojamos ir vėliau autophonic banga (tai gali būti pasekmė lizosomų funkcijos sutrikimas), kuris gali trukdyti normalus ląstelių fiziologija. Sidabro nanodalelių be to, kaupimo p62, ant paviršiaus, P62 atrodo padėtų išlaikyti normalus ląstelių fiziologija.


Pora:Sidabro nanodalelių žudyti mielės Kitas:Sidabro nitrato disperguoja ir nusodina