Sidabro nanodalelių žudyti mielės

- Aug 24, 2017 -

Silver pinigų vertė yra mažesnė už auksą, bet infekcijos gydymas, medicinos sidabro vertė negali būti neįvertinta. Kai antibiotikų nepakankamumas, koloidinis sidabras, parodyti jo poveikis. Dr. Schauss John Hapkins universiteto mano, kad koloidinis Sidabras yra natūralus vaistas gali "šimtus ligų sukėlėjų". Profesorius Menriques Minnan universiteto įrodė, kad sidabro Nanodalelės gali nužudyti mieles įvairiomis sąlygomis ir geras priešgrybelinis sugebėjimus. Burnos infekcijos prevencija yra labai efektyvi.

Silver pinigų vertė yra mažesnė už auksą; Tačiau infekcijos gydymas, medicinos sidabro vertė negali būti neįvertinta; Skubiais atvejais, koloidinis Sidabras yra ne tik vertingesnis už auksą, ir veiksmingiau.

Kai antibiotikų nepakankamumas, koloidinis sidabras nuo jos poveikio; antibiotikų pulti žarnyno geras ar blogas mikroorganizmai, pažeisti imuninę sistemą. Antibiotikų vieną ataka režimu yra linkusios į bakterinė variacijos. Iš tiesų piktnaudžiavimu antibiotikais ir nerimtas recepto sukėlė bakterijos kovoti su antibiotikų. Tai yra bendra problema į ligoninę.

Kita vertus, Dr. Alexander G. Schauss University, Johns Hopkins teigia, kad koloidinis Sidabras yra natūralus vaistas, kuris yra atsparus "šimtus ligų sukėlėjų"; Daugelis gydytojų nerado antibiotikų 1938 m. prieš jį naudojo daugelis gydytojų infekcija. Šiandien žmonių sugrįžta su sidabro spręsti problemas, įskaitant bakterinė metamorfozė.

Gydytojai eksperimentuoti su sidabro nanodalelės grybelių sukelta burnos infekcinėms ligoms gydyti? Mielių infekcijos sukelia Candida albicans ir Candida glabrata yra paplitęs tarp dantų protezus; dėl to pienligė ir stomatitas dantų - labai skausminga infekcija, kuri pasireiškia 70 % žmonių, kurie nešiojate dantų protezus. Šie ugniai atsparūs burnos infekcijų mikrobai greitai forma biofilms, ir antibiotikų Nežudyk šie grybai augti, tačiau iš tiesų jiems padėti.

Seilės sukelia įvairių eksperimentinių kontrolės aplinką, po dirbtinės biofilm į seiles, stebėjo grybelinė infekcija pakeitimus. Greitai jie nustatė, kad dydis nėra svarbus, kokiomis sąlygomis, sidabro Nanodalelės gali efektyviai naikina mielės. Šiame tyrime aiškiai nustato sidabro priešgrybelinių savybių ir įvairių dalelių dydžiai gali būti naudojami įvairiais procesais.

Sidabro Nanodalelės gali būti išvardytos naujų vaistų ir gali būti naudojamas kaip atsargumo ligoninėse. Sidabras gali ateiti į burną padėti užkirsti kelią biofilm augimo dantų protezus. Profesorius Henriques mano sidabro Nanodalelės gali net įtraukti į protezus gaminti apsauginiu sluoksniu nuo grybelių ir bakterijų, kurios auga į burną.


Pora:Neorganinis junginys stipriai oksiduojantis Kitas:Sidabro nanodalelių sąveika